Premijer liga - Azerbejdžan
subota, 27.05.2023
17:00
17:00

Sabail

Shamakhi
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Baku |
| Gosti: | Shamakhi |
| Udaljenost: | 109.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bayil |
| Kapacitet: | 5 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.10 | 12 | 1.32 | 1.62 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.33 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.00 | 1.68 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-26 | Shamakhi | 2 - 1 | Sabail |
| 2022-10-23 | Sabail | 0 - 0 | Shamakhi |
| 2022-08-19 | Shamakhi | 1 - 1 | Sabail |
| 2022-05-03 | Shamakhi | 0 - 0 | Sabail |
| 2022-03-12 | Sabail | 0 - 3 | Shamakhi |
| 2021-12-04 | Shamakhi | 2 - 2 | Sabail |
| 2021-10-16 | Sabail | 1 - 2 | Shamakhi |
| 2021-04-25 | Shamakhi | 1 - 0 | Sabail |
| 2021-03-02 | Sabail | 1 - 1 | Shamakhi |
| 2020-12-20 | Shamakhi | 0 - 2 | Sabail |
| 2020-10-17 | Sabail | 1 - 1 | Shamakhi |
| 2020-02-07 | Shamakhi | 0 - 1 | Sabail |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Sabail poslednji 12 mečevi
| 2023-05-22 | Turan Tovuz | 2 - 2 | Sabail |
| 2023-05-13 | Sabail | 0 - 3 | Qarabag |
| 2023-05-07 | SumQayit | 1 - 3 | Sabail |
| 2023-05-01 | Gabala | 4 - 2 | Sabail |
| 2023-04-27 | Sabail | 0 - 1 | Gabala |
| 2023-04-22 | Sabail | 1 - 1 | Neftci Baku |
| 2023-04-18 | Gabala | 3 - 2 | Sabail |
| 2023-04-14 | Zira | 3 - 1 | Sabail |
| 2023-04-08 | Sabail | 2 - 1 | Sabah Baku |
| 2023-04-01 | Kapaz | 1 - 0 | Sabail |
| 2023-03-16 | Sabail | 1 - 1 | Turan Tovuz |
| 2023-03-11 | Qarabag | 3 - 0 | Sabail |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Shamakhi poslednji 12 mečevi
| 2023-05-22 | Shamakhi | 0 - 0 | Gabala |
| 2023-05-14 | Neftci Baku | 1 - 1 | Shamakhi |
| 2023-05-06 | Shamakhi | 0 - 3 | Zira |
| 2023-04-29 | Sabah Baku | 1 - 0 | Shamakhi |
| 2023-04-21 | Shamakhi | 1 - 1 | Kapaz |
| 2023-04-16 | Shamakhi | 0 - 0 | SumQayit |
| 2023-04-09 | Turan Tovuz | 1 - 1 | Shamakhi |
| 2023-04-02 | Shamakhi | 0 - 1 | Qarabag |
| 2023-03-25 | Zira | 0 - 0 | Shamakhi |
| 2023-03-17 | Gabala | 2 - 0 | Shamakhi |
| 2023-03-12 | Shamakhi | 0 - 1 | Neftci Baku |
| 2023-03-03 | Zira | 2 - 2 | Shamakhi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 7 | 5 | 6 | 2 | 1 | |
| 0% | 58% | 42% | 50% | 17% | 8% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 35 | +64 | 87 |
| 2 | Sabah Baku | 35 | +52 | 81 |
| 3 | Neftci Baku | 35 | +24 | 65 |
| 4 | Gabala | 35 | 0 | 49 |
| 5 | Zira | 35 | -4 | 47 |
| 6 | Turan Tovuz | 35 | -11 | 39 |
| 7 | SumQayit | 35 | -41 | 31 |
| 8 | Kapaz | 35 | -28 | 30 |
| 9 | Sabail | 35 | -31 | 26 |
| 10 | Shamakhi | 35 | -25 | 25 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sabail | |
| Shamakhi | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sabail | Shamakhi |
|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Sabah Baku | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Neftci Baku | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Gabala | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Zira | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Turan Tovuz | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | SumQayit | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Kapaz | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Sabail | - | 0 - 0 |
| 10 | Shamakhi | 0 - 0 | - |
Pozicija u ligi
| Sabail | Shamakhi | |
| Pozicija | 9 | 10 |
| Bodovi | 26 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 9 |
| Bodovi | 19 | 9 |
Forma u ligi
| Sabail | Shamakhi | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
8 21 |
4
13 18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 8 |
1
6 10 |
Golovi u ligi
| Sabail | Shamakhi | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
31
62 |
26
51 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
22 |
14
30 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (175) | |
| Pobeda u domu | 39% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 35% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (464) | |
| Golovi po meču | 2.65 |
| Golovi u domu po meču | 1.35 |
| Golovi u gostima po meču | 1.30 |
| Domaći tim je postigao gol u | 69% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 47% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 52% |
| Više 3.5 | 31% |
Sabail sledeći 6 mečevi
| 2023-07-21 | Konyaspor | - | Sabail |
| 2023-08-05 | Sabail | - | SumQayit |
| 2023-08-14 | Neftci Baku | - | Sabail |
| 2023-08-19 | Sabail | - | Zira |
| 2023-08-26 | Turan Tovuz | - | Sabail |
| 2023-09-03 | Sabail | - | Qarabag |
Shamakhi sledeći 6 mečevi
| 2023-12-20 | Sabail | - | Shamakhi |
| 2024-08-04 | Sabah Baku | - | Shamakhi |
| 2024-08-10 | Araz-Naxcivan | - | Shamakhi |
| 2024-08-25 | Zira | - | Shamakhi |
| 2024-08-31 | Shamakhi | - | Neftci Baku |
| 2024-09-14 | Shamakhi | - | SumQayit |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 3.00 | 3.10 |
| Verovatnoća | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.32 | 1.62 |
| Verovatnoća | 53% | 47% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.34 | 2.95 | |
| Verovatnoća | 71% | 29% | |
| Više 1.5 @ 1.34 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.68 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 1.68 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.50 | 1.26 | |
| Verovatnoća | 27% | 73% | |
| Manje 3.5 @ 1.26 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Ne @ 1.85 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-27 16:03. Moguće su trenutne promene!