J2 League - Japan
subota, 07.11.2026
05:00
Sagan Tosu
Kataller Toyama
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Tosu |
| Gosti: |
Toyama |
| Udaljenost: |
713.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Tosu
|
| Kapacitet: |
24 490 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
05:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.50 |
3.10 |
2 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 35% |
9% |
56% |
3.10 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 70% |
30% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
25% |
75% |
Poslednji 10 susret
|
2026-08-26 |
Sagan Tosu
|
4 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2025-11-09 |
Kataller Toyama
|
3 - 1 |
Sagan Tosu
|
|
2025-03-23 |
Sagan Tosu
|
1 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2011-10-19 |
Kataller Toyama
|
0 - 3 |
Sagan Tosu
|
|
2011-07-10 |
Sagan Tosu
|
0 - 1 |
Kataller Toyama
|
|
2010-08-22 |
Sagan Tosu
|
2 - 2 |
Kataller Toyama
|
|
2010-06-05 |
Kataller Toyama
|
2 - 1 |
Sagan Tosu
|
|
2009-09-19 |
Sagan Tosu
|
1 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2009-06-24 |
Sagan Tosu
|
0 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2009-05-20 |
Kataller Toyama
|
0 - 0 |
Sagan Tosu
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
3 |
|
5 |
5 |
3 |
| 40% |
30% |
30% |
|
50% |
50% |
30% |
Sagan Tosu poslednji 12 mečevi
|
2026-11-03 |
Shonan
|
0 - 1 |
Sagan Tosu
|
|
2026-10-31 |
Iwata
|
2 - 0 |
Sagan Tosu
|
|
2026-10-28 |
Sagan Tosu
|
0 - 2 |
Kawasaki F.
|
|
2026-10-25 |
Sagan Tosu
|
2 - 0 |
Vanraure Hachinohe
|
|
2026-10-21 |
Albirex Niigata
|
2 - 1 |
Sagan Tosu
|
|
2026-10-17 |
Sagan Tosu
|
2 - 1 |
Omiya
|
|
2026-10-14 |
Sagan Tosu
|
2 - 1 |
Avispa Fukuoka
|
|
2026-10-10 |
Sagan Tosu
|
1 - 0 |
Fujieda MYFC
|
|
2026-10-04 |
Blaublitz Akita
|
1 - 0 |
Sagan Tosu
|
|
2026-09-29 |
Sagan Tosu
|
1 - 1 |
Verdy
|
|
2026-09-26 |
M. Yamagata
|
2 - 0 |
Sagan Tosu
|
|
2026-09-23 |
Kobe
|
1 - 0 |
Sagan Tosu
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
8 |
3 |
0 |
| 42% |
8% |
50% |
|
67% |
25% |
0% |
Kataller Toyama poslednji 12 mečevi
|
2026-11-03 |
Kataller Toyama
|
1 - 0 |
Sendai
|
|
2026-10-31 |
Albirex Niigata
|
2 - 3 |
Kataller Toyama
|
|
2026-10-25 |
Kataller Toyama
|
0 - 1 |
Sapporo
|
|
2026-10-21 |
Omiya
|
0 - 3 |
Kataller Toyama
|
|
2026-10-17 |
Kataller Toyama
|
1 - 1 |
Shonan
|
|
2026-10-11 |
Kataller Toyama
|
1 - 1 |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-10-03 |
Kofu
|
1 - 2 |
Kataller Toyama
|
|
2026-09-29 |
Kataller Toyama
|
2 - 3 |
Urawa
|
|
2026-09-26 |
Kataller Toyama
|
3 - 3 |
Yokohama
|
|
2026-09-19 |
M. Yamagata
|
0 - 2 |
Kataller Toyama
|
|
2026-09-12 |
Kataller Toyama
|
0 - 0 |
Tochigi City
|
|
2026-09-06 |
Iwata
|
0 - 1 |
Kataller Toyama
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
Tabela J2 League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Albirex Niigata |
15 |
9 |
2 |
4 |
22 |
24 |
-2 |
29 |
| 2 |
Kataller Toyama |
15 |
8 |
4 |
3 |
27 |
14 |
+13 |
28 |
| 3 |
Yokohama |
15 |
8 |
4 |
3 |
28 |
17 |
+11 |
28 |
| 4 |
Omiya |
15 |
7 |
6 |
2 |
27 |
18 |
+9 |
27 |
| 5 |
Sendai |
15 |
8 |
3 |
4 |
23 |
14 |
+9 |
27 |
| 6 |
Tegevajaro Miyazaki |
15 |
7 |
5 |
3 |
24 |
16 |
+8 |
26 |
| 7 |
Sapporo |
15 |
7 |
2 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
23 |
| 8 |
Oita |
15 |
5 |
7 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
22 |
| 9 |
Iwata |
15 |
6 |
4 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
22 |
| 10 |
Shonan |
15 |
5 |
7 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
22 |
| 11 |
Iwaki FC |
15 |
6 |
2 |
7 |
24 |
22 |
+2 |
20 |
| 12 |
Sagan Tosu |
15 |
6 |
2 |
7 |
15 |
17 |
-2 |
20 |
| 13 |
M. Yamagata |
15 |
6 |
1 |
8 |
14 |
14 |
0 |
19 |
| 14 |
Blaublitz Akita |
15 |
4 |
5 |
6 |
16 |
17 |
-1 |
17 |
| 15 |
Tokushima |
