Superliga 2 - Grčka
subota, 24.10.2026
13:00
Panserraikos
Hellas Syros
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Serres |
| Gosti: |
Ermoupoli |
| Udaljenost: |
422.7 km |
| Početni čas |
| Sat: |
13:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
3.51 |
5.56 |
X2 |
|
|
|
1.09 |
2.26 |
| 23% |
37% |
40% |
2.26 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
2.92 |
|
|
|
2.12 |
1.61 |
|
|
|
3.78 |
1.22 |
| 52% |
48% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
18% |
82% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Panserraikos poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
AEL Larissa
|
0 - 0 |
Panserraikos
|
|
2026-10-10 |
Panserraikos
|
2 - 1 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-10-03 |
Panthrakikos
|
1 - 1 |
Panserraikos
|
|
2026-09-27 |
Panserraikos
|
4 - 1 |
Olympiacos B
|
|
2026-09-20 |
Athens Kallithea
|
2 - 1 |
Panserraikos
|
|
2026-09-17 |
AEK
|
8 - 1 |
Panserraikos
|
|
2026-09-13 |
Panserraikos
|
1 - 0 |
Ast. Tripolis B
|
|
2026-09-07 |
Marko 1927
|
1 - 0 |
Panserraikos
|
|
2026-09-02 |
Panserraikos
|
0 - 1 |
Atromitos
|
|
2026-08-19 |
Panserraikos
|
2 - 1 |
Panthrakikos
|
|
2026-05-21 |
Atromitos
|
6 - 0 |
Panserraikos
|
|
2026-05-17 |
Panserraikos
|
1 - 1 |
Panetolikos
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
25% |
Hellas Syros poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
Marko 1927
|
0 - 0 |
Hellas Syros
|
|
2026-10-11 |
Hellas Syros
|
0 - 1 |
Niki Volos
|
|
2026-10-05 |
PAOK B
|
0 - 0 |
Hellas Syros
|
|
2026-09-27 |
Hellas Syros
|
0 - 0 |
Pyrgos 1968
|
|
2026-09-19 |
Zakynthos FC
|
1 - 4 |
Hellas Syros
|
|
2026-09-13 |
Hellas Syros
|
3 - 0 |
An. Karditsa
|
|
2026-09-07 |
Hellas Syros
|
2 - 2 |
Apollon Kalamaria
|
|
2026-08-24 |
Hellas Syros
|
1 - 1 |
Marko 1927
|
|
2026-04-25 |
Panargiakos
|
0 - 1 |
Hellas Syros
|
|
2026-04-19 |
Hellas Syros
|
0 - 0 |
Athens Kallithea
|
|
2026-04-04 |
Ilioupoli
|
0 - 2 |
Hellas Syros
|
|
2026-03-29 |
Egaleo
|
2 - 1 |
Hellas Syros
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
6 |
4 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
50% |
33% |
17% |
Tabela Superliga 2
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Marko 1927 |
7 |
6 |
1 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
19 |
| 2 |
Athens Kallithea |
7 |
5 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
16 |
| 3 |
Panionios |
7 |
4 |
2 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
14 |
| 4 |
AEL Larissa |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
12 |
| 5 |
Hellas Syros |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
10 |
| 6 |
Panthrakikos |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 7 |
Niki Volos |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 8 |
Apollon Kalamaria |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 9 |
An. Karditsa |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 9 |
Ast. Tripolis B |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 11 |
PAOK B |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
8 |
| 12 |
Panserraikos |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
7 |
| 13 |
Olympiacos B |
7 |
1 |
3 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 14 |
Nestos Chrysoupoli |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 15 |
Pyrgos 1968 |
7 |
1 |
2 |
4 |
2 |
7 |
-5 |
5 |
| 16 |
