I-League - Indija
utorak, 20.12.2022
13:30
13:30

Rajasthan Utd

Aizawl
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Jaipur |
| Gosti: | Aizawl |
| Udaljenost: | 1 735.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 13:30 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.32 | 1.65 | |||
| 27% | 49% | 24% | 1.32 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.05 | 1.66 | 3.70 | 1.24 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 23% | 77% |
Poslednji 1 susret
| 2022-03-08 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Aizawl |
Rajasthan Utd poslednji 12 mečevi
| 2022-12-15 | TRAU FC | 3 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-12-12 | Gokulam | 1 - 0 | Rajasthan Utd |
| 2022-12-07 | Rajasthan Utd | 1 - 1 | Kenkre FC |
| 2022-12-03 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | NEROCA |
| 2022-11-26 | Sudeva Delhi | 1 - 3 | Rajasthan Utd |
| 2022-11-23 | Minerva | 1 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-11-19 | Real Kashmir | 2 - 0 | Rajasthan Utd |
| 2022-11-15 | Churchill Broth | 1 - 2 | Rajasthan Utd |
| 2022-09-12 | Sporting Delhi | 3 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-08-29 | Mumbai City | 5 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-08-25 | East Bengal | 0 - 0 | Rajasthan Utd |
| 2022-08-20 | Mohun Bagan | 2 - 3 | Rajasthan Utd |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Aizawl poslednji 12 mečevi
| 2022-12-17 | Aizawl | 4 - 0 | Kenkre FC |
| 2022-12-11 | Sreenidi Deccan | 3 - 3 | Aizawl |
| 2022-12-08 | Aizawl | 1 - 0 | NEROCA |
| 2022-12-02 | Churchill Broth | 1 - 1 | Aizawl |
| 2022-11-28 | Minerva | 2 - 1 | Aizawl |
| 2022-11-21 | Aizawl | 2 - 1 | Sudeva Delhi |
| 2022-11-18 | Aizawl | 0 - 1 | Gokulam |
| 2022-11-15 | Aizawl | 1 - 1 | TRAU FC |
| 2022-05-04 | Aizawl | 3 - 1 | Sudeva Delhi |
| 2022-05-01 | TRAU FC | 2 - 0 | Aizawl |
| 2022-04-28 | Indian Arrows | 1 - 2 | Aizawl |
| 2022-04-25 | Aizawl | 0 - 1 | Kenkre FC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Tabela I-League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sreenidi Deccan | 8 | +5 | 16 |
| 2 | Gokulam | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Minerva | 7 | +2 | 14 |
| 4 | TRAU FC | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Real Kashmir | 8 | 0 | 13 |
| 6 | Aizawl | 8 | +4 | 12 |
| 7 | Churchill Broth | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Rajasthan Utd | 8 | -1 | 11 |
| 9 | Mohammedan | 8 | 0 | 10 |
| 10 | NEROCA | 8 | -4 | 7 |
| 11 | Kenkre FC | 8 | -5 | 7 |
| 12 | Sudeva Delhi | 7 | -15 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Rajasthan Utd | |
| Aizawl | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Rajasthan Utd | Aizawl |
|---|---|---|---|
| 1 | Sreenidi Deccan | 3 - 3 | |
| 2 | Gokulam | ||
| 3 | Minerva | 2 - 1 | |
| 4 | TRAU FC | ||
| 5 | Real Kashmir | ||
| 6 | Aizawl | - | |
| 7 | Churchill Broth | 1 - 1 | |
| 8 | Rajasthan Utd | - | |
| 9 | Mohammedan | ||
| 10 | NEROCA | 1 - 0 | |
| 11 | Kenkre FC | 1 - 1 | |
| 12 | Sudeva Delhi |
Pozicija u ligi
| Rajasthan Utd | Aizawl | |
| Pozicija | 8 | 6 |
| Bodovi | 11 | 12 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 9 |
| Bodovi | 4 | 2 |
Forma u ligi
| Rajasthan Utd | Aizawl | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 3 |
3
3 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 0 |
0
2 1 |
Golovi u ligi
| Rajasthan Utd | Aizawl | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
10 |
13
9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
1 |
5
6 |
Ukupna statistika za I-League
| Meč (47) | |
| Pobeda u domu | 53% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 23% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (111) | |
| Golovi po meču | 2.36 |
| Golovi u domu po meču | 1.36 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 62% |
| Oba Tima Pogađaju | 45% |
| Više 1.5 | 64% |
| Više 2.5 | 45% |
| Više 3.5 | 19% |
Rajasthan Utd sledeći 6 mečevi
| 2023-01-06 | Rajasthan Utd | - | Mohammedan |
| 2023-01-11 | Rajasthan Utd | - | Sreenidi Deccan |
| 2023-01-17 | Rajasthan Utd | - | Churchill Broth |
| 2023-01-28 | Rajasthan Utd | - | TRAU FC |
| 2023-02-02 | Rajasthan Utd | - | Sudeva Delhi |
| 2023-02-09 | Aizawl | - | Rajasthan Utd |
Aizawl sledeći 6 mečevi
| 2023-01-09 | Aizawl | - | Real Kashmir |
| 2023-01-13 | Mohammedan | - | Aizawl |
| 2023-01-16 | Sudeva Delhi | - | Aizawl |
| 2023-01-21 | NEROCA | - | Aizawl |
| 2023-01-26 | Aizawl | - | Mohammedan |
| 2023-02-01 | Real Kashmir | - | Aizawl |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Verovatnoća | 27% | 49% | 24% |
| 1X @ 1.32 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.32 | 1.65 |
| Verovatnoća | 52% | 48% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 2.90 | |
| Verovatnoća | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.66 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.66 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.70 | 1.24 | |
| Verovatnoća | 23% | 77% | |
| Manje 3.5 @ 1.24 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.88 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Da @ 1.88 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2022-12-20 12:05. Moguće su trenutne promene!