Primera División - Kostarika
subota, 31.10.2026
02:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.40 |
2.55 |
2 |
|
|
|
1.50 |
1.53 |
| 26% |
18% |
56% |
2.55 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 74% |
26% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
24% |
76% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-22 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-04-12 |
Zeledon
|
3 - 3 |
Puntarenas
|
|
2026-02-14 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2025-11-02 |
Puntarenas
|
1 - 2 |
Zeledon
|
|
2025-10-02 |
Zeledon
|
1 - 1 |
Puntarenas
|
|
2025-09-25 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2025-09-14 |
Zeledon
|
1 - 1 |
Puntarenas
|
|
2025-03-16 |
Zeledon
|
0 - 1 |
Puntarenas
|
|
2025-02-02 |
Puntarenas
|
2 - 1 |
Zeledon
|
|
2024-09-22 |
Puntarenas
|
1 - 1 |
Zeledon
|
|
2024-08-18 |
Zeledon
|
1 - 0 |
Puntarenas
|
|
2024-04-17 |
Puntarenas
|
0 - 0 |
Zeledon
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
6 |
3 |
1 |
| 17% |
42% |
42% |
|
50% |
25% |
8% |
Zeledon poslednji 12 mečevi
|
2026-10-26 |
Alajuelense
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-10-18 |
Zeledon
|
0 - 3 |
Herediano
|
|
2026-10-15 |
Zeledon
|
1 - 4 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-10-10 |
Inter San Carlos
|
1 - 1 |
Zeledon
|
|
2026-09-19 |
Zeledon
|
1 - 2 |
Sp. San Jose
|
|
2026-09-12 |
Zeledon
|
0 - 2 |
San Carlos
|
|
2026-09-06 |
Herediano
|
2 - 3 |
Zeledon
|
|
2026-08-30 |
Zeledon
|
1 - 1 |
Alajuelense
|
|
2026-08-22 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-16 |
Zeledon
|
0 - 1 |
Inter San Carlos
|
|
2026-08-09 |
Escorpiones Belen
|
0 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-04 |
Zeledon
|
1 - 0 |
Cartagines
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
4 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
33% |
17% |
Puntarenas poslednji 12 mečevi
|
2026-10-25 |
Puntarenas
|
3 - 1 |
Inter San Carlos
|
|
2026-10-20 |
Escorpiones Belen
|
1 - 2 |
Puntarenas
|
|
2026-10-14 |
Cartagines
|
3 - 1 |
Puntarenas
|
|
2026-10-11 |
Puntarenas
|
1 - 1 |
Alajuelense
|
|
2026-09-20 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-09-13 |
Inter San Carlos
|
1 - 1 |
Puntarenas
|
|
2026-09-06 |
Puntarenas
|
1 - 3 |
Cartagines
|
|
2026-08-30 |
San Carlos
|
1 - 2 |
Puntarenas
|
|
2026-08-22 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-15 |
Alajuelense
|
2 - 1 |
Puntarenas
|
|
2026-08-09 |
Puntarenas
|
0 - 2 |
Saprissa
|
|
2026-08-02 |
Puntarenas
|
1 - 1 |
Sp. San Jose
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
50% |
25% |
Tabela Primera División
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Saprissa |
13 |
8 |
0 |
5 |
27 |
14 |
+13 |
24 |
| 2 |
Cartagines |
13 |
8 |
0 |
5 |
24 |
17 |
+7 |
24 |
| 3 |
Sp. San Jose |
13 |
7 |
3 |
3 |
26 |
20 |
+6 |
24 |
| 4 |
Alajuelense |
13 |
6 |
4 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 5 |
San Carlos |
13 |
7 |
1 |
5 |
15 |
15 |
0 |
22 |
| 6 |
Puntarenas |
13 |
5 |
3 |
5 |
15 |
19 |
-4 |
18 |
| 7 |
Inter San Carlos |
13 |
5 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
18 |
| 8 |
Herediano |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
17 |
-2 |
14 |
| 9 |
Escorpiones Belen |
13 |
3 |
1 |
9 |
14 |
22 |
-8 |
10 |
| 10 |
Zeledon |
13 |
2 |
3 |
8 |
9 |
23 |
-14 |
9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Zeledon |
|
| Puntarenas |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Zeledon |
Puntarenas |
| 1 |
Saprissa |
|
|
| 2 |
Cartagines |
1 - 0 |
3 - 1 |
| 3 |
Sp. San Jose |
1 - 2 |
|
| 4 |
Alajuelense |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
San Carlos |
0 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Puntarenas |
|
- |
| 7 |
Inter San Carlos |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Herediano |
0 - 3 |
3 - 0* |
| 9 |
Escorpiones Belen |
1 - 4 |
1 - 2 |
| 10 |
Zeledon |
- |
|
Statistika timova
| |
Zeledon |
Puntarenas |
| Pobeda |
2 |
5 |
| Nerešeno |
3 |
3 |
| Gubici |
8 |
5 |
| Dati golovi |
9 |
15 |
| Primljeni golovi |
23 |
19 |
| Prosek dati golovi |
0.69 |
1.15 |
| Prosek primljeni golovi |
1.77 |
1.46 |
| Meč dati golovi |
54% |
85% |
| Meč primljeni golovi |
85% |
85% |
| Oba Tima Pogađaju |
46% |
69% |
| Više 1.5 |
62% |
85% |
| Više 2.5 |
38% |
54% |
| Više 3.5 |
23% |
23% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
2 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
5 |
3 |
| Dati golovi |
4 |
7 |
| Primljeni golovi |
13 |
11 |
| Prosek dati golovi |
0.57 |
1.17 |
| Prosek primljeni golovi |
1.86 |
1.83 |
| Meč dati golovi |
57% |
83% |
| Meč primljeni golovi |
86% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
43% |
83% |
| Više 1.5 |
71% |
100% |
| Više 2.5 |
43% |
83% |
| Više 3.5 |
14% |
17% |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (65) |
| Pobeda u domu |
51% |
| Nerešeno |
15% |
| Pobeda u gostima |
34% |
| Mečevi odigrani |
72% |
| Golovi (181) |
| Golovi po meču |
2.78 |
| Golovi u domu po meču |
1.52 |
| Golovi u gostima po meču |
1.26 |
| Domaći tim je postigao gol u |
80% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
52% |
| Više 1.5 |
77% |
| Više 2.5 |
51% |
| Više 3.5 |
28% |
Zeledon sledeći 4 mečevi
|
2026-11-04 |
Sp. San Jose
|
- |
Zeledon
|
|
2026-11-08 |
San Carlos
|
- |
Zeledon
|
|
2026-11-22 |
Zeledon
|
- |
Saprissa
|
|
2026-11-29 |
Cartagines
|
- |
Zeledon
|
Puntarenas sledeći 4 mečevi
|
2026-11-04 |
Puntarenas
|
- |
San Carlos
|
|
2026-11-08 |
Saprissa
|
- |
Puntarenas
|
|
2026-11-22 |
Puntarenas
|
- |
Herediano
|
|
2026-11-29 |
Sp. San Jose
|
- |
Puntarenas
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.45 |
3.40 |
2.55 |
| Verovatnoća |
26% |
18% |
56% |
|
2 @ 2.55 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.50 |
1.53 |
| Verovatnoća |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.53 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.70 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
47% |
53% |
|
Manje 2.5 @ 2.10 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.63 |
1.44 |
| Verovatnoća |
|
24% |
76% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.57 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
55% |
45% |
|
Da @ 1.57 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-31 00:06. Moguće su trenutne promene!