15 |
5 |
2 |
8 |
11 |
15 |
-4 |
17 |
| 16 |
Fujieda MYFC |
15 |
3 |
7 |
5 |
17 |
17 |
0 |
16 |
| 17 |
Vanraure Hachinohe |
15 |
4 |
2 |
9 |
11 |
25 |
-14 |
14 |
| 18 |
Tochigi City |
15 |
3 |
3 |
9 |
21 |
28 |
-7 |
12 |
| 19 |
Imabari |
15 |
3 |
3 |
9 |
16 |
31 |
-15 |
12 |
| 20 |
Kofu |
15 |
3 |
3 |
9 |
11 |
29 |
-18 |
12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sagan Tosu |
|
| Kataller Toyama |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Sagan Tosu |
Kataller Toyama |
| 1 |
Albirex Niigata |
|
2 - 3 |
| 2 |
Kataller Toyama |
|
- |
| 3 |
Yokohama |
|
|
| 4 |
Omiya |
2 - 1 |
0 - 3 |
| 5 |
Sendai |
|
|
| 6 |
Tegevajaro Miyazaki |
2 - 0 |
|
| 7 |
Sapporo |
|
|
| 8 |
Oita |
|
|
| 9 |
Iwata |
|
0 - 1 |
| 10 |
Shonan |
|
|
| 11 |
Iwaki FC |
1 - 3 |
|
| 12 |
Sagan Tosu |
- |
|
| 13 |
M. Yamagata |
|
0 - 2 |
| 14 |
Blaublitz Akita |
|
0 - 4 |
| 15 |
Tokushima |
|
|
| 16 |
Fujieda MYFC |
1 - 0 |
|
| 17 |
Vanraure Hachinohe |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 18 |
Tochigi City |
1 - 3 |
|
| 19 |
Imabari |
|
|
| 20 |
Kofu |
2 - 0 |
1 - 2 |
Statistika timova
| |
Sagan Tosu |
Kataller Toyama |
| Pobeda |
6 |
8 |
| Nerešeno |
2 |
4 |
| Gubici |
7 |
3 |
| Dati golovi |
15 |
27 |
| Primljeni golovi |
17 |
14 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.80 |
| Prosek primljeni golovi |
1.13 |
0.93 |
| Meč dati golovi |
67% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
53% |
| Oba Tima Pogađaju |
33% |
40% |
| Više 1.5 |
67% |
73% |
| Više 2.5 |
33% |
47% |
| Više 3.5 |
20% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
5 |
6 |
| Nerešeno |
0 |
0 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
11 |
15 |
| Primljeni golovi |
7 |
5 |
| Prosek dati golovi |
1.57 |
2.14 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
0.71 |
| Meč dati golovi |
100% |
86% |
| Meč primljeni golovi |
43% |
43% |
| Oba Tima Pogađaju |
43% |
29% |
| Više 1.5 |
86% |
86% |
| Više 2.5 |
43% |
57% |
| Više 3.5 |
29% |
29% |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (150) |
| Pobeda u domu |
44% |
| Nerešeno |
25% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
39% |
| Golovi (379) |
| Golovi po meču |
2.53 |
| Golovi u domu po meču |
1.39 |
| Golovi u gostima po meču |
1.14 |
| Domaći tim je postigao gol u |
77% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
69% |
| Oba Tima Pogađaju |
52% |
| Više 1.5 |
73% |
| Više 2.5 |
47% |
| Više 3.5 |
24% |
Sagan Tosu sledeći 6 mečevi
|
2026-11-15 |
Sapporo
|
- |
Sagan Tosu
|
|
2026-11-21 |
Sagan Tosu
|
- |
Sendai
|
|
2026-11-25 |
Sagan Tosu
|
- |
Oita
|
|
2026-11-29 |
Tegevajaro Miyazaki
|
- |
Sagan Tosu
|
|
2026-12-05 |
Kofu
|
- |
Sagan Tosu
|
|
2026-12-12 |
Sagan Tosu
|
- |
Yokohama
|
Kataller Toyama sledeći 6 mečevi
|
2026-11-15 |
Kataller Toyama
|
- |
Tokushima
|
|
2026-11-21 |
Kataller Toyama
|
- |
Oita
|
|
2026-11-25 |
Iwaki FC
|
- |
Kataller Toyama
|
|
2026-11-29 |
Shonan
|
- |
Kataller Toyama
|
|
2026-12-06 |
Kataller Toyama
|
- |
Omiya
|
|
2026-12-12 |
Sapporo
|
- |
Kataller Toyama
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.10 |
3.50 |
3.10 |
| Verovatnoća |
35% |
9% |
56% |
|
2 @ 3.10 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.36 |
1.67 |
| Verovatnoća |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.67 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.20 |
4.33 |
| Verovatnoća |
|
70% |
30% |
|
Više 1.5 @ 1.20 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.67 |
2.15 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Manje 2.5 @ 2.15 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.63 |
1.44 |
| Verovatnoća |
|
25% |
75% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.57 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
41% |
59% |
|
Ne @ 2.25 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!