Girabola - Angola

nedelja, 23.08.2026
15:00
Primeiro de Maio

Primeiro de Maio

Kabuscorp SCP

Kabuscorp SCP

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Benguela
Gosti: Luanda
Udaljenost: 417.3 km
Početni čas
Sat: 15:00 (15:00 lokalno vreme)
Reklama

Poslednji 2 susret

2026-04-12 Primeiro de Maio 3 - 1 Kabuscorp SCP
2025-11-08 Kabuscorp SCP 0 - 0 Primeiro de Maio

Primeiro de Maio poslednji 12 mečevi

2026-05-24 Sagrada Esperanca 1 - 1 Primeiro de Maio
2026-05-20 Primeiro de Maio 0 - 0 Desportivo Huila
2026-05-16 Petro de Luanda 0 - 0 Primeiro de Maio
2026-05-10 Academica Lobito 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-05-06 Primeiro de Maio 4 - 1 RSD Guelson
2026-05-02 CD da Lunda Sul 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-26 Primeiro de Maio 2 - 0 Redonda FC
2026-04-17 Luanda City 1 - 0 Primeiro de Maio
2026-04-12 Primeiro de Maio 3 - 1 Kabuscorp SCP
2026-04-08 GD Interclube 3 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-05 Primeiro de Maio 1 - 1 Recreativo Libolo
2026-03-21 Sao Salvador 3 - 2 Primeiro de Maio
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 4 4
42% 33% 25% 58% 33% 33%

Kabuscorp SCP poslednji 12 mečevi

2026-05-24 Recreativo Libolo 0 - 1 Kabuscorp SCP
2026-05-20 Kabuscorp SCP 1 - 1 Sao Salvador
2026-05-16 Primeiro Agosto 0 - 1 Kabuscorp SCP
2026-05-10 Kabuscorp SCP 1 - 2 Wiliete Benguela
2026-05-06 Bravos do Maquis 0 - 0 Kabuscorp SCP
2026-05-03 Kabuscorp SCP 4 - 0 Sagrada Esperanca
2026-04-26 Desportivo Huila 2 - 0 Kabuscorp SCP
2026-04-19 Kabuscorp SCP 0 - 0 Petro de Luanda
2026-04-12 Primeiro de Maio 3 - 1 Kabuscorp SCP
2026-04-08 Kabuscorp SCP 0 - 0 RSD Guelson
2026-04-05 CD da Lunda Sul 0 - 3 Kabuscorp SCP
2026-03-20 Kabuscorp SCP 2 - 0 Redonda FC
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 4 2
42% 33% 25% 58% 33% 17%
Reklama

Tabela Girabola

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Bravos do Maquis 1 1 0 0 3 0 +3 3
1 Recreativo Libolo 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Primeiro Agosto 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 CD da Lunda Sul 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Petro de Luanda 1 0 1 0 0 0 0 1
6 Desportivo Huila 1 0 0 1 0 1 -1 0
7 FC Cabinda 1 0 0 1 0 3 -3 0
7 Sagrada Esperanca 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 Academica Lobito 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GD Interclube 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kabuscorp SCP 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Luanda 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Primeiro de Maio 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Recr. da Caala 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sao Salvador 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wiliete Benguela 0 0 0 0 0 0 0 0

Statistika timova

  Primeiro de Maio Kabuscorp SCP
Pobeda 0 0
Nerešeno 0 0
Gubici 0 0
Dati golovi 0 0
Primljeni golovi 0 0
Prosek dati golovi 0.00 0.00
Prosek primljeni golovi 0.00 0.00
Meč dati golovi 0% 0%
Meč primljeni golovi 0% 0%
Oba Tima Pogađaju 0% 0%
Više 1.5 0% 0%
Više 2.5 0% 0%
Više 3.5 0% 0%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 0 0
Gubici 0 0
Dati golovi 0 0
Primljeni golovi 0 0
Prosek dati golovi 0.00 0.00
Prosek primljeni golovi 0.00 0.00
Meč dati golovi 0% 0%
Meč primljeni golovi 0% 0%
Oba Tima Pogađaju 0% 0%
Više 1.5 0% 0%
Više 2.5 0% 0%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Girabola

Meč   (4)
Pobeda u domu 50%
Nerešeno 25%
Pobeda u gostima 25%
Mečevi odigrani 2%
Golovi   (7)
Golovi po meču 1.75
Golovi u domu po meču 1.00
Golovi u gostima po meču 0.75
Domaći tim je postigao gol u 50%
Gostujući tim je postigao gol u 25%
Oba Tima Pogađaju 0%
Više 1.5 50%
Više 2.5 50%
Više 3.5 0%

Primeiro de Maio sledeći 6 mečevi

2026-08-27 Primeiro de Maio - Primeiro Agosto
2026-09-05 Academica Lobito - Primeiro de Maio
2026-09-12 Recreativo Libolo - Primeiro de Maio
2026-09-21 Primeiro de Maio - CD da Lunda Sul
2026-10-11 Primeiro de Maio - Bravos do Maquis
2026-10-18 Sao Salvador - Primeiro de Maio

Kabuscorp SCP sledeći 6 mečevi

2026-08-29 Kabuscorp SCP - CD da Lunda Sul
2026-09-16 Bravos do Maquis - Kabuscorp SCP
2026-09-20 Kabuscorp SCP - GD Interclube
2026-09-23 Sagrada Esperanca - Kabuscorp SCP
2026-10-09 Kabuscorp SCP - Wiliete Benguela
2026-10-13 Petro de Luanda - Kabuscorp SCP

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-23 12:04. Moguće su trenutne promene!