League Two - Engleska
subota, 29.04.2023
15:00
15:00

Rochdale

Sutton
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Rochdale |
| Gosti: | Sutton |
| Udaljenost: | 282.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Spotland Stadium |
| Kapacitet: | 10 249 (8 000) |
| Dimenzije: | 101 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.40 | 2.20 | 2 | 1.67 | 1.33 | |||
| 25% | 29% | 46% | 2.20 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Poslednji 3 susret
| 2022-11-19 | Sutton | 1 - 0 | Rochdale |
| 2022-03-05 | Sutton | 3 - 0 | Rochdale |
| 2021-10-23 | Rochdale | 3 - 2 | Sutton |
Rochdale poslednji 12 mečevi
| 2023-04-22 | Stockport | 1 - 0 | Rochdale |
| 2023-04-18 | Rochdale | 2 - 2 | Tranmere |
| 2023-04-15 | Rochdale | 0 - 3 | Bradford |
| 2023-04-10 | Mansfield | 1 - 1 | Rochdale |
| 2023-04-07 | Rochdale | 4 - 2 | Walsall |
| 2023-04-01 | AFC Wimbledon | 0 - 1 | Rochdale |
| 2023-03-25 | Crawley Town | 2 - 0 | Rochdale |
| 2023-03-18 | Rochdale | 4 - 4 | Swindon |
| 2023-03-11 | Grimsby Town | 1 - 0 | Rochdale |
| 2023-03-04 | Rochdale | 2 - 0 | Stevenage |
| 2023-02-25 | Crewe | 1 - 1 | Rochdale |
| 2023-02-21 | Rochdale | 1 - 2 | Stockport |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Sutton poslednji 12 mečevi
| 2023-04-22 | Colchester | 4 - 1 | Sutton |
| 2023-04-18 | Sutton | 1 - 2 | Northampton |
| 2023-04-15 | Sutton | 0 - 2 | Leyton Orient |
| 2023-04-10 | Bradford | 3 - 1 | Sutton |
| 2023-04-07 | Sutton | 0 - 1 | Stockport |
| 2023-04-01 | Walsall | 1 - 1 | Sutton |
| 2023-03-25 | Mansfield | 0 - 0 | Sutton |
| 2023-03-14 | Sutton | 0 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-03-11 | Barrow | 0 - 0 | Sutton |
| 2023-03-07 | Sutton | 3 - 0 | Crawley Town |
| 2023-03-04 | Sutton | 1 - 1 | Crewe |
| 2023-02-25 | Newport | 0 - 2 | Sutton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 44 | +30 | 90 |
| 2 | Northampton | 44 | +20 | 80 |
| 3 | Stevenage | 44 | +19 | 79 |
| 4 | Stockport | 44 | +25 | 75 |
| 5 | Carlisle | 44 | +24 | 75 |
| 6 | Salford City | 44 | +18 | 72 |
| 7 | Bradford | 43 | +18 | 72 |
| 8 | Mansfield | 44 | +16 | 72 |
| 9 | Barrow | 44 | -3 | 62 |
| 10 | Swindon | 44 | +6 | 58 |
| 11 | Grimsby Town | 44 | -6 | 58 |
| 12 | Tranmere | 44 | -2 | 57 |
| 13 | Sutton | 44 | -9 | 57 |
| 14 | Newport | 44 | -4 | 53 |
| 15 | Gillingham FC | 44 | -13 | 52 |
| 16 | Doncaster | 44 | -19 | 52 |
| 17 | Walsall | 44 | -4 | 51 |
| 18 | Crewe | 43 | -14 | 51 |
| 19 | Colchester | 44 | -4 | 49 |
| 20 | Harrogate Town | 44 | -10 | 48 |
| 21 | AFC Wimbledon | 44 | -11 | 47 |
| 22 | Crawley Town | 44 | -22 | 45 |
| 23 | Hartlepool | 44 | -28 | 39 |
| 24 | Rochdale | 44 | -27 | 34 |
Hronologija mečeva u ligi
| Rochdale | |
| Sutton | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Rochdale | Sutton |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Northampton | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Stevenage | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Stockport | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Carlisle | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Salford City | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Bradford | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 8 | Mansfield | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Barrow | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Swindon | 4 - 4 | 3 - 2 |
| 11 | Grimsby Town | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Tranmere | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Sutton | - | |
| 14 | Newport | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Gillingham FC | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Doncaster | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 17 | Walsall | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Crewe | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Colchester | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 20 | Harrogate Town | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 21 | AFC Wimbledon | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 22 | Crawley Town | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 23 | Hartlepool | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 24 | Rochdale | - |
Pozicija u ligi
| Rochdale | Sutton | |
| Pozicija | 24 | 13 |
| Bodovi | 34 | 57 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 24 | 18 |
| Bodovi | 17 | 20 |
Forma u ligi
| Rochdale | Sutton | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
10 26 |
15
12 17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
5 13 |
4
8 10 |
Golovi u ligi
| Rochdale | Sutton | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
41
68 |
44
53 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
25
37 |
19
33 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (527) | |
| Pobeda u domu | 42% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (1231) | |
| Golovi po meču | 2.34 |
| Golovi u domu po meču | 1.28 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 41% |
| Više 3.5 | 20% |
Rochdale sledeći 6 mečevi
| 2023-05-08 | Harrogate Town | - | Rochdale |
| 2023-07-15 | Chorley | - | Rochdale |
| 2023-07-18 | Tranmere | - | Rochdale |
| 2023-07-21 | Walsall | - | Rochdale |
| 2023-07-29 | Rochdale | - | Bradford |
| 2023-08-05 | Rochdale | - | Ebbsfleet |
Sutton sledeći 6 mečevi
| 2023-05-08 | Sutton | - | Carlisle |
| 2023-07-11 | Havant and W. | - | Sutton |
| 2023-07-15 | Sutton | - | Reading |
| 2023-07-18 | Sutton | - | Millwall |
| 2023-07-25 | Woking | - | Sutton |
| 2023-08-05 | Sutton | - | Notts County |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.30 | 3.40 | 2.20 |
| Verovatnoća | 25% | 29% | 46% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 1.33 |
| Verovatnoća | 35% | 65% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.88 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-29 12:06. Moguće su trenutne promene!