Primera División - Kostarika
četvrtak, 15.10.2026
00:00
Zeledon
Escorpiones Belen
1 - 4
(1 - 3, 0 - 1)
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.40 |
3.60 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 52% |
14% |
34% |
1.83 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 68% |
32% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
17% |
83% |
Poslednji 1 susret
|
2026-08-09 |
Escorpiones Belen
|
0 - 0 |
Zeledon
|
Zeledon poslednji 12 mečevi
|
2026-10-10 |
Inter San Carlos
|
1 - 1 |
Zeledon
|
|
2026-09-19 |
Zeledon
|
1 - 2 |
Sp. San Jose
|
|
2026-09-12 |
Zeledon
|
0 - 2 |
San Carlos
|
|
2026-09-06 |
Herediano
|
2 - 3 |
Zeledon
|
|
2026-08-30 |
Zeledon
|
1 - 1 |
Alajuelense
|
|
2026-08-22 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-16 |
Zeledon
|
0 - 1 |
Inter San Carlos
|
|
2026-08-09 |
Escorpiones Belen
|
0 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-04 |
Zeledon
|
1 - 0 |
Cartagines
|
|
2026-07-25 |
Saprissa
|
5 - 1 |
Zeledon
|
|
2026-04-25 |
San Carlos
|
1 - 1 |
Zeledon
|
|
2026-04-23 |
Zeledon
|
0 - 1 |
Herediano
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
58% |
25% |
17% |
Escorpiones Belen poslednji 10 mečevi
|
2026-10-12 |
Escorpiones Belen
|
1 - 0 |
Saprissa
|
|
2026-09-20 |
Puntarenas
|
1 - 0 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-09-13 |
Escorpiones Belen
|
0 - 2 |
Herediano
|
|
2026-09-05 |
Escorpiones Belen
|
0 - 2 |
Inter San Carlos
|
|
2026-08-31 |
Saprissa
|
2 - 1 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-08-23 |
Escorpiones Belen
|
1 - 4 |
Cartagines
|
|
2026-08-18 |
Sp. San Jose
|
2 - 0 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-08-09 |
Escorpiones Belen
|
0 - 0 |
Zeledon
|
|
2026-08-02 |
Alajuelense
|
2 - 1 |
Escorpiones Belen
|
|
2026-07-27 |
San Carlos
|
0 - 3 |
Escorpiones Belen
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
7 |
|
7 |
4 |
1 |
| 20% |
10% |
70% |
|
70% |
40% |
10% |
Tabela Primera División
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Saprissa |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
11 |
+9 |
21 |
| 2 |
Cartagines |
11 |
7 |
0 |
4 |
22 |
14 |
+8 |
21 |
| 3 |
Sp. San Jose |
10 |
6 |
2 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
20 |
| 4 |
San Carlos |
11 |
6 |
0 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
18 |
| 5 |
Inter San Carlos |
11 |
5 |
3 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
18 |
| 6 |
Alajuelense |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 7 |
Puntarenas |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
12 |
| 8 |
Zeledon |
10 |
2 |
3 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
9 |
| 9 |
Herediano |
10 |
2 |
1 |
7 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 10 |
Escorpiones Belen |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
15 |
-8 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| Zeledon |
|
| Escorpiones Belen |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Zeledon |
Escorpiones Belen |
| 1 |
Saprissa |
|
2 - 1 |
| 2 |
Cartagines |
1 - 0 |
|
| 3 |
Sp. San Jose |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
San Carlos |
0 - 2 |
0 - 3* |
| 5 |
Inter San Carlos |
0 - 1 |
|
| 6 |
Alajuelense |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Puntarenas |
|
1 - 0 |
| 8 |
Zeledon |
- |
|
| 9 |
Herediano |
|
|
| 10 |
Escorpiones Belen |
|
- |
Statistika timova
| |
Zeledon |
Escorpiones Belen |
| Pobeda |
2 |
2 |
| Nerešeno |
3 |
1 |
| Gubici |
5 |
7 |
| Dati golovi |
8 |
7 |
| Primljeni golovi |
15 |
15 |
| Prosek dati golovi |
0.80 |
0.70 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
1.50 |
| Meč dati golovi |
60% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
70% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
30% |
| Više 1.5 |
60% |
70% |
| Više 2.5 |
30% |
40% |
| Više 3.5 |
20% |
10% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
0 |
| Gubici |
3 |
4 |
| Dati golovi |
3 |
5 |
| Primljeni golovi |
6 |
7 |
| Prosek dati golovi |
0.60 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.20 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
60% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
40% |
| Više 1.5 |
60% |
80% |
| Više 2.5 |
20% |
60% |
| Više 3.5 |
0% |
0% |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (52) |
| Pobeda u domu |
52% |
| Nerešeno |
15% |
| Pobeda u gostima |
33% |
| Mečevi odigrani |
58% |
| Golovi (132) |
| Golovi po meču |
2.54 |
| Golovi u domu po meču |
1.40 |
| Golovi u gostima po meču |
1.13 |
| Domaći tim je postigao gol u |
77% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
69% |
| Oba Tima Pogađaju |
48% |
| Više 1.5 |
75% |
| Više 2.5 |
44% |
| Više 3.5 |
21% |
Zeledon sledeći 6 mečevi
|
2026-10-18 |
Zeledon
|
- |
Herediano
|
|
2026-10-26 |
Alajuelense
|
- |
Zeledon
|
|
2026-10-31 |
Zeledon
|
- |
Puntarenas
|
|
2026-11-04 |
Sp. San Jose
|
- |
Zeledon
|
|
2026-11-08 |
San Carlos
|
- |
Zeledon
|
|
2026-11-22 |
Zeledon
|
- |
Saprissa
|
Escorpiones Belen sledeći 6 mečevi
|
2026-10-20 |
Escorpiones Belen
|
- |
Puntarenas
|
|
2026-10-24 |
Escorpiones Belen
|
- |
Sp. San Jose
|
|
2026-10-31 |
Inter San Carlos
|
- |
Escorpiones Belen
|
|
2026-11-05 |
Escorpiones Belen
|
- |
Alajuelense
|
|
2026-11-08 |
Cartagines
|
- |
Escorpiones Belen
|
|
2026-11-21 |
Escorpiones Belen
|
- |
San Carlos
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.83 |
3.40 |
3.60 |
| Verovatnoća |
52% |
14% |
34% |
|
1 @ 1.83 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.25 |
1.80 |
| Verovatnoća |
60% |
40% |
|
1X @ 1.25 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.25 |
3.75 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.80 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
38% |
62% |
|
Manje 2.5 @ 2.00 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.00 |
1.36 |
| Verovatnoća |
|
17% |
83% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.73 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Ne @ 2.00 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-14 20:01. Moguće su trenutne promene!