Meistriliiga - Estonija
sreda, 24.05.2023
17:00
17:00

Parnu JK Vaprus

FCI L. Tallinn
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Parnu |
| Gosti: | Tallinn |
| Udaljenost: | 118.1 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.00 | 5.75 | 1.19 | X2 | 4.33 | 1.03 | |||
| 30% | 27% | 43% | 1.03 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.61 | 2.15 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 74% | 26% | 39% | 61% | 19% | 81% |
Poslednji 12 susret
| 2023-03-05 | FCI L. Tallinn | 0 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2022-10-29 | Parnu JK Vaprus | 2 - 3 | FCI L. Tallinn |
| 2022-08-12 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2022-06-16 | FCI L. Tallinn | 4 - 1 | Parnu JK Vaprus |
| 2022-03-05 | Parnu JK Vaprus | 0 - 8 | FCI L. Tallinn |
| 2021-10-09 | FCI L. Tallinn | 5 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2021-05-15 | Parnu JK Vaprus | 0 - 4 | FCI L. Tallinn |
| 2021-03-13 | FCI L. Tallinn | 5 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2018-09-19 | FCI L. Tallinn | 4 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2018-08-19 | Parnu JK Vaprus | 0 - 4 | FCI L. Tallinn |
| 2018-05-26 | FCI L. Tallinn | 6 - 1 | Parnu JK Vaprus |
| 2018-04-07 | Parnu JK Vaprus | 0 - 5 | FCI L. Tallinn |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 11 | 11 | 10 | |
| 0% | 8% | 92% | 92% | 92% | 83% |
Parnu JK Vaprus poslednji 12 mečevi
| 2023-05-21 | Paide | 0 - 1 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-05-13 | Parnu JK Vaprus | 0 - 2 | Tallinna Kalev |
| 2023-05-07 | Trans Narva | 0 - 2 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-05-03 | Parnu JK Vaprus | 1 - 2 | Kuressaare |
| 2023-04-28 | Harju JK Laagri | 1 - 2 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-04-23 | Parnu JK Vaprus | 2 - 2 | Paide |
| 2023-04-19 | Parnu JK Vaprus | 1 - 0 | Trans Narva |
| 2023-04-16 | Flora Tallinn | 4 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-04-08 | Parnu JK Vaprus | 1 - 0 | Tammeka |
| 2023-04-02 | Parnu JK Vaprus | 0 - 2 | Tallinna Kalev |
| 2023-03-19 | Kuressaare | 1 - 2 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-03-16 | Parnu JK Vaprus | 1 - 1 | Nomme Kalju |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 17% |
FCI L. Tallinn poslednji 12 mečevi
| 2023-05-21 | Tammeka | 2 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2023-05-14 | Trans Narva | 0 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-05-06 | Harju JK Laagri | 2 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-05-03 | FCI L. Tallinn | 2 - 0 | Paide |
| 2023-04-29 | Nomme Kalju | 0 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-04-23 | Flora Tallinn | 0 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2023-04-18 | Paide | 1 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-04-15 | FCI L. Tallinn | 6 - 1 | Harju JK Laagri |
| 2023-04-09 | Tallinna Kalev | 0 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2023-04-02 | FCI L. Tallinn | 4 - 1 | Kuressaare |
| 2023-03-18 | Trans Narva | 0 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2023-03-15 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Tammeka |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 5 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 42% | 25% |
Tabela Meistriliiga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flora Tallinn | 14 | +28 | 35 |
| 2 | FCI L. Tallinn | 13 | +20 | 30 |
| 3 | Tallinna Kalev | 13 | +2 | 23 |
| 4 | Parnu JK Vaprus | 13 | -2 | 21 |
| 5 | Nomme Kalju | 13 | +1 | 17 |
| 6 | Kuressaare | 13 | -6 | 17 |
| 7 | Paide | 13 | -2 | 14 |
| 8 | Trans Narva | 14 | -14 | 10 |
| 9 | Tammeka | 12 | -9 | 9 |
| 10 | Harju JK Laagri | 14 | -18 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Parnu JK Vaprus | |
| FCI L. Tallinn | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Parnu JK Vaprus | FCI L. Tallinn |
|---|---|---|---|
| 1 | Flora Tallinn | 0 - 2 | |
| 2 | FCI L. Tallinn | - | |
| 3 | Tallinna Kalev | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Parnu JK Vaprus | - | |
| 5 | Nomme Kalju | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Kuressaare | 1 - 2 | |
| 7 | Paide | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Trans Narva | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Tammeka | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Harju JK Laagri | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Parnu JK Vaprus | FCI L. Tallinn | |
| Pozicija | 4 | 2 |
| Bodovi | 21 | 30 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 3 |
| Bodovi | 8 | 17 |
Forma u ligi
| Parnu JK Vaprus | FCI L. Tallinn | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
3 4 |
9
3 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
2 3 |
5
2 1 |
Golovi u ligi
| Parnu JK Vaprus | FCI L. Tallinn | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
15 |
27
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
9 |
12
5 |
Ukupna statistika za Meistriliiga
| Meč (66) | |
| Pobeda u domu | 26% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 50% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (162) | |
| Golovi po meču | 2.45 |
| Golovi u domu po meču | 1.12 |
| Golovi u gostima po meču | 1.33 |
| Domaći tim je postigao gol u | 62% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 77% |
| Oba Tima Pogađaju | 45% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 42% |
| Više 3.5 | 20% |
Parnu JK Vaprus sledeći 6 mečevi
| 2023-05-28 | Parnu JK Vaprus | - | Harju JK Laagri |
| 2023-06-06 | Nomme Kalju | - | Parnu JK Vaprus |
| 2023-06-10 | Parnu JK Vaprus | - | Flora Tallinn |
| 2023-06-27 | Tammeka | - | Parnu JK Vaprus |
| 2023-06-30 | Parnu JK Vaprus | - | Paide |
| 2023-07-08 | Trans Narva | - | Parnu JK Vaprus |
FCI L. Tallinn sledeći 6 mečevi
| 2023-05-28 | FCI L. Tallinn | - | Nomme Kalju |
| 2023-06-06 | Kuressaare | - | FCI L. Tallinn |
| 2023-06-11 | FCI L. Tallinn | - | Tallinna Kalev |
| 2023-06-28 | FCI L. Tallinn | - | Flora Tallinn |
| 2023-07-01 | FCI L. Tallinn | - | Trans Narva |
| 2023-07-09 | FCI L. Tallinn | - | Nomme Kalju |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 12.00 | 5.75 | 1.19 |
| Verovatnoća | 30% | 27% | 43% |
| X2 @ 1.03 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.03 |
| Verovatnoća | 41% | 59% |
| X2 @ 1.03 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.10 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.61 | 2.15 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 2.5 @ 2.15 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.46 | |
| Verovatnoća | 19% | 81% | |
| Manje 3.5 @ 1.46 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 1.50 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Ne @ 1.50 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-24 16:05. Moguće su trenutne promene!