Primera División - Kostarika
četvrtak, 30.03.2023
00:30
00:30

Zeledon

Puntarenas
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | San Isidro |
| Gosti: | Puntarenas |
| Udaljenost: | 141.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Municipal Pérez Zeledón |
| Kapacitet: | 6 000 |
| Dimenzije: | 100 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 00:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.10 | 2.88 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 40% | 23% | 37% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-29 | Puntarenas | 1 - 2 | Zeledon |
| 2022-08-16 | Zeledon | 1 - 2 | Puntarenas |
| 2022-08-06 | Puntarenas | 1 - 0 | Zeledon |
| 2014-04-17 | Zeledon | 4 - 2 | Puntarenas |
| 2014-02-13 | Puntarenas | 4 - 0 | Zeledon |
| 2013-11-03 | Puntarenas | 0 - 0 | Zeledon |
| 2013-09-12 | Zeledon | 2 - 1 | Puntarenas |
| 2013-03-14 | Zeledon | 0 - 0 | Puntarenas |
| 2013-01-13 | Puntarenas | 3 - 2 | Zeledon |
| 2012-10-14 | Puntarenas | 0 - 2 | Zeledon |
| 2012-08-09 | Zeledon | 1 - 1 | Puntarenas |
| 2012-03-25 | Puntarenas | 0 - 3 | Zeledon |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Zeledon poslednji 12 mečevi
| 2023-03-25 | Grecia | 0 - 1 | Zeledon |
| 2023-03-18 | Sp. San Jose | 2 - 1 | Zeledon |
| 2023-03-12 | Zeledon | 0 - 2 | Cartagines |
| 2023-03-07 | San Carlos | 1 - 0 | Zeledon |
| 2023-02-28 | Zeledon | 2 - 3 | Herediano |
| 2023-02-23 | Guadalupe | 1 - 1 | Zeledon |
| 2023-02-19 | Zeledon | 1 - 5 | Saprissa |
| 2023-02-12 | Santos Guapiles | 2 - 3 | Zeledon |
| 2023-02-09 | Alajuelense | 2 - 1 | Zeledon |
| 2023-02-04 | Zeledon | 2 - 1 | AD Guanacasteca |
| 2023-01-29 | Puntarenas | 1 - 2 | Zeledon |
| 2023-01-25 | Zeledon | 1 - 1 | Grecia |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Puntarenas poslednji 12 mečevi
| 2023-03-25 | Puntarenas | 3 - 2 | Saprissa |
| 2023-03-18 | Santos Guapiles | 1 - 0 | Puntarenas |
| 2023-03-12 | Puntarenas | 0 - 1 | San Carlos |
| 2023-03-05 | Herediano | 1 - 0 | Puntarenas |
| 2023-02-26 | Puntarenas | 1 - 0 | Alajuelense |
| 2023-02-24 | Puntarenas | 1 - 2 | Sp. San Jose |
| 2023-02-18 | AD Guanacasteca | 1 - 1 | Puntarenas |
| 2023-02-12 | Grecia | 4 - 0 | Puntarenas |
| 2023-02-09 | Puntarenas | 2 - 0 | Cartagines |
| 2023-02-05 | Guadalupe | 0 - 1 | Puntarenas |
| 2023-01-29 | Puntarenas | 1 - 2 | Zeledon |
| 2023-01-26 | Saprissa | 3 - 0 | Puntarenas |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 42% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alajuelense | 14 | +23 | 30 |
| 2 | Saprissa | 14 | +15 | 30 |
| 3 | Herediano | 15 | +6 | 28 |
| 4 | Sp. San Jose | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Cartagines | 14 | +6 | 23 |
| 6 | Santos Guapiles | 14 | -5 | 19 |
| 7 | AD Guanacasteca | 15 | -3 | 17 |
| 8 | San Carlos | 14 | -3 | 16 |
| 9 | Puntarenas | 14 | -7 | 15 |
| 10 | Zeledon | 14 | -8 | 14 |
| 11 | Grecia | 14 | -13 | 10 |
| 12 | Guadalupe | 14 | -13 | 9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Zeledon | |
| Puntarenas | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Zeledon | Puntarenas |
|---|---|---|---|
| 1 | Alajuelense | ||
| 2 | Saprissa | 1 - 5 | 3 - 0 |
| 3 | Herediano | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Sp. San Jose | 0 - 1 | |
| 5 | Cartagines | 0 - 2 | |
| 6 | Santos Guapiles | 1 - 0 | |
| 7 | AD Guanacasteca | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | San Carlos | 1 - 1 | |
| 9 | Puntarenas | - | |
| 10 | Zeledon | - | |
| 11 | Grecia | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 12 | Guadalupe | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Zeledon | Puntarenas | |
| Pozicija | 10 | 9 |
| Bodovi | 14 | 15 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 12 | 9 |
| Bodovi | 4 | 5 |
Forma u ligi
| Zeledon | Puntarenas | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 8 |
4
3 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 4 |
1
2 4 |
Golovi u ligi
| Zeledon | Puntarenas | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
24 |
12
19 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
13 |
3
11 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (85) | |
| Pobeda u domu | 51% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (239) | |
| Golovi po meču | 2.81 |
| Golovi u domu po meču | 1.65 |
| Golovi u gostima po meču | 1.16 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 67% |
| Oba Tima Pogađaju | 53% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 51% |
| Više 3.5 | 33% |
Zeledon sledeći 6 mečevi
| 2023-04-01 | AD Guanacasteca | - | Zeledon |
| 2023-04-09 | Zeledon | - | Alajuelense |
| 2023-04-15 | Zeledon | - | Santos Guapiles |
| 2023-04-20 | Saprissa | - | Zeledon |
| 2023-04-23 | Zeledon | - | Guadalupe |
| 2023-04-30 | Herediano | - | Zeledon |
Puntarenas sledeći 6 mečevi
| 2023-04-04 | Puntarenas | - | Guadalupe |
| 2023-04-09 | Cartagines | - | Puntarenas |
| 2023-04-16 | Puntarenas | - | Grecia |
| 2023-04-20 | Puntarenas | - | AD Guanacasteca |
| 2023-04-23 | Sp. San Jose | - | Puntarenas |
| 2023-05-01 | Alajuelense | - | Puntarenas |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 3.10 | 2.88 |
| Verovatnoća | 40% | 23% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.65 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 2.5 @ 1.65 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-29 20:05. Moguće su trenutne promene!