Ligue 2 - Francuska
subota, 22.04.2023
14:00
14:00

St. Etienne

Metz
1 - 3
(1 - 3, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Saint-Etienne |
| Gosti: | Metz |
| Udaljenost: | 431.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Geoffroy-Guichard |
| Kapacitet: | 42 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.67 | |||
| 31% | 28% | 41% | 1.67 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-07 | Metz | 3 - 2 | St. Etienne |
| 2022-03-06 | St. Etienne | 1 - 0 | Metz |
| 2021-10-30 | Metz | 1 - 1 | St. Etienne |
| 2021-02-07 | St. Etienne | 1 - 0 | Metz |
| 2020-10-25 | Metz | 2 - 0 | St. Etienne |
| 2020-02-02 | Metz | 3 - 1 | St. Etienne |
| 2019-09-25 | St. Etienne | 0 - 1 | Metz |
| 2018-01-17 | Metz | 3 - 0 | St. Etienne |
| 2017-10-14 | St. Etienne | 3 - 1 | Metz |
| 2017-03-12 | St. Etienne | 2 - 2 | Metz |
| 2016-11-06 | Metz | 0 - 0 | St. Etienne |
| 2015-03-14 | Metz | 2 - 3 | St. Etienne |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 42% |
St. Etienne poslednji 12 mečevi
| 2023-04-17 | Grenoble | 0 - 2 | St. Etienne |
| 2023-04-08 | Paris FC | 2 - 4 | St. Etienne |
| 2023-04-01 | St. Etienne | 2 - 0 | Niort |
| 2023-03-18 | Le Havre | 2 - 2 | St. Etienne |
| 2023-03-11 | St. Etienne | 1 - 1 | Amiens |
| 2023-03-04 | Bordeaux | 1 - 1 | St. Etienne |
| 2023-02-25 | St. Etienne | 2 - 0 | Pau |
| 2023-02-20 | Nimes | 1 - 2 | St. Etienne |
| 2023-02-11 | St. Etienne | 2 - 0 | Dijon |
| 2023-02-04 | St. Etienne | 3 - 2 | Annecy |
| 2023-01-31 | Bastia | 2 - 0 | St. Etienne |
| 2023-01-28 | St. Etienne | 2 - 3 | Sochaux |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 5 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 42% | 33% |
Metz poslednji 12 mečevi
| 2023-04-15 | Metz | 3 - 0 | Bordeaux |
| 2023-04-08 | Pau | 1 - 1 | Metz |
| 2023-04-01 | Metz | 1 - 0 | Laval |
| 2023-03-23 | Metz | 1 - 1 | Seraing |
| 2023-03-18 | Quevilly Rouen | 1 - 2 | Metz |
| 2023-03-13 | Metz | 1 - 1 | Le Havre |
| 2023-03-04 | Annecy | 0 - 3 | Metz |
| 2023-02-25 | Metz | 2 - 0 | Nimes |
| 2023-02-18 | Dijon | 0 - 0 | Metz |
| 2023-02-13 | Metz | 0 - 0 | Caen |
| 2023-02-06 | Amiens | 0 - 2 | Metz |
| 2023-01-31 | Metz | 1 - 1 | Rodez |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 9 | 3 | 0 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 25% | 0% |
Tabela Ligue 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 31 | +27 | 64 |
| 2 | Bordeaux | 31 | +16 | 56 |
| 3 | Metz | 31 | +21 | 55 |
| 4 | Sochaux | 31 | +22 | 52 |
| 5 | Bastia | 31 | +4 | 51 |
| 6 | Caen | 31 | +7 | 49 |
| 7 | Grenoble | 31 | +3 | 47 |
| 8 | Quevilly Rouen | 31 | +1 | 43 |
| 9 | St. Etienne | 31 | +4 | 42 |
| 10 | Guingamp | 31 | 0 | 42 |
| 11 | Paris FC | 31 | -4 | 40 |
| 12 | Amiens | 31 | -7 | 40 |
| 13 | Rodez | 31 | -7 | 37 |
| 14 | Pau | 31 | -9 | 37 |
| 15 | Annecy | 31 | -10 | 36 |
| 16 | Valenciennes | 31 | -8 | 34 |
| 17 | Laval | 31 | -13 | 31 |
| 18 | Dijon | 31 | -10 | 30 |
| 19 | Nimes | 31 | -13 | 29 |
| 20 | Niort | 31 | -24 | 27 |
Hronologija mečeva u ligi
| St. Etienne | |
| Metz | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | St. Etienne | Metz |
|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 0 - 6 | 2 - 0 |
| 2 | Bordeaux | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Metz | - | |
| 4 | Sochaux | 2 - 3 | |
| 5 | Bastia | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Caen | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Grenoble | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Quevilly Rouen | 1 - 2 | |
| 9 | St. Etienne | - | |
| 10 | Guingamp | ||
| 11 | Paris FC | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 12 | Amiens | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Rodez | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 14 | Pau | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Annecy | 3 - 2 | 0 - 3 |
| 16 | Valenciennes | 1 - 1 | |
| 17 | Laval | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 18 | Dijon | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Nimes | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 20 | Niort | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| St. Etienne | Metz | |
| Pozicija | 9 | 3 |
| Bodovi | 42 | 55 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 2 |
| Bodovi | 25 | 25 |
Forma u ligi
| St. Etienne | Metz | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
12
9 10 |
15
10 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
4 4 |
7
4 4 |
Golovi u ligi
| St. Etienne | Metz | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
49
45 |
48
27 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
24
20 |
25
15 |
Ukupna statistika za Ligue 2
| Meč (310) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (724) | |
| Golovi po meču | 2.34 |
| Golovi u domu po meču | 1.29 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 46% |
| Više 1.5 | 65% |
| Više 2.5 | 43% |
| Više 3.5 | 22% |
St. Etienne sledeći 6 mečevi
| 2023-04-29 | Rodez | - | St. Etienne |
| 2023-05-06 | St. Etienne | - | Guingamp |
| 2023-05-13 | Laval | - | St. Etienne |
| 2023-05-20 | St. Etienne | - | Quevilly Rouen |
| 2023-05-26 | Caen | - | St. Etienne |
| 2023-06-02 | St. Etienne | - | Valenciennes |
Metz sledeći 6 mečevi
| 2023-04-29 | Metz | - | Paris FC |
| 2023-05-06 | Niort | - | Metz |
| 2023-05-13 | Metz | - | Grenoble |
| 2023-05-20 | Guingamp | - | Metz |
| 2023-05-26 | Sochaux | - | Metz |
| 2023-06-02 | Metz | - | Bastia |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 3.40 | 3.40 |
| Verovatnoća | 31% | 28% | 41% |
| X2 @ 1.67 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.30 | 1.67 |
| Verovatnoća | 42% | 58% |
| X2 @ 1.67 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-22 12:06. Moguće su trenutne promene!