Pro League - Belgija
subota, 07.11.2026
19:45
RAAL La Louviere
Cercle Brugge
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
La Louviere |
| Gosti: |
Briž |
| Udaljenost: |
105.7 km |
| Početni čas |
| Sat: |
19:45 (20:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.30 |
2.45 |
1 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 53% |
27% |
20% |
2.55 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 87% |
13% |
|
|
|
71% |
29% |
|
|
|
39% |
61% |
Poslednji 4 susret
|
2026-05-09 |
RAAL La Louviere
|
4 - 1 |
Cercle Brugge
|
|
2026-04-11 |
Cercle Brugge
|
3 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-03-15 |
Cercle Brugge
|
1 - 3 |
RAAL La Louviere
|
|
2025-11-02 |
RAAL La Louviere
|
2 - 1 |
Cercle Brugge
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
1 |
|
4 |
4 |
2 |
| 75% |
0% |
25% |
|
100% |
100% |
50% |
RAAL La Louviere poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Charleroi
|
5 - 2 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-10-24 |
RAAL La Louviere
|
3 - 0 |
Waregem
|
|
2026-10-17 |
RAAL La Louviere
|
4 - 0 |
RFC Liege
|
|
2026-10-10 |
RAAL La Louviere
|
1 - 4 |
Club Brugge
|
|
2026-10-02 |
Dunkerque
|
0 - 4 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-09-19 |
OH Leuven
|
2 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-09-13 |
RAAL La Louviere
|
3 - 0 |
Kortrijk
|
|
2026-09-05 |
St. Truiden
|
4 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-08-29 |
RAAL La Louviere
|
2 - 2 |
KV Mechelen
|
|
2026-08-21 |
St. Liege
|
2 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-08-16 |
RAAL La Louviere
|
1 - 2 |
Gent
|
|
2026-08-09 |
Anderlecht
|
2 - 1 |
RAAL La Louviere
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
12 |
10 |
6 |
| 33% |
8% |
58% |
|
100% |
83% |
50% |
Cercle Brugge poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Cercle Brugge
|
2 - 1 |
Antwerp
|
|
2026-10-25 |
St. Gilloise
|
5 - 2 |
Cercle Brugge
|
|
2026-10-16 |
Sp. Hasselt
|
1 - 2 |
Cercle Brugge
|
|
2026-10-10 |
Cercle Brugge
|
1 - 2 |
Anderlecht
|
|
2026-09-19 |
Charleroi
|
3 - 2 |
Cercle Brugge
|
|
2026-09-12 |
OH Leuven
|
1 - 1 |
Cercle Brugge
|
|
2026-09-06 |
Cercle Brugge
|
0 - 3 |
Gent
|
|
2026-08-29 |
Cercle Brugge
|
0 - 1 |
Lommel
|
|
2026-08-23 |
Club Brugge
|
1 - 0 |
Cercle Brugge
|
|
2026-08-14 |
Cercle Brugge
|
3 - 3 |
St. Truiden
|
|
2026-08-08 |
St. Liege
|
2 - 2 |
Cercle Brugge
|
|
2026-07-31 |
Monaco
|
2 - 2 |
Cercle Brugge
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
9 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
75% |
42% |
Tabela Pro League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Club Brugge |
10 |
9 |
0 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
27 |
| 2 |
St. Gilloise |
10 |
8 |
2 |
0 |
29 |
7 |
+22 |
26 |
| 3 |
Gent |
10 |
8 |
1 |
1 |
19 |
6 |
+13 |
25 |
| 4 |
Charleroi |
10 |
8 |
0 |
2 |
21 |
12 |
+9 |
24 |
| 5 |
Anderlecht |
10 |
6 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
19 |
| 6 |
Genk |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 7 |
St. Liege |
11 |
4 |
3 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
15 |
| 8 |
Lommel |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 9 |
Westerlo |
10 |
4 |
2 |
4 |
25 |
25 |
0 |
14 |
| 10 |
KV Mechelen |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 11 |
Waregem |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 12 |
Antwerp |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
22 |
-6 |
10 |
| 13 |
Beveren |
11 |
3 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 14 |
OH Leuven |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
