Primera División - Venecuela
petak, 30.06.2023
23:00
23:00

Portuguesa

Carabobo
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Acarigua |
| Gosti: | Valencia |
| Udaljenost: | 146.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | General Jose Antonio Paez |
| Kapacitet: | 18 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 23:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 2.65 | 2.30 | 12 | 1.53 | 1.31 | |||
| 37% | 23% | 40% | 1.41 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 2.20 | 2.75 | 1.39 | 5.50 | 1.13 | ||||||
| 63% | 37% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2023-05-12 | Carabobo | 1 - 0 | Portuguesa |
| 2022-07-31 | Portuguesa | 0 - 1 | Carabobo |
| 2022-04-21 | Carabobo | 0 - 0 | Portuguesa |
| 2019-08-14 | Portuguesa | 0 - 1 | Carabobo |
| 2019-02-16 | Carabobo | 2 - 1 | Portuguesa |
| 2018-10-21 | Portuguesa | 1 - 0 | Carabobo |
| 2018-05-13 | Carabobo | 4 - 0 | Portuguesa |
| 2017-08-06 | Portuguesa | 0 - 0 | Carabobo |
| 2017-02-13 | Carabobo | 0 - 0 | Portuguesa |
| 2016-07-10 | Portuguesa | 2 - 1 | Carabobo |
| 2016-02-04 | Carabobo | 0 - 0 | Portuguesa |
| 2015-11-04 | Portuguesa | 0 - 1 | Carabobo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 3 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 25% | 25% | 8% |
Portuguesa poslednji 12 mečevi
| 2023-06-23 | Metropolitanos | 0 - 1 | Portuguesa |
| 2023-05-21 | Portuguesa | 0 - 1 | Metropolitanos |
| 2023-05-12 | Carabobo | 1 - 0 | Portuguesa |
| 2023-05-06 | Portuguesa | 2 - 1 | Zamora |
| 2023-04-30 | Estudiantes M. | 0 - 1 | Portuguesa |
| 2023-04-23 | Inter de Barinas | 0 - 2 | Portuguesa |
| 2023-04-16 | Portuguesa | 2 - 0 | U. Central |
| 2023-04-10 | Monagas | 1 - 2 | Portuguesa |
| 2023-04-01 | Portuguesa | 0 - 1 | Dep. Tachira |
| 2023-03-19 | Rayo Zuliano | 1 - 1 | Portuguesa |
| 2023-03-10 | Portuguesa | 2 - 0 | La Guaira |
| 2023-03-03 | Caracas | 1 - 1 | Portuguesa |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 2 | 0 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 17% | 0% |
Carabobo poslednji 12 mečevi
| 2023-06-22 | Estudiantes M. | 1 - 1 | Carabobo |
| 2023-05-21 | Carabobo | 2 - 0 | Estudiantes M. |
| 2023-05-12 | Carabobo | 1 - 0 | Portuguesa |
| 2023-05-05 | U. Central | 0 - 0 | Carabobo |
| 2023-04-29 | Carabobo | 3 - 2 | La Guaira |
| 2023-04-22 | Mineros | 0 - 1 | Carabobo |
| 2023-04-16 | Carabobo | 0 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2023-04-08 | Metropolitanos | 1 - 0 | Carabobo |
| 2023-04-01 | Carabobo | 3 - 0 | Monagas |
| 2023-03-17 | Inter de Barinas | 2 - 1 | Carabobo |
| 2023-03-12 | Carabobo | 0 - 2 | Puerto Cabello |
| 2023-03-05 | Angostura FC | 0 - 1 | Carabobo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puerto Cabello | 14 | +21 | 35 |
| 2 | Dep. Tachira | 15 | +15 | 29 |
| 3 | Caracas | 15 | +11 | 26 |
| 4 | Carabobo | 15 | +6 | 25 |
| 5 | Portuguesa | 15 | +3 | 24 |
| 6 | Metropolitanos | 15 | +3 | 22 |
| 7 | La Guaira | 15 | +2 | 20 |
| 8 | Estudiantes M. | 15 | -2 | 18 |
| 9 | Angostura FC | 15 | -2 | 18 |
| 10 | Monagas | 15 | -5 | 18 |
| 11 | Zamora | 15 | -10 | 16 |
| 12 | Inter de Barinas | 15 | -4 | 15 |
| 13 | Rayo Zuliano | 15 | -11 | 14 |
| 14 | U. Central | 15 | -11 | 12 |
| 15 | Mineros | 15 | -16 | 11 |
Hronologija mečeva u ligi
| Portuguesa | |
| Carabobo | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Portuguesa | Carabobo |
|---|---|---|---|
| 1 | Puerto Cabello | 0 - 2 | |
| 2 | Dep. Tachira | 0 - 1 | |
| 3 | Caracas | 0 - 0 | |
| 4 | Carabobo | - | |
| 5 | Portuguesa | - | |
| 6 | Metropolitanos | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | La Guaira | 2 - 0 | |
| 8 | Estudiantes M. | 1 - 1 | |
| 9 | Angostura FC | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Monagas | ||
| 11 | Zamora | 2 - 1 | |
| 12 | Inter de Barinas | 2 - 1 | |
| 13 | Rayo Zuliano | ||
| 14 | U. Central | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Mineros | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Portuguesa | Carabobo | |
| Pozicija | 5 | 4 |
| Bodovi | 24 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 6 |
| Bodovi | 9 | 9 |
Forma u ligi
| Portuguesa | Carabobo | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
3 5 |
7
4 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 4 |
2
3 2 |
Golovi u ligi
| Portuguesa | Carabobo | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
11 |
17
11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
7 |
4
4 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (112) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (282) | |
| Golovi po meču | 2.52 |
| Golovi u domu po meču | 1.40 |
| Golovi u gostima po meču | 1.12 |
| Domaći tim je postigao gol u | 76% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 63% |
| Oba Tima Pogađaju | 47% |
| Više 1.5 | 76% |
| Više 2.5 | 41% |
| Više 3.5 | 24% |
Portuguesa sledeći 6 mečevi
| 2023-07-10 | Zamora | - | Portuguesa |
| 2023-07-16 | Portuguesa | - | Estudiantes M. |
| 2023-07-24 | Portuguesa | - | Inter de Barinas |
| 2023-07-28 | U. Central | - | Portuguesa |
| 2023-08-05 | Portuguesa | - | Monagas |
| 2023-08-13 | Dep. Tachira | - | Portuguesa |
Carabobo sledeći 6 mečevi
| 2023-07-07 | Carabobo | - | U. Central |
| 2023-07-16 | La Guaira | - | Carabobo |
| 2023-07-22 | Carabobo | - | Mineros |
| 2023-07-29 | Rayo Zuliano | - | Carabobo |
| 2023-08-06 | Carabobo | - | Metropolitanos |
| 2023-08-13 | Monagas | - | Carabobo |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 2.65 | 2.30 |
| Verovatnoća | 37% | 23% | 40% |
| 12 @ 1.41 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 1.31 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.31 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.58 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Više 1.5 @ 1.58 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 1.39 | |
| Verovatnoća | 29% | 71% | |
| Manje 2.5 @ 1.39 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 5.50 | 1.13 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.13 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.55 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Ne @ 1.55 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-30 20:06. Moguće su trenutne promene!