Primera División - Bolivija
petak, 19.05.2023
20:00
20:00

Real Santa Cruz

Nacional Potosi
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Santa Cruz de la Sierra |
| Gosti: | Potosi |
| Udaljenost: | 336.6 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 3.30 | 12 | 1.33 | 1.67 | |||
| 35% | 25% | 40% | 1.29 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 21% | 79% |
Poslednji 8 susret
| 2022-10-08 | Real Santa Cruz | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| 2022-07-26 | Nacional Potosi | 3 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2022-04-24 | Real Santa Cruz | 3 - 2 | Nacional Potosi |
| 2022-02-18 | Nacional Potosi | 1 - 0 | Real Santa Cruz |
| 2021-12-01 | Real Santa Cruz | 1 - 1 | Nacional Potosi |
| 2021-08-04 | Nacional Potosi | 2 - 2 | Real Santa Cruz |
| 2020-12-27 | Nacional Potosi | 1 - 0 | Real Santa Cruz |
| 2020-03-06 | Real Santa Cruz | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 38% | 25% | 38% | 75% | 62% | 38% |
Real Santa Cruz poslednji 12 mečevi
| 2023-05-14 | J. Wilstermann | 1 - 0 | Real Santa Cruz |
| 2023-05-11 | Oriente P. | 0 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2023-05-06 | Real Santa Cruz | 2 - 1 | Always Ready |
| 2023-04-30 | Vaca Diez | 2 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2023-04-26 | Real Santa Cruz | 0 - 1 | Aurora |
| 2023-04-23 | Real Santa Cruz | 3 - 2 | Libertad GM |
| 2023-04-17 | Aurora | 1 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2023-04-09 | Real Santa Cruz | 2 - 1 | Blooming |
| 2023-03-11 | Real Santa Cruz | 1 - 1 | The Strongest |
| 2023-03-04 | Royal Pari | 1 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2023-02-25 | Real Santa Cruz | 0 - 0 | Guabira |
| 2023-02-22 | Guabira | 0 - 1 | Real Santa Cruz |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 8% |
Nacional Potosi poslednji 12 mečevi
| 2023-05-13 | Nacional Potosi | 3 - 1 | Real Tomayapo |
| 2023-05-07 | Palmaflor | 0 - 1 | Nacional Potosi |
| 2023-04-30 | Nacional Potosi | 3 - 2 | Bolivar |
| 2023-04-27 | Vaca Diez | 5 - 2 | Nacional Potosi |
| 2023-04-21 | Ind. Petrolero | 0 - 1 | Nacional Potosi |
| 2023-04-16 | Nacional Potosi | 2 - 1 | U. de Vinto |
| 2023-04-05 | J. Wilstermann | 0 - 0 | Nacional Potosi |
| 2023-03-19 | Nacional Potosi | 2 - 2 | U. de Vinto |
| 2023-03-12 | Nacional Potosi | 0 - 2 | Always Ready |
| 2023-03-04 | Vaca Diez | 0 - 2 | Nacional Potosi |
| 2023-02-25 | Nacional Potosi | 5 - 1 | Libertad GM |
| 2023-02-19 | Aurora | 2 - 0 | Nacional Potosi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 12 | +12 | 27 |
| 2 | Nacional Potosi | 12 | +8 | 25 |
| 3 | Bolivar | 13 | +9 | 20 |
| 4 | Aurora | 13 | +7 | 20 |
| 5 | Real Santa Cruz | 12 | +2 | 19 |
| 6 | Palmaflor | 12 | +1 | 18 |
| 7 | Always Ready | 11 | +9 | 17 |
| 8 | Ind. Petrolero | 12 | -2 | 15 |
| 9 | Oriente P. | 12 | -1 | 14 |
| 10 | Real Tomayapo | 12 | -4 | 14 |
| 11 | Royal Pari | 12 | -6 | 14 |
| 12 | Guabira | 12 | -6 | 14 |
| 13 | U. de Vinto | 12 | -1 | 13 |
| 14 | Vaca Diez | 12 | -5 | 13 |
| 15 | J. Wilstermann | 12 | +5 | 12 |
| 16 | Libertad GM | 13 | -16 | 12 |
| 17 | Blooming | 12 | -12 | 9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Real Santa Cruz | |
| Nacional Potosi | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Real Santa Cruz | Nacional Potosi |
|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 1 - 1 | |
| 2 | Nacional Potosi | - | |
| 3 | Bolivar | ||
| 4 | Aurora | 2 - 0 | |
| 5 | Real Santa Cruz | - | |
| 6 | Palmaflor | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Always Ready | 2 - 1 | |
| 8 | Ind. Petrolero | 0 - 1 | |
| 9 | Oriente P. | 3 - 0 | |
| 10 | Real Tomayapo | ||
| 11 | Royal Pari | ||
| 12 | Guabira | 0 - 0 | |
| 13 | U. de Vinto | ||
| 14 | Vaca Diez | 0 - 2 | |
| 15 | J. Wilstermann | 0 - 0 | |
| 16 | Libertad GM | 3 - 2 | |
| 17 | Blooming | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Real Santa Cruz | Nacional Potosi | |
| Pozicija | 5 | 2 |
| Bodovi | 19 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 3 |
| Bodovi | 14 | 10 |
Forma u ligi
| Real Santa Cruz | Nacional Potosi | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 3 |
8
1 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 0 |
3
1 2 |
Golovi u ligi
| Real Santa Cruz | Nacional Potosi | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
12 |
20
12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
6 |
4
5 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (103) | |
| Pobeda u domu | 48% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (278) | |
| Golovi po meču | 2.70 |
| Golovi u domu po meču | 1.58 |
| Golovi u gostima po meču | 1.12 |
| Domaći tim je postigao gol u | 79% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 51% |
| Više 3.5 | 30% |
Real Santa Cruz sledeći 6 mečevi
| 2023-05-29 | U. de Vinto | - | Real Santa Cruz |
| 2023-06-04 | Real Santa Cruz | - | Ind. Petrolero |
| 2023-06-25 | Bolivar | - | Real Santa Cruz |
| 2023-07-08 | Palmaflor | - | Real Santa Cruz |
| 2023-07-11 | Palmaflor | - | Real Santa Cruz |
| 2023-07-17 | Real Santa Cruz | - | Real Tomayapo |
Nacional Potosi sledeći 6 mečevi
| 2023-05-28 | Nacional Potosi | - | Guabira |
| 2023-06-03 | Royal Pari | - | Nacional Potosi |
| 2023-06-24 | Nacional Potosi | - | The Strongest |
| 2023-07-01 | Nacional Potosi | - | Always Ready |
| 2023-07-11 | Nacional Potosi | - | Oriente P. |
| 2023-07-13 | Ind. Petrolero | - | Nacional Potosi |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 3.50 | 3.30 |
| Verovatnoća | 35% | 25% | 40% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.67 |
| Verovatnoća | 46% | 54% |
| X2 @ 1.67 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.22 | 4.00 | |
| Verovatnoća | 73% | 27% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.08 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 2.5 @ 2.08 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 1.40 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Da @ 1.62 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-19 16:06. Moguće su trenutne promene!