Super League - Indonezija
nedelja, 01.11.2026
08:30
Persib Bandung
Isenmulang
4 - 0
(3 - 0, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Bandung |
| Gosti: |
Palangka Raya |
| Udaljenost: |
871.8 km |
| Početni čas |
| Sat: |
08:30 (15:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.16 |
7.25 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
4.60 |
| 70% |
20% |
10% |
1.16 |
|
|
|
87% |
13% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
6.51 |
|
|
|
1.34 |
2.95 |
|
|
|
1.88 |
1.80 |
| 68% |
32% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
30% |
70% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Persib Bandung poslednji 12 mečevi
|
2026-10-28 |
Persib Bandung
|
2 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2026-10-25 |
Garudayaksa
|
1 - 2 |
Persib Bandung
|
|
2026-10-22 |
Madura United
|
1 - 0 |
Persib Bandung
|
|
2026-10-18 |
Persib Bandung
|
1 - 0 |
Persik Kediri
|
|
2026-10-14 |
Persib Bandung
|
1 - 0 |
Viettel
|
|
2026-10-11 |
Persib Bandung
|
2 - 2 |
Dewa United
|
|
2026-10-08 |
Port Bangkok
|
1 - 3 |
Persib Bandung
|
|
2026-09-20 |
Persijap Jepara
|
1 - 2 |
Persib Bandung
|
|
2026-09-16 |
Seoul
|
0 - 1 |
Persib Bandung
|
|
2026-09-12 |
Persija Jakarta
|
2 - 1 |
Persib Bandung
|
|
2026-09-06 |
Persib Bandung
|
3 - 1 |
PSM Makassar
|
|
2026-08-18 |
Persib Bandung
|
3 - 2 |
Bali United
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
8 |
7 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
67% |
58% |
33% |
Isenmulang poslednji 7 mečevi
|
2026-10-24 |
Isenmulang
|
0 - 0 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-10-20 |
Isenmulang
|
1 - 1 |
Java United
|
|
2026-10-16 |
Persijap Jepara
|
0 - 1 |
Isenmulang
|
|
2026-10-09 |
Isenmulang
|
0 - 1 |
Persebaya
|
|
2026-09-19 |
Bhayangkara
|
2 - 0 |
Isenmulang
|
|
2026-09-12 |
Bali United
|
4 - 1 |
Isenmulang
|
|
2026-09-04 |
Arema
|
4 - 0 |
Isenmulang
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
4 |
|
4 |
2 |
2 |
| 14% |
29% |
57% |
|
57% |
29% |
29% |
Tabela Super League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Persija Jakarta |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
8 |
+10 |
18 |
| 2 |
Dewa United |
8 |
5 |
2 |
1 |
14 |
11 |
+3 |
17 |
| 3 |
Bali United |
8 |
5 |
1 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
16 |
| 4 |
Madura United |
8 |
5 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
16 |
| 5 |
Persita Tangerang |
7 |
4 |
3 |
0 |
17 |
10 |
+7 |
15 |
| 6 |
Persib Bandung |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 7 |
Persebaya |
8 |
3 |
4 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 8 |
Bhayangkara |
8 |
2 |
5 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 9 |
Java United |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 10 |
Persik Kediri |
8 |
3 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
10 |
| 11 |
Arema |
8 |
2 |
3 |
3 |
17 |
17 |
0 |
9 |
| 12 |
Borneo |
6 |
3 |
0 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
9 |
| 13 |
PSM Makassar |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 14 |
Garudayaksa |
7 |
1 |
2 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
5 |
| 15 |
PSS Sleman |
7 |
1 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
4 |
| 16 |
Isenmulang |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
3 |
| 17 |
PSIM Yogyakarta |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
11 |
-8 |
2 |
| 18 |
Persijap Jepara |
