Super League - Indonezija
petak, 16.12.2022
11:00
11:00

PSS Sleman

PSIS Semarang
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sleman |
| Gosti: | Semarang |
| Udaljenost: | 87.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.00 | 2.05 | X2 | 1.68 | 1.29 | |||
| 39% | 13% | 48% | 1.29 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 50% | 50% | 18% | 82% |
Poslednji 5 susret
| 2022-06-24 | PSIS Semarang | 5 - 2 | PSS Sleman |
| 2022-03-16 | PSS Sleman | 0 - 1 | PSIS Semarang |
| 2021-12-03 | PSIS Semarang | 1 - 2 | PSS Sleman |
| 2019-11-02 | PSIS Semarang | 3 - 0 | PSS Sleman |
| 2019-07-17 | PSS Sleman | 1 - 3 | PSIS Semarang |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 4 | 4 | 2 | |
| 20% | 0% | 80% | 80% | 80% | 40% |
PSS Sleman poslednji 12 mečevi
| 2022-12-12 | Borneo | 0 - 0 | PSS Sleman |
| 2022-12-08 | PSS Sleman | 0 - 1 | Madura United |
| 2022-12-05 | Bhayangkara | 3 - 1 | PSS Sleman |
| 2022-09-29 | PSS Sleman | 1 - 2 | Persita Tangerang |
| 2022-09-15 | Persikabo 1973 | 2 - 0 | PSS Sleman |
| 2022-09-10 | PSS Sleman | 2 - 1 | Persis Solo |
| 2022-09-04 | Dewa United | 0 - 0 | PSS Sleman |
| 2022-08-27 | PSS Sleman | 0 - 1 | Persebaya |
| 2022-08-23 | Persik Kediri | 0 - 2 | PSS Sleman |
| 2022-08-19 | PSS Sleman | 0 - 1 | Persib Bandung |
| 2022-08-13 | PSS Sleman | 1 - 0 | Barito Putera |
| 2022-08-05 | Arema | 0 - 0 | PSS Sleman |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 25% | 8% |
PSIS Semarang poslednji 12 mečevi
| 2022-12-13 | PSIS Semarang | 2 - 0 | Persija Jakarta |
| 2022-12-09 | PSIS Semarang | 2 - 4 | Borneo |
| 2022-12-05 | Madura United | 0 - 3 | PSIS Semarang |
| 2022-09-14 | Persita Tangerang | 1 - 0 | PSIS Semarang |
| 2022-09-09 | PSIS Semarang | 3 - 2 | Persikabo 1973 |
| 2022-09-03 | Persis Solo | 0 - 0 | PSIS Semarang |
| 2022-08-29 | Dewa United | 2 - 1 | PSIS Semarang |
| 2022-08-23 | Persebaya | 1 - 0 | PSIS Semarang |
| 2022-08-18 | PSIS Semarang | 2 - 1 | Persik Kediri |
| 2022-08-13 | Persib Bandung | 2 - 1 | PSIS Semarang |
| 2022-08-06 | PSIS Semarang | 2 - 1 | Barito Putera |
| 2022-07-30 | Arema | 2 - 1 | PSIS Semarang |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 8 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 67% | 17% |
Tabela Super League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borneo | 15 | +15 | 30 |
| 2 | Bali United | 15 | +13 | 30 |
| 3 | PSM Makassar | 14 | +15 | 29 |
| 4 | Madura United | 15 | +8 | 29 |
| 5 | Persija Jakarta | 13 | +6 | 25 |
| 6 | Persita Tangerang | 14 | +5 | 25 |
| 7 | Arema | 14 | +2 | 23 |
| 8 | Persib Bandung | 13 | +1 | 23 |
| 9 | Persikabo 1973 | 14 | +1 | 20 |
| 10 | PSIS Semarang | 13 | +1 | 17 |
| 11 | Persebaya | 14 | -3 | 17 |
| 12 | Persis Solo | 14 | +1 | 15 |
| 13 | Dewa United | 14 | -11 | 14 |
| 14 | Bhayangkara | 13 | -5 | 13 |
| 15 | PSS Sleman | 14 | -5 | 13 |
| 16 | RANS Nusantara | 14 | -14 | 11 |
| 17 | Barito Putera | 13 | -15 | 7 |
| 18 | Persik Kediri | 14 | -15 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| PSS Sleman | |
| PSIS Semarang | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | PSS Sleman | PSIS Semarang |
|---|---|---|---|
| 1 | Borneo | ||
| 2 | Bali United | ||
| 3 | PSM Makassar | 1 - 2 | |
| 4 | Madura United | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Persija Jakarta | ||
| 6 | Persita Tangerang | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Arema | 2 - 1 | |
| 8 | Persib Bandung | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Persikabo 1973 | ||
| 10 | PSIS Semarang | - | |
| 11 | Persebaya | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Persis Solo | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Dewa United | 2 - 1 | |
| 14 | Bhayangkara | ||
| 15 | PSS Sleman | - | |
| 16 | RANS Nusantara | ||
| 17 | Barito Putera | 1 - 0 | |
| 18 | Persik Kediri |
Pozicija u ligi
| PSS Sleman | PSIS Semarang | |
| Pozicija | 15 | 10 |
| Bodovi | 13 | 17 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 17 | 13 |
| Bodovi | 6 | 4 |
Forma u ligi
| PSS Sleman | PSIS Semarang | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
4 7 |
5
2 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
0 5 |
1
1 5 |
Golovi u ligi
| PSS Sleman | PSIS Semarang | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
16 |
18
17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
8 |
6
8 |
Ukupna statistika za Super League
| Meč (125) | |
| Pobeda u domu | 48% |
| Nerešeno | 22% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (342) | |
| Golovi po meču | 2.74 |
| Golovi u domu po meču | 1.62 |
| Golovi u gostima po meču | 1.12 |
| Domaći tim je postigao gol u | 79% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 54% |
| Više 3.5 | 27% |
PSS Sleman sledeći 6 mečevi
| 2022-12-19 | Bali United | - | PSS Sleman |
| 2022-12-23 | PSS Sleman | - | Persija Jakarta |
| 2023-01-08 | PSS Sleman | - | Persija Jakarta |
| 2023-01-14 | PSM Makassar | - | PSS Sleman |
| 2023-01-21 | PSS Sleman | - | RANS Nusantara |
| 2023-01-26 | PSS Sleman | - | Arema |
PSIS Semarang sledeći 6 mečevi
| 2022-12-19 | PSM Makassar | - | PSIS Semarang |
| 2022-12-22 | PSIS Semarang | - | Bali United |
| 2023-01-09 | PSIS Semarang | - | Bhayangkara |
| 2023-01-16 | RANS Nusantara | - | PSIS Semarang |
| 2023-01-21 | PSIS Semarang | - | Arema |
| 2023-01-26 | Barito Putera | - | PSIS Semarang |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 3.00 | 2.05 |
| Verovatnoća | 39% | 13% | 48% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.68 | 1.29 |
| Verovatnoća | 44% | 56% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.41 | 2.65 | |
| Verovatnoća | 66% | 34% | |
| Više 1.5 @ 1.41 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.57 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Manje 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.10 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 18% | 82% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.71 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.71 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2022-12-16 08:02. Moguće su trenutne promene!