League Two - Engleska
subota, 09.09.2023
15:00
15:00

Salford City

Walsall
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Salford |
| Gosti: | Walsall |
| Udaljenost: | 105.4 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.67 | |||
| 32% | 38% | 30% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 79% | 21% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Poslednji 8 susret
| 2023-04-22 | Walsall | 2 - 3 | Salford City |
| 2023-01-31 | Salford City | 1 - 0 | Walsall |
| 2022-03-26 | Salford City | 2 - 1 | Walsall |
| 2021-10-09 | Walsall | 2 - 1 | Salford City |
| 2021-04-20 | Walsall | 0 - 2 | Salford City |
| 2020-12-26 | Salford City | 2 - 0 | Walsall |
| 2020-01-04 | Salford City | 1 - 2 | Walsall |
| 2019-10-05 | Walsall | 0 - 3 | Salford City |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 2 | 7 | 5 | 1 | |
| 75% | 0% | 25% | 88% | 62% | 12% |
Salford City poslednji 12 mečevi
| 2023-09-05 | Bolton | 3 - 0 | Salford City |
| 2023-09-02 | Morecambe | 1 - 0 | Salford City |
| 2023-08-29 | Salford City | 1 - 1 | Leeds |
| 2023-08-26 | Salford City | 1 - 2 | Accrington |
| 2023-08-19 | Tranmere | 3 - 4 | Salford City |
| 2023-08-15 | Grimsby Town | 2 - 0 | Salford City |
| 2023-08-12 | Salford City | 1 - 1 | Crawley Town |
| 2023-08-08 | Preston | 2 - 2 | Salford City |
| 2023-08-05 | Forest Green | 0 - 2 | Salford City |
| 2023-07-29 | Fylde | 2 - 0 | Salford City |
| 2023-07-22 | Salford City | 1 - 2 | Bolton |
| 2023-07-19 | Salford City | 2 - 2 | West Brom |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 25% |
Walsall poslednji 12 mečevi
| 2023-09-02 | Walsall | 1 - 0 | Colchester |
| 2023-08-26 | Walsall | 1 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-08-19 | Crewe | 2 - 2 | Walsall |
| 2023-08-15 | Wrexham | 4 - 2 | Walsall |
| 2023-08-12 | Walsall | 2 - 1 | Stockport |
| 2023-08-08 | Blackburn | 4 - 3 | Walsall |
| 2023-08-05 | Morecambe | 2 - 1 | Walsall |
| 2023-07-29 | Solihull | 0 - 3 | Walsall |
| 2023-07-21 | Walsall | 1 - 1 | Rochdale |
| 2023-07-15 | Walsall | 1 - 1 | Aston Villa |
| 2023-05-08 | Walsall | 2 - 1 | Doncaster |
| 2023-04-29 | Crawley Town | 0 - 0 | Walsall |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 6 | +2 | 13 |
| 2 | Milton Keynes | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Gillingham FC | 6 | -1 | 12 |
| 4 | Barrow | 6 | +2 | 11 |
| 5 | AFC Wimbledon | 6 | +5 | 10 |
| 6 | Newport | 6 | +4 | 10 |
| 7 | Mansfield | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Accrington | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Swindon | 5 | +7 | 9 |
| 10 | Crewe | 6 | +3 | 9 |
| 11 | Grimsby Town | 6 | +3 | 9 |
| 12 | Wrexham | 6 | +1 | 9 |
| 13 | Walsall | 6 | -1 | 8 |
| 14 | Bradford | 6 | -2 | 8 |
| 15 | Crawley Town | 6 | -5 | 8 |
| 16 | Morecambe | 6 | 0 | 7 |
| 17 | Salford City | 6 | -1 | 7 |
| 18 | Forest Green | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Harrogate Town | 6 | -3 | 6 |
| 20 | Stockport | 6 | -2 | 5 |
| 21 | Tranmere | 6 | -2 | 3 |
| 22 | Colchester | 5 | -2 | 3 |
| 23 | Sutton | 6 | -4 | 3 |
| 24 | Doncaster | 6 | -8 | 2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Salford City | |
| Walsall | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Salford City | Walsall |
|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | ||
| 2 | Milton Keynes | ||
| 3 | Gillingham FC | ||
| 4 | Barrow | ||
| 5 | AFC Wimbledon | ||
| 6 | Newport | ||
| 7 | Mansfield | ||
| 8 | Accrington | 1 - 2 | |
| 9 | Swindon | ||
| 10 | Crewe | 2 - 2 | |
| 11 | Grimsby Town | ||
| 12 | Wrexham | 4 - 2 | |
| 13 | Walsall | - | |
| 14 | Bradford | ||
| 15 | Crawley Town | 1 - 1 | |
| 16 | Morecambe | 2 - 1 | |
| 17 | Salford City | - | |
| 18 | Forest Green | ||
| 19 | Harrogate Town | ||
| 20 | Stockport | ||
| 21 | Tranmere | ||
| 22 | Colchester | ||
| 23 | Sutton | ||
| 24 | Doncaster |
Pozicija u ligi
| Salford City | Walsall | |
| Pozicija | 17 | 13 |
| Bodovi | 7 | 8 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 22 | 19 |
| Bodovi | 1 | 1 |
Forma u ligi
| Salford City | Walsall | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
1 3 |
2
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 1 |
0
1 2 |
Golovi u ligi
| Salford City | Walsall | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
9 |
9
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
3 |
5
8 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (71) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (205) | |
| Golovi po meču | 2.89 |
| Golovi u domu po meču | 1.65 |
| Golovi u gostima po meču | 1.24 |
| Domaći tim je postigao gol u | 76% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 72% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 73% |
| Više 2.5 | 55% |
| Više 3.5 | 30% |
Salford City sledeći 6 mečevi
| 2023-09-15 | Salford City | - | Notts County |
| 2023-09-23 | Harrogate Town | - | Salford City |
| 2023-09-26 | Salford City | - | Burnley |
| 2023-09-30 | Salford City | - | Newport |
| 2023-10-03 | Sutton | - | Salford City |
| 2023-10-07 | Salford City | - | Crewe |
Walsall sledeći 6 mečevi
| 2023-09-16 | Swindon | - | Walsall |
| 2023-09-23 | Walsall | - | AFC Wimbledon |
| 2023-09-30 | Bradford | - | Walsall |
| 2023-10-03 | Walsall | - | Milton Keynes |
| 2023-10-07 | Sutton | - | Walsall |
| 2023-10-10 | Walsall | - | Forest Green |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 3.50 | 3.25 |
| Verovatnoća | 32% | 38% | 30% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.67 |
| Verovatnoća | 51% | 49% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 1.95 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 26% | 74% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 62% | 38% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-09 12:00. Moguće su trenutne promene!