Bundesliga - Austrija
subota, 11.02.2023
16:00
16:00

Salzburg

A. Lustenau
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Salzburg |
| Gosti: | Lustenau |
| Udaljenost: | 257.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Red Bull Arena |
| Kapacitet: | 31 895 (29 800) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 16:00 (17:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 9.00 | 15.00 | 1 | 1.03 | 5.50 | |||
| 53% | 34% | 13% | 1.14 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.29 | 3.60 | 1.73 | 2.00 | ||||||
| 83% | 17% | 58% | 42% | 30% | 70% |
Poslednji 4 susret
| 2022-08-27 | A. Lustenau | 0 - 6 | Salzburg |
| 2020-05-29 | Salzburg | 5 - 0 | A. Lustenau |
| 2018-10-31 | A. Lustenau | 0 - 1 | Salzburg |
| 2010-08-14 | Salzburg | 0 - 3 | A. Lustenau |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 75% | 75% | 50% |
Salzburg poslednji 12 mečevi
| 2023-02-04 | Salzburg | 3 - 4 | Grazer AK |
| 2023-02-03 | Salzburg | 1 - 1 | Sturm Graz |
| 2023-01-28 | Salzburg | 1 - 0 | Slovan Br. |
| 2023-01-20 | Salzburg | 3 - 0 | Karlsruher |
| 2023-01-16 | Salzburg | 2 - 1 | Sparta Prague |
| 2023-01-13 | Bayern | 4 - 4 | Salzburg |
| 2022-12-07 | Inter | 4 - 0 | Salzburg |
| 2022-11-13 | A. Klagenfurt | 0 - 1 | Salzburg |
| 2022-11-05 | AC Wolfsberger | 1 - 2 | Salzburg |
| 2022-11-02 | AC Milan | 4 - 0 | Salzburg |
| 2022-10-29 | Salzburg | 1 - 0 | Hartberg |
| 2022-10-25 | Salzburg | 1 - 2 | Chelsea |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 33% |
A. Lustenau poslednji 12 mečevi
| 2023-02-03 | A. Lustenau | 1 - 3 | Dornbirn 1913 |
| 2023-01-31 | Dyn. Kyiv | 2 - 2 | A. Lustenau |
| 2023-01-27 | Crvena zvezda | 3 - 2 | A. Lustenau |
| 2023-01-21 | A. Lustenau | 0 - 3 | Aarau |
| 2023-01-17 | A. Lustenau | 5 - 0 | Bruhl |
| 2022-11-24 | A. Lustenau | 4 - 3 | Wattens |
| 2022-11-12 | A. Lustenau | 3 - 0 | Altach |
| 2022-11-05 | Hartberg | 1 - 1 | A. Lustenau |
| 2022-10-29 | A. Lustenau | 3 - 3 | Rapid Vienna |
| 2022-10-23 | A. Lustenau | 0 - 0 | Ried |
| 2022-10-15 | Wattens | 3 - 2 | A. Lustenau |
| 2022-10-08 | A. Klagenfurt | 2 - 1 | A. Lustenau |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 10 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 83% | 58% |
Tabela Bundesliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salzburg | 16 | +24 | 39 |
| 2 | Sturm Graz | 17 | +16 | 36 |
| 3 | LASK Linz | 16 | +9 | 27 |
| 4 | Rapid Vienna | 17 | +6 | 24 |
| 5 | Wattens | 16 | +1 | 24 |
| 6 | A. Klagenfurt | 16 | -3 | 21 |
| 7 | Austria Wien | 16 | 0 | 20 |
| 8 | A. Lustenau | 16 | -5 | 18 |
| 9 | AC Wolfsberger | 16 | -5 | 17 |
| 10 | Altach | 16 | -14 | 15 |
| 11 | Ried | 16 | -12 | 13 |
| 12 | Hartberg | 16 | -17 | 11 |
Hronologija mečeva u ligi
| Salzburg | |
| A. Lustenau | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Salzburg | A. Lustenau |
|---|---|---|---|
| 1 | Salzburg | - | |
| 2 | Sturm Graz | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | LASK Linz | 1 - 1 | |
| 4 | Rapid Vienna | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Wattens | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | A. Klagenfurt | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Austria Wien | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | A. Lustenau | - | |
| 9 | AC Wolfsberger | 2 - 1 | |
| 10 | Altach | 1 - 2 | |
| 11 | Ried | 1 - 0 | |
| 12 | Hartberg | 1 - 0 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Salzburg | A. Lustenau | |
| Pozicija | 1 | 8 |
| Bodovi | 39 | 18 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 10 |
| Bodovi | 18 | 6 |
Forma u ligi
| Salzburg | A. Lustenau | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
12
3 1 |
4
6 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
3 0 |
1
3 4 |
Golovi u ligi
| Salzburg | A. Lustenau | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
33
9 |
23
28 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
3 |
9
13 |
Ukupna statistika za Bundesliga
| Meč (97) | |
| Pobeda u domu | 38% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 38% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (293) | |
| Golovi po meču | 3.02 |
| Golovi u domu po meču | 1.46 |
| Golovi u gostima po meču | 1.56 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 77% |
| Oba Tima Pogađaju | 63% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 62% |
| Više 3.5 | 35% |
Salzburg sledeći 6 mečevi
| 2023-02-16 | Salzburg | - | AS Roma |
| 2023-02-19 | Wattens | - | Salzburg |
| 2023-02-23 | AS Roma | - | Salzburg |
| 2023-02-26 | Salzburg | - | Ried |
| 2023-03-05 | Rapid Vienna | - | Salzburg |
| 2023-03-12 | LASK Linz | - | Salzburg |
A. Lustenau sledeći 6 mečevi
| 2023-02-19 | A. Lustenau | - | Austria Wien |
| 2023-02-24 | LASK Linz | - | A. Lustenau |
| 2023-03-04 | A. Lustenau | - | Sturm Graz |
| 2023-03-12 | AC Wolfsberger | - | A. Lustenau |
| 2023-03-19 | A. Lustenau | - | A. Klagenfurt |
| 2023-03-23 | A. Lustenau | - | Vaduz |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 9.00 | 15.00 |
| Verovatnoća | 53% | 34% | 13% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.03 | 5.50 |
| Verovatnoća | 80% | 20% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.08 | 8.00 | |
| Verovatnoća | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.08 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.60 | |
| Verovatnoća | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 30% | 70% | |
| Manje 3.5 @ 2.00 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 58% | 42% | |
| Da @ 1.95 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-11 12:03. Moguće su trenutne promene!