J2 League - Japan
sreda, 03.05.2023
06:00
06:00

Renofa Yamaguchi

Chiba
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Yamaguchi |
| Gosti: | Chiba |
| Udaljenost: | 804.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Yamaguchi Ishin Park |
| Kapacitet: | 20 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 06:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.50 | 1.95 | 12 | 1.80 | 1.22 | |||
| 38% | 28% | 34% | 1.29 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 32% | 68% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-23 | Renofa Yamaguchi | 1 - 3 | Chiba |
| 2022-04-27 | Chiba | 2 - 0 | Renofa Yamaguchi |
| 2021-10-30 | Chiba | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi |
| 2021-05-05 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | Chiba |
| 2020-11-25 | Renofa Yamaguchi | 1 - 2 | Chiba |
| 2020-09-23 | Chiba | 1 - 2 | Renofa Yamaguchi |
| 2019-10-27 | Renofa Yamaguchi | 3 - 2 | Chiba |
| 2019-03-10 | Chiba | 2 - 5 | Renofa Yamaguchi |
| 2018-09-01 | Renofa Yamaguchi | 0 - 4 | Chiba |
| 2018-06-02 | Chiba | 2 - 2 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-08-11 | Chiba | 2 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-04-15 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | Chiba |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 42% |
Renofa Yamaguchi poslednji 12 mečevi
| 2023-04-29 | M. Yamagata | 1 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-04-22 | Okayama | 1 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-04-16 | Renofa Yamaguchi | 0 - 6 | Shimizu |
| 2023-04-12 | Oita | 3 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-04-08 | Renofa Yamaguchi | 1 - 1 | Tochigi |
| 2023-04-01 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-03-26 | Renofa Yamaguchi | 0 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-03-19 | Kanazawa | 5 - 2 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-03-11 | Renofa Yamaguchi | 1 - 3 | Kumamoto |
| 2023-03-05 | Iwaki FC | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-02-26 | Renofa Yamaguchi | 1 - 1 | Iwata |
| 2023-02-18 | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | Omiya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 33% |
Chiba poslednji 12 mečevi
| 2023-04-29 | Chiba | 1 - 0 | Omiya |
| 2023-04-21 | Kumamoto | 2 - 2 | Chiba |
| 2023-04-16 | Chiba | 1 - 0 | Verdy |
| 2023-04-12 | Fujieda MYFC | 3 - 1 | Chiba |
| 2023-04-08 | Chiba | 2 - 2 | Tokushima |
| 2023-04-02 | Kanazawa | 2 - 0 | Chiba |
| 2023-03-25 | Chiba | 1 - 1 | Okayama |
| 2023-03-19 | Oita | 2 - 1 | Chiba |
| 2023-03-12 | Blaublitz Akita | 1 - 0 | Chiba |
| 2023-03-05 | Chiba | 2 - 2 | Thespa Gunma |
| 2023-02-25 | Chiba | 1 - 3 | M. Yamagata |
| 2023-02-18 | V-Varen Nagasaki | 0 - 1 | Chiba |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 12 | +12 | 26 |
| 2 | V-Varen Nagasaki | 12 | +8 | 23 |
| 3 | Verdy | 12 | +11 | 22 |
| 4 | Oita | 12 | +2 | 22 |
| 5 | Thespa Gunma | 12 | +3 | 21 |
| 6 | Fujieda MYFC | 12 | +4 | 20 |
| 7 | Kofu | 12 | +1 | 20 |
| 8 | Shimizu | 12 | +9 | 18 |
| 9 | Blaublitz Akita | 12 | 0 | 18 |
| 10 | Okayama | 12 | +4 | 17 |
| 11 | Iwata | 12 | +4 | 16 |
| 12 | Sendai | 12 | +2 | 16 |
| 13 | Kanazawa | 12 | 0 | 16 |
| 14 | Kumamoto | 12 | 0 | 14 |
| 15 | Chiba | 12 | -5 | 13 |
| 16 | Mito | 12 | -10 | 13 |
| 17 | Renofa Yamaguchi | 12 | -13 | 13 |
| 18 | Omiya | 12 | -5 | 12 |
| 19 | Tochigi | 12 | -5 | 12 |
| 20 | Iwaki FC | 12 | -7 | 11 |
| 21 | M. Yamagata | 12 | -6 | 10 |
| 22 | Tokushima | 12 | -9 | 9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Renofa Yamaguchi | |
| Chiba | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Renofa Yamaguchi | Chiba |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | ||
| 2 | V-Varen Nagasaki | 0 - 1 | |
| 3 | Verdy | ||
| 4 | Oita | 2 - 1 | |
| 5 | Thespa Gunma | ||
| 6 | Fujieda MYFC | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 7 | Kofu | ||
| 8 | Shimizu | 0 - 6 | |
| 9 | Blaublitz Akita | 1 - 0 | |
| 10 | Okayama | ||
| 11 | Iwata | 1 - 1 | |
| 12 | Sendai | ||
| 13 | Kanazawa | 2 - 0 | |
| 14 | Kumamoto | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 15 | Chiba | - | |
| 16 | Mito | ||
| 17 | Renofa Yamaguchi | - | |
| 18 | Omiya | 1 - 0 | |
| 19 | Tochigi | 1 - 1 | |
| 20 | Iwaki FC | ||
| 21 | M. Yamagata | ||
| 22 | Tokushima |
Pozicija u ligi
| Renofa Yamaguchi | Chiba | |
| Pozicija | 17 | 15 |
| Bodovi | 13 | 13 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 19 | 20 |
| Bodovi | 5 | 4 |
Forma u ligi
| Renofa Yamaguchi | Chiba | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
4 5 |
3
4 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
2 3 |
1
1 4 |
Golovi u ligi
| Renofa Yamaguchi | Chiba | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
24 |
13
18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
14 |
5
10 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (132) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (319) | |
| Golovi po meču | 2.42 |
| Golovi u domu po meču | 1.20 |
| Golovi u gostima po meču | 1.21 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 67% |
| Više 2.5 | 45% |
| Više 3.5 | 22% |
Renofa Yamaguchi sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Thespa Gunma | - | Renofa Yamaguchi |
| 2023-05-13 | Renofa Yamaguchi | - | Tokushima |
| 2023-05-17 | Machida | - | Renofa Yamaguchi |
| 2023-05-21 | Renofa Yamaguchi | - | Verdy |
| 2023-05-28 | Mito | - | Renofa Yamaguchi |
| 2023-06-03 | Renofa Yamaguchi | - | V-Varen Nagasaki |
Chiba sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Chiba | - | Iwata |
| 2023-05-13 | Kofu | - | Chiba |
| 2023-05-17 | Chiba | - | Shimizu |
| 2023-05-21 | Chiba | - | Tochigi |
| 2023-05-28 | Sendai | - | Chiba |
| 2023-06-03 | Chiba | - | Machida |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 3.50 | 1.95 |
| Verovatnoća | 38% | 28% | 34% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.22 |
| Verovatnoća | 52% | 48% |
| 1X @ 1.80 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.08 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Manje 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 32% | 68% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-03 04:04. Moguće su trenutne promene!