League Two - Engleska
subota, 11.02.2023
15:00
15:00

Rochdale

Northampton
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Rochdale |
| Gosti: | Northampton |
| Udaljenost: | 174.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Spotland Stadium |
| Kapacitet: | 10 249 (8 000) |
| Dimenzije: | 101 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.20 | 2.20 | 2 | 1.67 | 1.29 | |||
| 18% | 23% | 59% | 2.20 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 17% | 83% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-17 | Northampton | 3 - 0 | Rochdale |
| 2022-02-26 | Rochdale | 1 - 0 | Northampton |
| 2021-08-21 | Northampton | 1 - 3 | Rochdale |
| 2021-02-23 | Northampton | 0 - 0 | Rochdale |
| 2020-11-24 | Rochdale | 1 - 1 | Northampton |
| 2018-02-03 | Northampton | 0 - 1 | Rochdale |
| 2017-10-17 | Rochdale | 2 - 2 | Northampton |
| 2017-04-01 | Rochdale | 1 - 1 | Northampton |
| 2016-12-17 | Northampton | 2 - 3 | Rochdale |
| 2014-11-18 | Rochdale | 2 - 1 | Northampton |
| 2014-11-08 | Northampton | 0 - 0 | Rochdale |
| 2014-03-18 | Northampton | 0 - 3 | Rochdale |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 50% | 25% |
Rochdale poslednji 12 mečevi
| 2023-02-04 | Salford City | 2 - 1 | Rochdale |
| 2023-01-28 | Rochdale | 0 - 1 | Carlisle |
| 2023-01-21 | Hartlepool | 2 - 0 | Rochdale |
| 2023-01-14 | Rochdale | 1 - 2 | Colchester |
| 2023-01-10 | Bradford | 1 - 2 | Rochdale |
| 2023-01-07 | Rochdale | 1 - 1 | Newport |
| 2023-01-02 | Barrow | 0 - 0 | Rochdale |
| 2022-12-29 | Doncaster | 4 - 3 | Rochdale |
| 2022-12-26 | Rochdale | 1 - 2 | Hartlepool |
| 2022-12-03 | Rochdale | 1 - 4 | Harrogate Town |
| 2022-11-19 | Sutton | 1 - 0 | Rochdale |
| 2022-11-12 | Rochdale | 0 - 1 | Mansfield |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 6 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 50% | 17% |
Northampton poslednji 12 mečevi
| 2023-02-04 | Northampton | 0 - 0 | Walsall |
| 2023-01-28 | Barrow | 0 - 2 | Northampton |
| 2023-01-14 | Stockport | 2 - 0 | Northampton |
| 2023-01-07 | Salford City | 2 - 1 | Northampton |
| 2023-01-02 | Northampton | 1 - 0 | Leyton Orient |
| 2022-12-29 | Northampton | 1 - 2 | Swindon |
| 2022-12-26 | Mansfield | 1 - 1 | Northampton |
| 2022-12-20 | Northampton | 2 - 1 | Carlisle |
| 2022-12-03 | Northampton | 0 - 0 | Tranmere |
| 2022-11-19 | Bradford | 1 - 3 | Northampton |
| 2022-11-12 | Gillingham FC | 0 - 2 | Northampton |
| 2022-11-05 | Chesterfield | 1 - 0 | Northampton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 30 | +22 | 63 |
| 2 | Stevenage | 27 | +21 | 56 |
| 3 | Carlisle | 29 | +20 | 51 |
| 4 | Northampton | 28 | +14 | 50 |
| 5 | Salford City | 29 | +11 | 48 |
| 6 | Mansfield | 28 | +4 | 43 |
| 7 | Stockport | 28 | +12 | 42 |
| 8 | Swindon | 28 | +7 | 42 |
| 9 | Bradford | 27 | +6 | 42 |
| 10 | Barrow | 29 | -4 | 41 |
| 11 | Doncaster | 28 | -7 | 40 |
| 12 | Sutton | 29 | -7 | 40 |
| 13 | AFC Wimbledon | 28 | +1 | 39 |
| 14 | Walsall | 26 | +7 | 38 |
| 15 | Tranmere | 29 | +3 | 38 |
| 16 | Grimsby Town | 25 | -3 | 33 |
| 17 | Colchester | 30 | -8 | 31 |
| 18 | Crewe | 27 | -13 | 31 |
| 19 | Newport | 27 | -5 | 29 |
| 20 | Harrogate Town | 27 | -8 | 27 |
| 21 | Crawley Town | 26 | -13 | 25 |
| 22 | Hartlepool | 29 | -23 | 25 |
| 23 | Gillingham FC | 27 | -16 | 24 |
| 24 | Rochdale | 29 | -21 | 20 |
Hronologija mečeva u ligi
| Rochdale | |
| Northampton | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Rochdale | Northampton |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Stevenage | 2 - 3 | |
| 3 | Carlisle | 0 - 1 | |
| 4 | Northampton | - | |
| 5 | Salford City | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Mansfield | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Stockport | 2 - 0 | |
| 8 | Swindon | 1 - 2 | |
| 9 | Bradford | 1 - 3 | |
| 10 | Barrow | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 11 | Doncaster | 1 - 2 | |
| 12 | Sutton | ||
| 13 | AFC Wimbledon | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 14 | Walsall | 1 - 0 | |
| 15 | Tranmere | ||
| 16 | Grimsby Town | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Colchester | 1 - 2 | |
| 18 | Crewe | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 19 | Newport | 1 - 1 | |
| 20 | Harrogate Town | 1 - 4 | |
| 21 | Crawley Town | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 22 | Hartlepool | 1 - 2 | |
| 23 | Gillingham FC | 0 - 2 | |
| 24 | Rochdale | - |
Pozicija u ligi
| Rochdale | Northampton | |
| Pozicija | 24 | 4 |
| Bodovi | 20 | 50 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 24 | 2 |
| Bodovi | 8 | 25 |
Forma u ligi
| Rochdale | Northampton | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
5 19 |
14
8 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
2 10 |
7
4 3 |
Golovi u ligi
| Rochdale | Northampton | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
44 |
42
28 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
21 |
22
15 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (335) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (778) | |
| Golovi po meču | 2.32 |
| Golovi u domu po meču | 1.28 |
| Golovi u gostima po meču | 1.04 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 47% |
| Više 1.5 | 68% |
| Više 2.5 | 43% |
| Više 3.5 | 18% |
Rochdale sledeći 6 mečevi
| 2023-02-14 | Leyton Orient | - | Rochdale |
| 2023-02-18 | Rochdale | - | Gillingham FC |
| 2023-02-21 | Rochdale | - | Stockport |
| 2023-02-25 | Crewe | - | Rochdale |
| 2023-03-04 | Rochdale | - | Stevenage |
| 2023-03-11 | Grimsby Town | - | Rochdale |
Northampton sledeći 6 mečevi
| 2023-02-14 | Northampton | - | AFC Wimbledon |
| 2023-02-18 | Northampton | - | Grimsby Town |
| 2023-02-25 | Colchester | - | Northampton |
| 2023-02-28 | Harrogate Town | - | Northampton |
| 2023-03-04 | Northampton | - | Crawley Town |
| 2023-03-11 | Hartlepool | - | Northampton |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.50 | 3.20 | 2.20 |
| Verovatnoća | 18% | 23% | 59% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 1.29 |
| Verovatnoća | 23% | 77% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.35 | 1.57 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Manje 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 17% | 83% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-11 12:03. Moguće su trenutne promene!