Primera RFEF - Grupa 2 - Španija
nedelja, 14.05.2023
11:00
11:00

Real Union

Baleares
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Irun |
| Gosti: | Palma de Majorka |
| Udaljenost: | 558.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadium Gal |
| Kapacitet: | 6 344 |
| Dimenzije: | 100 x 67 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (12:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.10 | 2.38 | 12 | 1.50 | 1.36 | |||
| 33% | 33% | 34% | 1.29 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 63% | 37% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Poslednji 1 susret
| 2022-09-04 | Baleares | 1 - 1 | Real Union |
Real Union poslednji 12 mečevi
| 2023-05-06 | Alcoyano | 1 - 1 | Real Union |
| 2023-04-30 | Gimnastic | 0 - 1 | Real Union |
| 2023-04-22 | Real Union | 2 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2023-04-16 | UD Logrones | 1 - 0 | Real Union |
| 2023-04-09 | Real Union | 1 - 5 | Murcia |
| 2023-04-02 | Real Union | 1 - 0 | Numancia |
| 2023-03-26 | Cornella | 1 - 1 | Real Union |
| 2023-03-18 | Real Union | 0 - 1 | Barcelona B |
| 2023-03-12 | Osasuna B | 4 - 2 | Real Union |
| 2023-03-05 | Real Union | 0 - 1 | Sabadell |
| 2023-02-26 | SD Logrones | 1 - 0 | Real Union |
| 2023-02-18 | Real Union | 1 - 0 | Calahorra |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 5 | 3 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 42% | 25% | 17% |
Baleares poslednji 12 mečevi
| 2023-05-07 | Baleares | 1 - 2 | Real Sociedad B |
| 2023-04-30 | Sabadell | 3 - 1 | Baleares |
| 2023-04-23 | Baleares | 2 - 1 | Gimnastic |
| 2023-04-16 | Murcia | 0 - 1 | Baleares |
| 2023-04-09 | Baleares | 3 - 2 | Alcoyano |
| 2023-04-02 | Barcelona B | 2 - 2 | Baleares |
| 2023-03-26 | Baleares | 2 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2023-03-19 | Baleares | 3 - 2 | Osasuna B |
| 2023-03-12 | Intercity | 2 - 2 | Baleares |
| 2023-03-05 | Numancia | 0 - 0 | Baleares |
| 2023-02-26 | Baleares | 0 - 1 | Amorebieta |
| 2023-02-19 | Castellon | 2 - 1 | Baleares |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 67% | 42% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amorebieta | 35 | +19 | 66 |
| 2 | Eldense | 35 | +20 | 62 |
| 3 | Castellon | 35 | +14 | 59 |
| 4 | Barcelona B | 36 | +7 | 58 |
| 5 | Real Sociedad B | 35 | +15 | 55 |
| 6 | Murcia | 35 | +16 | 52 |
| 7 | SD Logrones | 35 | -1 | 50 |
| 8 | Osasuna B | 35 | +4 | 49 |
| 9 | Alcoyano | 36 | -1 | 47 |
| 10 | Sabadell | 35 | -2 | 46 |
| 11 | Intercity | 36 | +1 | 46 |
| 12 | Gimnastic | 35 | -10 | 46 |
| 13 | Numancia | 35 | -3 | 45 |
| 14 | Cornella | 35 | -9 | 43 |
| 15 | Baleares | 35 | -1 | 43 |
| 16 | La Nucia | 35 | -3 | 43 |
| 17 | Real Union | 35 | -13 | 41 |
| 18 | UD Logrones | 35 | -8 | 32 |
| 19 | Calahorra | 35 | -19 | 29 |
| 20 | Ath. Bilbao B | 36 | -26 | 25 |
Hronologija mečeva u ligi
| Real Union | |
| Baleares | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Real Union | Baleares |
|---|---|---|---|
| 1 | Amorebieta | 4 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Eldense | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Castellon | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Barcelona B | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Real Sociedad B | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Murcia | 1 - 5 | 0 - 1 |
| 7 | SD Logrones | 1 - 1 | |
| 8 | Osasuna B | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Alcoyano | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Sabadell | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Intercity | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Gimnastic | 2 - 3 | 1 - 3 |
| 13 | Numancia | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Cornella | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Baleares | - | |
| 16 | La Nucia | 1 - 1 | |
| 17 | Real Union | - | |
| 18 | UD Logrones | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 19 | Calahorra | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Real Union | Baleares | |
| Pozicija | 17 | 15 |
| Bodovi | 41 | 43 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 17 | 15 |
| Bodovi | 21 | 17 |
Forma u ligi
| Real Union | Baleares | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
11
8 16 |
10
13 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
3 8 |
3
8 6 |
Golovi u ligi
| Real Union | Baleares | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
34
47 |
42
43 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
25 |
15
19 |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Grupa 2
| Meč (352) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 34% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (758) | |
| Golovi po meču | 2.15 |
| Golovi u domu po meču | 1.23 |
| Golovi u gostima po meču | 0.93 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 45% |
| Više 1.5 | 61% |
| Više 2.5 | 36% |
| Više 3.5 | 20% |
Real Union sledeći 6 mečevi
| 2023-05-20 | Castellon | - | Real Union |
| 2023-05-27 | Real Union | - | La Nucia |
| 2023-07-22 | Eibar | - | Real Union |
| 2023-07-29 | Real Union | - | SD Logrones |
| 2023-08-05 | Real Union | - | Sestao River |
| 2023-08-12 | Alaves B | - | Real Union |
Baleares sledeći 6 mečevi
| 2023-05-20 | Baleares | - | Calahorra |
| 2023-05-27 | SD Logrones | - | Baleares |
| 2023-08-12 | Melilla | - | Baleares |
| 2023-08-19 | Baleares | - | Hercules |
| 2023-08-27 | Baleares | - | Algeciras |
| 2023-09-02 | Ibiza | - | Baleares |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 3.10 | 2.38 |
| Verovatnoća | 33% | 33% | 34% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 1.36 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.62 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 2.5 @ 1.62 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-14 08:04. Moguće su trenutne promene!