La Liga - Španija
nedelja, 05.03.2023
17:30
17:30

Vallecano

Ath. Bilbao
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Madrid |
| Gosti: | Bilbao |
| Udaljenost: | 323.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Campo de Futbol de Vallecas |
| Kapacitet: | 14 708 |
| Dimenzije: | 100 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Benat San Jose (Spa) |
| Gosti: | Edin Terzic (Nem) |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.10 | 2.60 | 12 | 1.50 | 1.40 | |||
| 38% | 27% | 35% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.00 | 2.30 | 1.62 | 4.33 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-17 | Ath. Bilbao | 3 - 2 | Vallecano |
| 2022-01-23 | Vallecano | 0 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2021-09-21 | Ath. Bilbao | 1 - 2 | Vallecano |
| 2019-04-14 | Ath. Bilbao | 3 - 2 | Vallecano |
| 2018-10-24 | Vallecano | 1 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2016-04-10 | Ath. Bilbao | 1 - 0 | Vallecano |
| 2015-11-29 | Vallecano | 0 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2015-02-22 | Ath. Bilbao | 1 - 0 | Vallecano |
| 2014-09-24 | Vallecano | 2 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2014-05-02 | Vallecano | 0 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2013-12-22 | Ath. Bilbao | 2 - 1 | Vallecano |
| 2013-06-01 | Vallecano | 2 - 2 | Ath. Bilbao |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 8 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 67% | 25% |
Vallecano poslednji 12 mečevi
| 2023-02-25 | Cadiz CF | 1 - 0 | Vallecano |
| 2023-02-19 | Vallecano | 1 - 1 | Sevilla |
| 2023-02-12 | Getafe | 1 - 1 | Vallecano |
| 2023-02-06 | Vallecano | 2 - 0 | Almeria |
| 2023-01-30 | Villarreal | 0 - 1 | Vallecano |
| 2023-01-21 | Vallecano | 0 - 2 | Real Sociedad |
| 2023-01-14 | Valladolid | 0 - 1 | Vallecano |
| 2023-01-08 | Vallecano | 1 - 2 | Betis |
| 2023-01-03 | Gijon | 2 - 0 | Vallecano |
| 2022-12-29 | Girona | 2 - 2 | Vallecano |
| 2022-12-21 | Saguntino | 0 - 0 | Vallecano |
| 2022-12-17 | Newcastle | 2 - 1 | Vallecano |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 8% |
Ath. Bilbao poslednji 12 mečevi
| 2023-03-01 | Osasuna | 1 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2023-02-26 | Ath. Bilbao | 2 - 3 | Girona |
| 2023-02-19 | Atl. Madrid | 1 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2023-02-11 | Valencia | 1 - 2 | Ath. Bilbao |
| 2023-02-03 | Ath. Bilbao | 4 - 1 | Cadiz CF |
| 2023-01-29 | Celta Vigo | 1 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2023-01-26 | Valencia | 1 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2023-01-22 | Ath. Bilbao | 0 - 2 | Real Madrid |
| 2023-01-18 | Ath. Bilbao | 1 - 0 | Espanyol |
| 2023-01-14 | Real Sociedad | 3 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2023-01-09 | Ath. Bilbao | 0 - 0 | Osasuna |
| 2023-01-05 | Eldense | 1 - 6 | Ath. Bilbao |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 6 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 50% | 42% |
Tabela La Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 23 | +37 | 59 |
| 2 | Real Madrid | 23 | +29 | 52 |
| 3 | Atl. Madrid | 24 | +19 | 45 |
| 4 | Real Sociedad | 24 | +9 | 44 |
| 5 | Betis | 23 | +7 | 40 |
| 6 | Villarreal | 24 | +5 | 37 |
| 7 | Vallecano | 23 | +4 | 34 |
| 8 | Osasuna | 23 | -1 | 33 |
| 9 | Ath. Bilbao | 23 | +7 | 32 |
| 10 | Mallorca | 24 | -4 | 31 |
| 11 | Girona | 24 | 0 | 30 |
| 12 | Espanyol | 23 | -5 | 27 |
| 13 | Celta Vigo | 23 | -8 | 27 |
| 14 | Cadiz CF | 24 | -17 | 26 |
| 15 | Getafe | 24 | -9 | 25 |
| 16 | Sevilla | 24 | -12 | 25 |
| 17 | Almeria | 24 | -14 | 25 |
| 18 | Valladolid | 23 | -17 | 24 |
| 19 | Valencia | 23 | 0 | 23 |
| 20 | Elche | 24 | -30 | 12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Vallecano | |
| Ath. Bilbao | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Vallecano | Ath. Bilbao |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 4 - 0 | |
| 2 | Real Madrid | 3 - 2 | |
| 3 | Atl. Madrid | 1 - 0 | |
| 4 | Real Sociedad | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Betis | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Villarreal | ||
| 7 | Vallecano | - | |
| 8 | Osasuna | ||
| 9 | Ath. Bilbao | - | |
| 10 | Mallorca | 0 - 2 | |
| 11 | Girona | 2 - 1 | |
| 12 | Espanyol | ||
| 13 | Celta Vigo | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Cadiz CF | 5 - 1 | 0 - 4 |
| 15 | Getafe | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Sevilla | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Almeria | 2 - 0 | |
| 18 | Valladolid | ||
| 19 | Valencia | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Elche | 2 - 1 | 1 - 4 |
Pozicija u ligi
| Vallecano | Ath. Bilbao | |
| Pozicija | 7 | 9 |
| Bodovi | 34 | 32 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 10 |
| Bodovi | 18 | 12 |
Forma u ligi
| Vallecano | Ath. Bilbao | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
7 7 |
9
5 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
3 3 |
3
3 5 |
Golovi u ligi
| Vallecano | Ath. Bilbao | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
25 |
33
26 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
12 |
15
16 |
Ukupna statistika za La Liga
| Meč (235) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (577) | |
| Golovi po meču | 2.46 |
| Golovi u domu po meču | 1.39 |
| Golovi u gostima po meču | 1.06 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 22% |
Vallecano sledeći 6 mečevi
| 2023-03-11 | Celta Vigo | - | Vallecano |
| 2023-03-18 | Vallecano | - | Girona |
| 2023-04-03 | Valencia | - | Vallecano |
| 2023-04-09 | Vallecano | - | Atl. Madrid |
| 2023-04-14 | Vallecano | - | Osasuna |
| 2023-04-22 | Real Sociedad | - | Vallecano |
Ath. Bilbao sledeći 6 mečevi
| 2023-03-12 | Ath. Bilbao | - | Barcelona |
| 2023-03-17 | Valladolid | - | Ath. Bilbao |
| 2023-04-01 | Ath. Bilbao | - | Getafe |
| 2023-04-04 | Ath. Bilbao | - | Osasuna |
| 2023-04-08 | Espanyol | - | Ath. Bilbao |
| 2023-04-15 | Ath. Bilbao | - | Real Sociedad |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.90 | 3.10 | 2.60 |
| Verovatnoća | 38% | 27% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 1.40 |
| Verovatnoća | 52% | 48% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 66% | 34% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 1.62 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Manje 2.5 @ 1.62 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 27% | 73% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-05 16:03. Moguće su trenutne promene!