Premijer liga - Azerbejdžan
nedelja, 13.08.2023
15:30
15:30

Qarabag

Turan Tovuz
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Agdam / Baku |
| Gosti: | Tovuz |
| Udaljenost: | 156.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Azersun Arena (Baku) |
| Kapacitet: | 5 800 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 5.00 | 7.50 | 2 | 1.07 | 3.25 | |||
| 29% | 5% | 65% | 7.50 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 52% | 48% | 47% | 53% | 15% | 85% |
Poslednji 10 susret
| 2023-05-28 | Qarabag | 3 - 1 | Turan Tovuz |
| 2023-01-25 | Turan Tovuz | 2 - 3 | Qarabag |
| 2022-11-09 | Turan Tovuz | 0 - 2 | Qarabag |
| 2022-10-20 | Qarabag | 3 - 0 | Turan Tovuz |
| 2012-11-24 | Qarabag | 1 - 1 | Turan Tovuz |
| 2012-09-23 | Turan Tovuz | 0 - 1 | Qarabag |
| 2011-12-04 | Turan Tovuz | 0 - 1 | Qarabag |
| 2011-09-30 | Qarabag | 3 - 1 | Turan Tovuz |
| 2011-02-25 | Qarabag | 5 - 1 | Turan Tovuz |
| 2010-10-02 | Turan Tovuz | 0 - 1 | Qarabag |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 0 | 7 | 5 | 4 | |
| 90% | 10% | 0% | 70% | 50% | 40% |
Qarabag poslednji 12 mečevi
| 2023-08-10 | Qarabag | 2 - 1 | HJK Helsinki |
| 2023-08-05 | Qarabag | 0 - 1 | Zira |
| 2023-08-02 | Qarabag | 1 - 1 | Rakow |
| 2023-07-26 | Rakow | 3 - 2 | Qarabag |
| 2023-07-19 | Qarabag | 4 - 0 | Lincoln |
| 2023-07-11 | Lincoln | 1 - 2 | Qarabag |
| 2023-07-04 | CSKA Sofia | 0 - 1 | Qarabag |
| 2023-07-01 | Legia | 2 - 0 | Qarabag |
| 2023-06-27 | Ferencvaros | 3 - 3 | Qarabag |
| 2023-05-28 | Qarabag | 3 - 1 | Turan Tovuz |
| 2023-05-22 | Qarabag | 1 - 2 | SumQayit |
| 2023-05-13 | Sabail | 0 - 3 | Qarabag |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Turan Tovuz poslednji 12 mečevi
| 2023-08-04 | Araz-Naxcivan | 0 - 3 | Turan Tovuz |
| 2023-05-28 | Qarabag | 3 - 1 | Turan Tovuz |
| 2023-05-22 | Turan Tovuz | 2 - 2 | Sabail |
| 2023-05-13 | Gabala | 1 - 2 | Turan Tovuz |
| 2023-05-07 | Turan Tovuz | 4 - 0 | Neftci Baku |
| 2023-05-01 | Zira | 1 - 3 | Turan Tovuz |
| 2023-04-26 | Neftci Baku | 2 - 0 | Turan Tovuz |
| 2023-04-22 | Turan Tovuz | 0 - 2 | Sabah Baku |
| 2023-04-19 | Turan Tovuz | 1 - 0 | Neftci Baku |
| 2023-04-15 | Kapaz | 1 - 0 | Turan Tovuz |
| 2023-04-09 | Turan Tovuz | 1 - 1 | Shamakhi |
| 2023-03-31 | Turan Tovuz | 2 - 3 | SumQayit |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zira | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Sabah Baku | 1 | +5 | 3 |
| 3 | SumQayit | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Turan Tovuz | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Kapaz | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Araz-Naxcivan | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Qarabag | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Neftci Baku | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Sabail | 1 | -3 | 0 |
| 10 | Gabala | 2 | -7 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Qarabag | |
| Turan Tovuz | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Qarabag | Turan Tovuz |
|---|---|---|---|
| 1 | Zira | 0 - 1 | |
| 2 | Sabah Baku | ||
| 3 | SumQayit | ||
| 4 | Turan Tovuz | - | |
| 5 | Kapaz | ||
| 6 | Araz-Naxcivan | 0 - 3 | |
| 7 | Qarabag | - | |
| 7 | Neftci Baku | ||
| 9 | Sabail | ||
| 10 | Gabala |
Pozicija u ligi
| Qarabag | Turan Tovuz | |
| Pozicija | 7 | 4 |
| Bodovi | 0 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 2 |
| Bodovi | 0 | 3 |
Forma u ligi
| Qarabag | Turan Tovuz | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| Qarabag | Turan Tovuz | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
1 |
3
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
1 |
3
0 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (7) | |
| Pobeda u domu | 57% |
| Nerešeno | 0% |
| Pobeda u gostima | 43% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (18) | |
| Golovi po meču | 2.57 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.14 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 43% |
| Oba Tima Pogađaju | 14% |
| Više 1.5 | 57% |
| Više 2.5 | 43% |
| Više 3.5 | 29% |
Qarabag sledeći 6 mečevi
| 2023-08-17 | HJK Helsinki | - | Qarabag |
| 2023-08-20 | Qarabag | - | Araz-Naxcivan |
| 2023-08-24 | O. Ljubljana | - | Qarabag |
| 2023-08-27 | Qarabag | - | Kapaz |
| 2023-08-31 | Qarabag | - | O. Ljubljana |
| 2023-09-03 | Sabail | - | Qarabag |
Turan Tovuz sledeći 6 mečevi
| 2023-08-18 | Kapaz | - | Turan Tovuz |
| 2023-08-26 | Turan Tovuz | - | Sabail |
| 2023-09-01 | Sabah Baku | - | Turan Tovuz |
| 2023-09-17 | Turan Tovuz | - | Gabala |
| 2023-09-23 | SumQayit | - | Turan Tovuz |
| 2023-09-30 | Turan Tovuz | - | Neftci Baku |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 5.00 | 7.50 |
| Verovatnoća | 29% | 5% | 65% |
| 2 @ 7.50 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.07 | 3.25 |
| Verovatnoća | 29% | 71% |
| X2 @ 3.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.10 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.63 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 2.5 @ 2.10 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.55 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.68 | |
| Verovatnoća | 4% | 96% | |
| Ne @ 1.68 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-13 12:02. Moguće su trenutne promene!