8 |
0 |
2 |
6 |
4 |
16 |
-12 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Persib Bandung |
|
| Isenmulang |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Persib Bandung |
Isenmulang |
| 1 |
Persija Jakarta |
|
|
| 2 |
Dewa United |
2 - 2 |
|
| 3 |
Bali United |
|
4 - 1 |
| 4 |
Madura United |
|
|
| 5 |
Persita Tangerang |
|
|
| 6 |
Persib Bandung |
- |
|
| 7 |
Persebaya |
|
|
| 8 |
Bhayangkara |
|
2 - 0 |
| 9 |
Java United |
|
|
| 10 |
Persik Kediri |
1 - 0 |
|
| 11 |
Arema |
|
4 - 0 |
| 12 |
Borneo |
|
|
| 13 |
PSM Makassar |
3 - 1 |
|
| 14 |
Garudayaksa |
|
|
| 15 |
PSS Sleman |
|
|
| 16 |
Isenmulang |
|
- |
| 17 |
PSIM Yogyakarta |
|
|
| 18 |
Persijap Jepara |
|
0 - 1 |
Statistika timova
| |
Persib Bandung |
Isenmulang |
| Pobeda |
4 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
2 |
4 |
| Dati golovi |
11 |
3 |
| Primljeni golovi |
8 |
12 |
| Prosek dati golovi |
1.57 |
0.43 |
| Prosek primljeni golovi |
1.14 |
1.71 |
| Meč dati golovi |
86% |
43% |
| Meč primljeni golovi |
86% |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
71% |
29% |
| Više 1.5 |
71% |
57% |
| Više 2.5 |
71% |
29% |
| Više 3.5 |
29% |
29% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
0 |
| Gubici |
0 |
3 |
| Dati golovi |
6 |
2 |
| Primljeni golovi |
3 |
10 |
| Prosek dati golovi |
2.00 |
0.50 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
2.50 |
| Meč dati golovi |
100% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
25% |
| Više 1.5 |
67% |
75% |
| Više 2.5 |
67% |
50% |
| Više 3.5 |
67% |
50% |
Ukupna statistika za Super League
| Meč (68) |
| Pobeda u domu |
50% |
| Nerešeno |
26% |
| Pobeda u gostima |
24% |
| Mečevi odigrani |
22% |
| Golovi (197) |
| Golovi po meču |
2.90 |
| Golovi u domu po meču |
1.72 |
| Golovi u gostima po meču |
1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u |
85% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
74% |
| Oba Tima Pogađaju |
62% |
| Više 1.5 |
78% |
| Više 2.5 |
56% |
| Više 3.5 |
35% |
Persib Bandung sledeći 6 mečevi
|
2026-11-01 |
Persib Bandung
|
- |
Isenmulang
|
|
2026-11-08 |
Java United
|
- |
Persib Bandung
|
|
2026-11-22 |
Persib Bandung
|
- |
Bali United
|
|
2026-11-29 |
Persita Tangerang
|
- |
Persib Bandung
|
|
2026-12-06 |
Persebaya
|
- |
Persib Bandung
|
|
2026-12-14 |
Persib Bandung
|
- |
PSS Sleman
|
Isenmulang sledeći 6 mečevi
|
2026-11-01 |
Persib Bandung
|
- |
Isenmulang
|
|
2026-11-07 |
Persita Tangerang
|
- |
Isenmulang
|
|
2026-11-22 |
Isenmulang
|
- |
Borneo
|
|
2026-11-27 |
Isenmulang
|
- |
PSS Sleman
|
|
2026-12-04 |
Persik Kediri
|
- |
Isenmulang
|
|
2026-12-08 |
Isenmulang
|
- |
Persija Jakarta
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.16 |
7.25 |
10.00 |
| Verovatnoća |
70% |
20% |
10% |
|
1 @ 1.16 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.05 |
4.60 |
| Verovatnoća |
87% |
13% |
|
1X @ 1.05 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.07 |
6.51 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 1.5 @ 1.07 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.34 |
2.95 |
| Verovatnoća |
|
51% |
49% |
|
Više 2.5 @ 1.34 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.88 |
1.80 |
| Verovatnoća |
|
30% |
70% |
|
Manje 3.5 @ 1.80 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.98 |
1.72 |
| Verovatnoća |
|
53% |
47% |
|
Da @ 1.98 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 04:01. Moguće su trenutne promene!