Primera División - Urugvaj
utorak, 09.05.2023
00:00
00:00

Racing M.

Penarol
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Montevideo |
| Gosti: | Montevideo |
| Stadion | |
| Stadion: | Osvaldo Roberto |
| Kapacitet: | 8 500 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 00:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.40 | 1.67 | X2 | 2.15 | 1.14 | |||
| 16% | 50% | 34% | 1.14 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 36% | 64% | 22% | 78% |
Poslednji 12 susret
| 2019-10-17 | Racing M. | 3 - 3 | Penarol |
| 2019-03-23 | Penarol | 2 - 2 | Racing M. |
| 2018-07-21 | Penarol | 1 - 1 | Racing M. |
| 2018-02-04 | Racing M. | 0 - 2 | Penarol |
| 2017-12-03 | Penarol | 4 - 0 | Racing M. |
| 2017-05-14 | Racing M. | 1 - 3 | Penarol |
| 2016-11-13 | Racing M. | 2 - 5 | Penarol |
| 2016-03-19 | Racing M. | 0 - 1 | Penarol |
| 2015-09-19 | Penarol | 3 - 1 | Racing M. |
| 2015-06-07 | Racing M. | 2 - 2 | Penarol |
| 2014-12-07 | Penarol | 2 - 3 | Racing M. |
| 2014-02-23 | Penarol | 1 - 1 | Racing M. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 8 | 8 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 67% | 67% |
Racing M. poslednji 12 mečevi
| 2023-05-03 | Racing M. | 1 - 1 | Plaza Colonia |
| 2023-04-21 | Cerro Largo Melo | 2 - 1 | Racing M. |
| 2023-04-15 | Racing M. | 1 - 1 | Liverpool M. |
| 2023-04-08 | Mont. City Torque | 0 - 2 | Racing M. |
| 2023-04-03 | Racing M. | 0 - 1 | Defensor Sp. |
| 2023-03-27 | La Luz | 1 - 3 | Racing M. |
| 2023-03-19 | Racing M. | 1 - 1 | Wanderers |
| 2023-03-12 | Fenix | 0 - 1 | Racing M. |
| 2023-03-03 | Racing M. | 1 - 1 | Danubio |
| 2023-02-26 | Club Nacional | 3 - 1 | Racing M. |
| 2023-02-19 | Racing M. | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2023-02-11 | Dep. Maldonado | 1 - 1 | Racing M. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 25% | 17% |
Penarol poslednji 12 mečevi
| 2023-05-05 | Def. y Justicia | 4 - 1 | Penarol |
| 2023-04-29 | Penarol | 2 - 0 | Fenix |
| 2023-04-23 | Plaza Colonia | 1 - 2 | Penarol |
| 2023-04-20 | Penarol | 0 - 2 | Millonarios |
| 2023-04-15 | Penarol | 2 - 0 | Danubio |
| 2023-04-09 | Cerro Largo Melo | 0 - 0 | Penarol |
| 2023-04-06 | America MG | 4 - 1 | Penarol |
| 2023-04-01 | Penarol | 2 - 0 | Club Nacional |
| 2023-03-25 | Liverpool M. | 1 - 0 | Penarol |
| 2023-03-18 | Penarol | 1 - 0 | River Plate M. |
| 2023-03-12 | Penarol | 2 - 2 | Mont. City Torque |
| 2023-03-08 | River Plate M. | 0 - 4 | Penarol |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 13 | +12 | 30 |
| 2 | Club Nacional | 14 | +13 | 26 |
| 3 | Defensor Sp. | 14 | +13 | 24 |
| 4 | Cerro Largo Melo | 14 | +3 | 24 |
| 5 | Wanderers | 14 | +4 | 22 |
| 6 | Liverpool M. | 14 | +7 | 20 |
| 7 | Dep. Maldonado | 14 | -5 | 19 |
| 8 | River Plate M. | 14 | -4 | 17 |
| 9 | Mont. City Torque | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Racing M. | 13 | -1 | 15 |
| 11 | La Luz | 14 | -6 | 15 |
| 12 | Plaza Colonia | 14 | -10 | 15 |
| 13 | Danubio | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Boston River | 14 | -8 | 14 |
| 15 | Cerro CA | 14 | -4 | 13 |
| 16 | Fenix | 14 | -10 | 12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Racing M. | |
| Penarol | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Racing M. | Penarol |
|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | - | |
| 2 | Club Nacional | ||
| 3 | Defensor Sp. | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Cerro Largo Melo | 0 - 0 | |
| 5 | Wanderers | 1 - 1 | |
| 6 | Liverpool M. | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Dep. Maldonado | ||
| 8 | River Plate M. | 0 - 0 | |
| 9 | Mont. City Torque | ||
| 10 | Racing M. | - | |
| 11 | La Luz | 3 - 4 | |
| 12 | Plaza Colonia | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Danubio | 1 - 1 | |
| 14 | Boston River | 0 - 2 | |
| 15 | Cerro CA | ||
| 16 | Fenix |
Pozicija u ligi
| Racing M. | Penarol | |
| Pozicija | 10 | 1 |
| Bodovi | 15 | 30 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 15 | 6 |
| Bodovi | 5 | 8 |
Forma u ligi
| Racing M. | Penarol | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
6 4 |
9
3 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
5 2 |
2
2 1 |
Golovi u ligi
| Racing M. | Penarol | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
14 |
22
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
7 |
8
7 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (111) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 34% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (276) | |
| Golovi po meču | 2.49 |
| Golovi u domu po meču | 1.38 |
| Golovi u gostima po meču | 1.11 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 67% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 73% |
| Više 2.5 | 47% |
| Više 3.5 | 28% |
Racing M. sledeći 6 mečevi
| 2023-05-15 | Cerro CA | - | Racing M. |
| 2023-06-02 | Liverpool M. | - | Racing M. |
| 2023-06-11 | Racing M. | - | Plaza Colonia |
| 2023-06-18 | Racing M. | - | Plaza Colonia |
| 2023-06-25 | Cerro CA | - | Racing M. |
| 2023-07-02 | Fenix | - | Racing M. |
Penarol sledeći 6 mečevi
| 2023-05-13 | Penarol | - | Wanderers |
| 2023-05-24 | Millonarios | - | Penarol |
| 2023-06-03 | La Luz | - | Penarol |
| 2023-06-06 | Penarol | - | Def. y Justicia |
| 2023-06-10 | Penarol | - | River Plate M. |
| 2023-06-18 | Penarol | - | River Plate M. |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 5.50 | 3.40 | 1.67 |
| Verovatnoća | 16% | 50% | 34% |
| X2 @ 1.14 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.14 |
| Verovatnoća | 32% | 68% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-08 20:02. Moguće su trenutne promene!