9 |
| 15 |
St. Truiden |
10 |
2 |
2 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
8 |
| 16 |
RAAL La Louviere |
10 |
2 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
7 |
| 17 |
Cercle Brugge |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
| 18 |
Kortrijk |
10 |
1 |
1 |
8 |
4 |
22 |
-18 |
4 |
Hronologija mečeva u ligi
| RAAL La Louviere |
|
| Cercle Brugge |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
RAAL La Louviere |
Cercle Brugge |
| 1 |
Club Brugge |
1 - 4 |
1 - 0 |
| 2 |
St. Gilloise |
|
5 - 2 |
| 3 |
Gent |
1 - 2 |
|
| 4 |
Charleroi |
|
3 - 2 |
| 5 |
Anderlecht |
|
|
| 6 |
Genk |
|
|
| 7 |
St. Liege |
|
2 - 2 |
| 8 |
Lommel |
|
|
| 9 |
Westerlo |
|
|
| 10 |
KV Mechelen |
2 - 2 |
|
| 11 |
Waregem |
3 - 0 |
|
| 12 |
Antwerp |
|
|
| 13 |
Beveren |
|
|
| 14 |
OH Leuven |
|
1 - 1 |
| 15 |
St. Truiden |
|
|
| 16 |
RAAL La Louviere |
- |
|
| 17 |
Cercle Brugge |
|
- |
| 18 |
Kortrijk |
3 - 0 |
|
Statistika timova
| |
RAAL La Louviere |
Cercle Brugge |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
3 |
| Gubici |
7 |
6 |
| Dati golovi |
13 |
13 |
| Primljeni golovi |
23 |
22 |
| Prosek dati golovi |
1.30 |
1.30 |
| Prosek primljeni golovi |
2.30 |
2.20 |
| Meč dati golovi |
70% |
70% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
70% |
| Više 1.5 |
100% |
80% |
| Više 2.5 |
80% |
70% |
| Više 3.5 |
40% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
0 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
2 |
3 |
| Dati golovi |
10 |
7 |
| Primljeni golovi |
8 |
12 |
| Prosek dati golovi |
2.00 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
1.60 |
2.40 |
| Meč dati golovi |
100% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
80% |
| Više 1.5 |
100% |
80% |
| Više 2.5 |
100% |
60% |
| Više 3.5 |
40% |
60% |
Ukupna statistika za Pro League
| Meč (91) |
| Pobeda u domu |
52% |
| Nerešeno |
18% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
30% |
| Golovi (294) |
| Golovi po meču |
3.23 |
| Golovi u domu po meču |
1.89 |
| Golovi u gostima po meču |
1.34 |
| Domaći tim je postigao gol u |
80% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
65% |
| Oba Tima Pogađaju |
48% |
| Više 1.5 |
82% |
| Više 2.5 |
66% |
| Više 3.5 |
37% |
RAAL La Louviere sledeći 6 mečevi
|
2026-11-21 |
Genk
|
- |
RAAL La Louviere
|
|
2026-11-28 |
Westerlo
|
- |
RAAL La Louviere
|
|
2026-12-12 |
RAAL La Louviere
|
- |
Antwerp
|
|
2026-12-19 |
Lommel
|
- |
RAAL La Louviere
|
|
2026-12-26 |
RAAL La Louviere
|
- |
Beveren
|
|
2027-01-16 |
St. Gilloise
|
- |
RAAL La Louviere
|
Cercle Brugge sledeći 6 mečevi
|
2026-11-20 |
Cercle Brugge
|
- |
Westerlo
|
|
2026-11-28 |
Cercle Brugge
|
- |
KV Mechelen
|
|
2026-12-12 |
Beveren
|
- |
Cercle Brugge
|
|
2026-12-19 |
Cercle Brugge
|
- |
Waregem
|
|
2026-12-26 |
Kortrijk
|
- |
Cercle Brugge
|
|
2027-01-16 |
Cercle Brugge
|
- |
Genk
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.55 |
3.30 |
2.45 |
| Verovatnoća |
53% |
27% |
20% |
|
1 @ 2.55 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.50 |
1.44 |
| Verovatnoća |
72% |
28% |
|
1X @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.25 |
3.75 |
| Verovatnoća |
|
87% |
13% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.85 |
1.95 |
| Verovatnoća |
|
71% |
29% |
|
Više 2.5 @ 1.85 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.25 |
1.33 |
| Verovatnoća |
|
39% |
61% |
|
Manje 3.5 @ 1.33 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.62 |
2.20 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Da @ 1.62 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!