League One - Škotska
subota, 25.02.2023
15:00
15:00

Queen of South

Dunfermline
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dumfries |
| Gosti: | Dunfermline |
| Udaljenost: | 112.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Palmerston Park |
| Kapacitet: | 6 412 (3 509) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.20 | 2.00 | 2 | 1.67 | 1.25 | |||
| 29% | 21% | 50% | 2.00 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 49% | 51% | 30% | 70% |
Poslednji 12 susret
| 2022-12-03 | Dunfermline | 1 - 1 | Queen of South |
| 2022-09-03 | Queen of South | 0 - 2 | Dunfermline |
| 2022-04-29 | Dunfermline | 1 - 2 | Queen of South |
| 2022-01-29 | Queen of South | 0 - 2 | Dunfermline |
| 2021-12-11 | Dunfermline | 3 - 3 | Queen of South |
| 2021-10-02 | Queen of South | 1 - 0 | Dunfermline |
| 2021-04-17 | Dunfermline | 3 - 1 | Queen of South |
| 2021-02-27 | Queen of South | 1 - 0 | Dunfermline |
| 2020-10-31 | Dunfermline | 3 - 2 | Queen of South |
| 2020-03-07 | Dunfermline | 1 - 1 | Queen of South |
| 2020-02-01 | Queen of South | 2 - 3 | Dunfermline |
| 2019-11-02 | Dunfermline | 2 - 0 | Queen of South |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 33% |
Queen of South poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Kelty Hearts | 3 - 0 | Queen of South |
| 2023-02-07 | Hamilton | 1 - 1 | Queen of South |
| 2023-02-04 | Queen of South | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2023-01-28 | Peterhead | 1 - 3 | Queen of South |
| 2023-01-14 | Montrose | 1 - 0 | Queen of South |
| 2023-01-10 | Queen of South | 0 - 0 | Kelty Hearts |
| 2023-01-07 | Queen of South | 1 - 2 | Alloa |
| 2022-12-31 | Queen of South | 1 - 0 | Clyde |
| 2022-12-23 | Falkirk | 5 - 2 | Queen of South |
| 2022-12-17 | Queen of South | 1 - 2 | Kelty Hearts |
| 2022-12-09 | Alloa | 2 - 4 | Queen of South |
| 2022-12-03 | Dunfermline | 1 - 1 | Queen of South |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Dunfermline poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Dunfermline | 1 - 1 | Airdrieonians |
| 2023-02-11 | Airdrieonians | 3 - 4 | Dunfermline |
| 2023-02-04 | Dunfermline | 2 - 0 | Montrose |
| 2023-01-28 | Clyde | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2023-01-24 | Dundee FC | 4 - 2 | Dunfermline |
| 2023-01-21 | Partick Thistle | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2023-01-14 | Dunfermline | 4 - 0 | Peterhead |
| 2023-01-07 | Edinburgh City | 0 - 1 | Dunfermline |
| 2022-12-24 | Kelty Hearts | 1 - 2 | Dunfermline |
| 2022-12-09 | Arbroath | 1 - 5 | Dunfermline |
| 2022-12-03 | Dunfermline | 1 - 1 | Queen of South |
| 2022-11-26 | Dunfermline | 4 - 0 | Forfar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 6 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 50% | 42% |
Tabela League One
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunfermline | 24 | +24 | 53 |
| 2 | Falkirk | 24 | +22 | 48 |
| 3 | Airdrieonians | 25 | +13 | 40 |
| 4 | Edinburgh City | 25 | +9 | 39 |
| 5 | Alloa | 25 | +6 | 39 |
| 6 | Montrose | 25 | +2 | 35 |
| 7 | Queen of South | 25 | -3 | 32 |
| 8 | Kelty Hearts | 25 | -5 | 32 |
| 9 | Clyde | 25 | -23 | 14 |
| 10 | Peterhead | 25 | -45 | 11 |
Hronologija mečeva u ligi
| Queen of South | |
| Dunfermline | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Queen of South | Dunfermline |
|---|---|---|---|
| 1 | Dunfermline | 0 - 2 | - |
| 2 | Falkirk | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 3 | Airdrieonians | 1 - 1 | 3 - 4 |
| 4 | Edinburgh City | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Alloa | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Montrose | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Queen of South | - | 0 - 2 |
| 8 | Kelty Hearts | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Clyde | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Peterhead | 2 - 0 | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| Queen of South | Dunfermline | |
| Pozicija | 7 | 1 |
| Bodovi | 32 | 53 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 1 |
| Bodovi | 17 | 29 |
Forma u ligi
| Queen of South | Dunfermline | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
5 11 |
15
8 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
2 5 |
9
2 1 |
Golovi u ligi
| Queen of South | Dunfermline | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
38
41 |
40
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
16 |
21
7 |
Ukupna statistika za League One
| Meč (124) | |
| Pobeda u domu | 46% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (368) | |
| Golovi po meču | 2.97 |
| Golovi u domu po meču | 1.66 |
| Golovi u gostima po meču | 1.31 |
| Domaći tim je postigao gol u | 81% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 81% |
| Više 2.5 | 55% |
| Više 3.5 | 34% |
Queen of South sledeći 6 mečevi
| 2023-03-04 | Queen of South | - | Airdrieonians |
| 2023-03-11 | Clyde | - | Queen of South |
| 2023-03-18 | Queen of South | - | Falkirk |
| 2023-03-24 | Edinburgh City | - | Queen of South |
| 2023-04-01 | Queen of South | - | Peterhead |
| 2023-04-08 | Alloa | - | Queen of South |
Dunfermline sledeći 6 mečevi
| 2023-03-04 | Dunfermline | - | Alloa |
| 2023-03-07 | Dunfermline | - | Falkirk |
| 2023-03-11 | Peterhead | - | Dunfermline |
| 2023-03-18 | Dunfermline | - | Edinburgh City |
| 2023-03-25 | Montrose | - | Dunfermline |
| 2023-04-01 | Dunfermline | - | Kelty Hearts |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 3.20 | 2.00 |
| Verovatnoća | 29% | 21% | 50% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 1.25 |
| Verovatnoća | 36% | 64% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.93 | |
| Verovatnoća | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 30% | 70% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-25 12:03. Moguće su trenutne promene!