Premijer liga - Škotska
subota, 04.03.2023
15:00
15:00

Ross County

Motherwell
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dingwall |
| Gosti: | Motherwell |
| Udaljenost: | 202.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Victoria Park |
| Kapacitet: | 6 700 |
| Dimenzije: | 100 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.25 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 40% | 22% | 38% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.00 | 2.20 | 1.67 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 52% | 48% | 24% | 76% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-14 | Motherwell | 1 - 1 | Ross County |
| 2022-10-04 | Ross County | 0 - 5 | Motherwell |
| 2022-05-07 | Ross County | 0 - 1 | Motherwell |
| 2022-03-02 | Motherwell | 0 - 1 | Ross County |
| 2022-01-18 | Ross County | 3 - 1 | Motherwell |
| 2021-09-25 | Motherwell | 2 - 1 | Ross County |
| 2021-05-16 | Motherwell | 1 - 2 | Ross County |
| 2021-01-27 | Ross County | 1 - 2 | Motherwell |
| 2020-10-24 | Motherwell | 4 - 0 | Ross County |
| 2020-08-03 | Ross County | 1 - 0 | Motherwell |
| 2020-03-04 | Motherwell | 4 - 1 | Ross County |
| 2019-12-26 | Ross County | 1 - 2 | Motherwell |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Ross County poslednji 12 mečevi
| 2023-02-25 | Ross County | 4 - 0 | Dundee Utd |
| 2023-02-18 | St Mirren | 1 - 0 | Ross County |
| 2023-02-04 | Rangers | 2 - 1 | Ross County |
| 2023-01-31 | Ross County | 1 - 1 | Hibernian |
| 2023-01-28 | Ross County | 3 - 0 | Kilmarnock |
| 2023-01-21 | Hamilton | 0 - 0 | Ross County |
| 2023-01-14 | Motherwell | 1 - 1 | Ross County |
| 2023-01-07 | Ross County | 0 - 2 | Livingston |
| 2023-01-02 | Aberdeen | 0 - 0 | Ross County |
| 2022-12-28 | Dundee Utd | 3 - 0 | Ross County |
| 2022-12-23 | Ross County | 0 - 1 | Rangers |
| 2022-12-17 | Ross County | 1 - 2 | St. Johnstone |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 42% | 8% |
Motherwell poslednji 12 mečevi
| 2023-02-25 | Kilmarnock | 1 - 1 | Motherwell |
| 2023-02-19 | Motherwell | 2 - 0 | Hearts |
| 2023-02-15 | Motherwell | 2 - 1 | St Mirren |
| 2023-02-11 | Raith | 3 - 1 | Motherwell |
| 2023-02-04 | Aberdeen | 3 - 1 | Motherwell |
| 2023-02-01 | Motherwell | 0 - 2 | St. Johnstone |
| 2023-01-28 | St Mirren | 1 - 0 | Motherwell |
| 2023-01-21 | Arbroath | 0 - 2 | Motherwell |
| 2023-01-14 | Motherwell | 1 - 1 | Ross County |
| 2023-01-08 | Motherwell | 2 - 3 | Hibernian |
| 2023-01-02 | Livingston | 1 - 1 | Motherwell |
| 2022-12-28 | Rangers | 3 - 0 | Motherwell |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 42% | 25% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 26 | +64 | 73 |
| 2 | Rangers | 26 | +38 | 64 |
| 3 | Hearts | 26 | +8 | 42 |
| 4 | Hibernian | 26 | +1 | 37 |
| 5 | St Mirren | 27 | -7 | 37 |
| 6 | Aberdeen | 27 | -11 | 35 |
| 7 | Livingston | 26 | -11 | 35 |
| 8 | St. Johnstone | 27 | -12 | 31 |
| 9 | Motherwell | 27 | -8 | 27 |
| 10 | Ross County | 27 | -15 | 24 |
| 11 | Kilmarnock | 27 | -25 | 24 |
| 12 | Dundee Utd | 26 | -22 | 20 |
Hronologija mečeva u ligi
| Ross County | |
| Motherwell | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Ross County | Motherwell |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Rangers | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Hearts | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 4 | Hibernian | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | St Mirren | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Aberdeen | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Livingston | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | St. Johnstone | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Motherwell | 0 - 5 | - |
| 10 | Ross County | - | 0 - 5 |
| 11 | Kilmarnock | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Dundee Utd | 4 - 0 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Ross County | Motherwell | |
| Pozicija | 10 | 9 |
| Bodovi | 24 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 4 |
| Bodovi | 15 | 15 |
Forma u ligi
| Ross County | Motherwell | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
6 15 |
7
6 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
3 7 |
4
3 7 |
Golovi u ligi
| Ross County | Motherwell | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
24
39 |
32
40 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
22 |
18
20 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (159) | |
| Pobeda u domu | 52% |
| Nerešeno | 18% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (460) | |
| Golovi po meču | 2.89 |
| Golovi u domu po meču | 1.70 |
| Golovi u gostima po meču | 1.19 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 65% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 58% |
| Više 3.5 | 34% |
Ross County sledeći 6 mečevi
| 2023-03-18 | Livingston | - | Ross County |
| 2023-04-02 | Ross County | - | Celtic |
| 2023-04-08 | St. Johnstone | - | Ross County |
| 2023-04-14 | Ross County | - | Aberdeen |
| 2023-04-22 | Hearts | - | Ross County |
| 2023-05-06 | Ross County | - | Livingston |
Motherwell sledeći 6 mečevi
| 2023-03-18 | Motherwell | - | Rangers |
| 2023-04-01 | Hibernian | - | Motherwell |
| 2023-04-08 | Motherwell | - | Livingston |
| 2023-04-15 | Motherwell | - | Dundee Utd |
| 2023-04-22 | Celtic | - | Motherwell |
| 2023-05-06 | Motherwell | - | Kilmarnock |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.45 | 3.25 | 3.00 |
| Verovatnoća | 40% | 22% | 38% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 50% | 50% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 2.20 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 24% | 76% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.91 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 49% | 51% | |
| Ne @ 1.91 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-04 12:04. Moguće su trenutne promene!