Zakynthos FC |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Panserraikos |
|
| Hellas Syros |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Panserraikos |
Hellas Syros |
| 1 |
Marko 1927 |
|
0 - 0 |
| 2 |
Athens Kallithea |
|
|
| 3 |
Panionios |
|
|
| 4 |
AEL Larissa |
|
|
| 5 |
Hellas Syros |
|
- |
| 6 |
Panthrakikos |
|
|
| 7 |
Niki Volos |
|
|
| 8 |
Apollon Kalamaria |
|
|
| 9 |
An. Karditsa |
|
|
| 9 |
Ast. Tripolis B |
1 - 0 |
|
| 11 |
PAOK B |
|
0 - 0 |
| 12 |
Panserraikos |
- |
|
| 13 |
Olympiacos B |
4 - 1 |
|
| 14 |
Nestos Chrysoupoli |
2 - 1 |
|
| 15 |
Pyrgos 1968 |
|
|
| 16 |
Zakynthos FC |
|
1 - 4 |
Statistika timova
| |
Panserraikos |
Hellas Syros |
| Pobeda |
3 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
4 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
9 |
9 |
| Primljeni golovi |
6 |
4 |
| Prosek dati golovi |
1.29 |
1.29 |
| Prosek primljeni golovi |
0.86 |
0.57 |
| Meč dati golovi |
71% |
43% |
| Meč primljeni golovi |
71% |
43% |
| Oba Tima Pogađaju |
57% |
29% |
| Više 1.5 |
57% |
43% |
| Više 2.5 |
43% |
43% |
| Više 3.5 |
14% |
29% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
1 |
| Nerešeno |
0 |
2 |
| Gubici |
0 |
0 |
| Dati golovi |
7 |
4 |
| Primljeni golovi |
2 |
1 |
| Prosek dati golovi |
2.33 |
1.33 |
| Prosek primljeni golovi |
0.67 |
0.33 |
| Meč dati golovi |
100% |
33% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
33% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
33% |
| Više 1.5 |
67% |
33% |
| Više 2.5 |
67% |
33% |
| Više 3.5 |
33% |
33% |
Ukupna statistika za Superliga 2
| Meč (56) |
| Pobeda u domu |
54% |
| Nerešeno |
32% |
| Pobeda u gostima |
14% |
| Mečevi odigrani |
23% |
| Golovi (112) |
| Golovi po meču |
2.00 |
| Golovi u domu po meču |
1.27 |
| Golovi u gostima po meču |
0.73 |
| Domaći tim je postigao gol u |
80% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
48% |
| Oba Tima Pogađaju |
41% |
| Više 1.5 |
59% |
| Više 2.5 |
34% |
| Više 3.5 |
12% |
Panserraikos sledeći 6 mečevi
|
2026-10-27 |
Panserraikos
|
- |
Niki Volos
|
|
2026-11-01 |
Panionios
|
- |
Panserraikos
|
|
2026-11-08 |
Apollon Kalamaria
|
- |
Panserraikos
|
|
2026-11-15 |
Panserraikos
|
- |
An. Karditsa
|
|
2026-11-22 |
Zakynthos FC
|
- |
Panserraikos
|
|
2026-11-29 |
Panserraikos
|
- |
Pyrgos 1968
|
Hellas Syros sledeći 6 mečevi
|
2026-11-01 |
Hellas Syros
|
- |
Athens Kallithea
|
|
2026-11-08 |
Olympiacos B
|
- |
Hellas Syros
|
|
2026-11-15 |
Hellas Syros
|
- |
Panthrakikos
|
|
2026-11-22 |
Nestos Chrysoupoli
|
- |
Hellas Syros
|
|
2026-11-29 |
Hellas Syros
|
- |
AEL Larissa
|
|
2026-12-06 |
Hellas Syros
|
- |
Ast. Tripolis B
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.53 |
3.51 |
5.56 |
| Verovatnoća |
23% |
37% |
40% |
|
X2 @ 2.26 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.09 |
2.26 |
| Verovatnoća |
36% |
64% |
|
X2 @ 2.26 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.32 |
2.92 |
| Verovatnoća |
|
52% |
48% |
|
Više 1.5 @ 1.32 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.12 |
1.61 |
| Verovatnoća |
|
39% |
61% |
|
Manje 2.5 @ 1.61 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.78 |
1.22 |
| Verovatnoća |
|
18% |
82% |
|
Manje 3.5 @ 1.22 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.09 |
1.65 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Ne @ 1.65 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-24 12:04. Moguće su trenutne promene!