J2 League - Japan
ponedeljak, 24.07.2023
11:00
11:00

Kumamoto

Okayama
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kumamoto |
| Gosti: | Okayama |
| Udaljenost: | 360.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kumamoto |
| Kapacitet: | 32 000 |
| Dimenzije: | 107 x 70 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.30 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 28% | 41% | 31% | 1.53 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Poslednji 12 susret
| 2023-04-12 | Okayama | 0 - 0 | Kumamoto |
| 2022-07-02 | Okayama | 0 - 2 | Kumamoto |
| 2022-04-22 | Kumamoto | 1 - 1 | Okayama |
| 2018-10-28 | Kumamoto | 0 - 0 | Okayama |
| 2018-04-28 | Okayama | 3 - 1 | Kumamoto |
| 2017-08-27 | Kumamoto | 0 - 1 | Okayama |
| 2017-03-05 | Okayama | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2016-09-18 | Kumamoto | 0 - 0 | Okayama |
| 2016-06-04 | Okayama | 2 - 1 | Kumamoto |
| 2015-11-23 | Kumamoto | 1 - 1 | Okayama |
| 2015-04-19 | Okayama | 3 - 0 | Kumamoto |
| 2014-11-15 | Okayama | 1 - 1 | Kumamoto |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 8 | 3 | 1 | |
| 8% | 58% | 33% | 67% | 25% | 8% |
Kumamoto poslednji 12 mečevi
| 2023-07-16 | Kumamoto | 1 - 3 | Oita |
| 2023-07-12 | Sagan Tosu | 3 - 3 | Kumamoto |
| 2023-07-09 | Blaublitz Akita | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2023-07-05 | Thespa Gunma | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2023-07-02 | Kumamoto | 0 - 1 | Verdy |
| 2023-06-25 | Kumamoto | 0 - 2 | Iwata |
| 2023-06-21 | Kumamoto | 2 - 2 | Ryukyu |
| 2023-06-17 | Fujieda MYFC | 0 - 4 | Kumamoto |
| 2023-06-11 | Kumamoto | 0 - 1 | Shimizu |
| 2023-06-03 | Iwaki FC | 0 - 4 | Kumamoto |
| 2023-05-28 | Kumamoto | 0 - 3 | M. Yamagata |
| 2023-05-21 | Mito | 0 - 3 | Kumamoto |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Okayama poslednji 12 mečevi
| 2023-07-16 | Okayama | 2 - 2 | V-Varen Nagasaki |
| 2023-07-12 | Shonan | 2 - 0 | Okayama |
| 2023-07-09 | Tokushima | 1 - 1 | Okayama |
| 2023-07-05 | Okayama | 2 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-07-01 | Okayama | 1 - 0 | Mito |
| 2023-06-24 | Kofu | 0 - 0 | Okayama |
| 2023-06-17 | Oita | 1 - 0 | Okayama |
| 2023-06-11 | Okayama | 1 - 2 | Verdy |
| 2023-06-07 | Okayama | 2 - 1 | Giravanz K. |
| 2023-06-03 | Okayama | 2 - 0 | Tokushima |
| 2023-05-28 | Tochigi | 2 - 1 | Okayama |
| 2023-05-21 | Okayama | 2 - 1 | Thespa Gunma |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 26 | +23 | 54 |
| 2 | Iwata | 27 | +18 | 48 |
| 3 | Verdy | 27 | +17 | 48 |
| 4 | Kofu | 27 | +12 | 46 |
| 5 | Oita | 27 | 0 | 45 |
| 6 | Shimizu | 27 | +27 | 43 |
| 7 | V-Varen Nagasaki | 27 | +8 | 42 |
| 8 | Thespa Gunma | 27 | +4 | 40 |
| 9 | Fujieda MYFC | 27 | -8 | 36 |
| 10 | Okayama | 26 | +6 | 35 |
| 11 | M. Yamagata | 27 | +5 | 35 |
| 12 | Chiba | 27 | -6 | 35 |
| 13 | Blaublitz Akita | 26 | -6 | 35 |
| 14 | Kumamoto | 26 | +5 | 32 |
| 15 | Sendai | 27 | -5 | 32 |
| 16 | Mito | 27 | -13 | 31 |
| 17 | Iwaki FC | 27 | -16 | 31 |
| 18 | Renofa Yamaguchi | 27 | -18 | 31 |
| 19 | Tochigi | 27 | -5 | 28 |
| 20 | Tokushima | 27 | -11 | 28 |
| 21 | Kanazawa | 27 | -14 | 28 |
| 22 | Omiya | 27 | -23 | 19 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kumamoto | |
| Okayama | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Kumamoto | Okayama |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 1 - 1 | |
| 2 | Iwata | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 3 | Verdy | 0 - 1 | |
| 4 | Kofu | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Oita | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Shimizu | 0 - 1 | |
| 7 | V-Varen Nagasaki | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Thespa Gunma | 2 - 0 | |
| 9 | Fujieda MYFC | 2 - 2 | |
| 10 | Okayama | - | |
| 11 | M. Yamagata | 0 - 3 | |
| 12 | Chiba | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Kumamoto | - | |
| 15 | Sendai | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Mito | 1 - 1 | |
| 17 | Iwaki FC | ||
| 18 | Renofa Yamaguchi | ||
| 19 | Tochigi | 2 - 1 | |
| 20 | Tokushima | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 21 | Kanazawa | 3 - 1 | |
| 22 | Omiya | 3 - 0 |
Pozicija u ligi
| Kumamoto | Okayama | |
| Pozicija | 14 | 10 |
| Bodovi | 32 | 35 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 22 | 15 |
| Bodovi | 14 | 14 |
Forma u ligi
| Kumamoto | Okayama | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
8 10 |
7
14 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 8 |
2
8 2 |
Golovi u ligi
| Kumamoto | Okayama | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
34
29 |
32
26 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
18 |
12
12 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (295) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (750) | |
| Golovi po meču | 2.54 |
| Golovi u domu po meču | 1.35 |
| Golovi u gostima po meču | 1.19 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 71% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 47% |
| Više 3.5 | 24% |
Kumamoto sledeći 6 mečevi
| 2023-07-29 | V-Varen Nagasaki | - | Kumamoto |
| 2023-08-02 | Tokyo | - | Kumamoto |
| 2023-08-06 | Kumamoto | - | Mito |
| 2023-08-12 | Kanazawa | - | Kumamoto |
| 2023-08-19 | M. Yamagata | - | Kumamoto |
| 2023-08-27 | Kumamoto | - | Iwaki FC |
Okayama sledeći 6 mečevi
| 2023-07-29 | Shimizu | - | Okayama |
| 2023-08-05 | Okayama | - | Machida |
| 2023-08-13 | Omiya | - | Okayama |
| 2023-08-19 | Okayama | - | Oita |
| 2023-08-26 | Verdy | - | Okayama |
| 2023-09-03 | Iwaki FC | - | Okayama |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.38 | 3.30 | 3.10 |
| Verovatnoća | 28% | 41% | 31% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 47% | 53% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-07-24 08:05. Moguće su trenutne promene!