Superliga - Grčka
petak, 20.01.2023
18:30
18:30

Panetolikos

PAS Giannina
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Agrinio |
| Gosti: | Ioannina |
| Udaljenost: | 125.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Panetolikos |
| Kapacitet: | 7 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:30 (20:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.00 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.53 | |||
| 49% | 21% | 30% | 2.45 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.48 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 79% | 21% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Poslednji 12 susret
| 2022-12-03 | PAS Giannina | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2022-10-03 | PAS Giannina | 1 - 4 | Panetolikos |
| 2022-07-30 | Panetolikos | 0 - 1 | PAS Giannina |
| 2022-02-05 | Panetolikos | 0 - 1 | PAS Giannina |
| 2021-11-06 | PAS Giannina | 3 - 0 | Panetolikos |
| 2021-08-28 | PAS Giannina | 2 - 3 | Panetolikos |
| 2021-08-08 | Panetolikos | 0 - 0 | PAS Giannina |
| 2021-04-24 | PAS Giannina | 0 - 1 | Panetolikos |
| 2021-02-08 | Panetolikos | 1 - 2 | PAS Giannina |
| 2020-11-07 | PAS Giannina | 0 - 0 | Panetolikos |
| 2019-02-25 | Panetolikos | 1 - 0 | PAS Giannina |
| 2018-10-20 | PAS Giannina | 0 - 2 | Panetolikos |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 33% | 17% |
Panetolikos poslednji 12 mečevi
| 2023-01-15 | AEK | 4 - 1 | Panetolikos |
| 2023-01-09 | Panetolikos | 0 - 4 | OFI Crete |
| 2023-01-04 | Panetolikos | 2 - 0 | Atromitos |
| 2022-12-29 | Aris | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2022-12-22 | Panetolikos | 0 - 2 | PAOK |
| 2022-12-10 | Panetolikos | 1 - 1 | Asteras T. |
| 2022-12-06 | Panetolikos | 1 - 2 | Anderlecht |
| 2022-12-03 | PAS Giannina | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2022-11-26 | Farul Constanta | 1 - 2 | Panetolikos |
| 2022-11-13 | Lamia | 1 - 3 | Panetolikos |
| 2022-11-09 | Panetolikos | 0 - 1 | Panathinaikos |
| 2022-11-06 | Panetolikos | 0 - 0 | Levadiakos |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 25% |
PAS Giannina poslednji 12 mečevi
| 2023-01-15 | PAS Giannina | 0 - 1 | Panathinaikos |
| 2023-01-07 | Levadiakos | 1 - 3 | PAS Giannina |
| 2023-01-03 | PAS Giannina | 2 - 1 | AEK |
| 2022-12-29 | Lamia | 1 - 1 | PAS Giannina |
| 2022-12-21 | PAS Giannina | 2 - 2 | Olympiakos |
| 2022-12-03 | PAS Giannina | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2022-11-13 | PAS Giannina | 0 - 4 | Aris |
| 2022-11-10 | Volos | 2 - 1 | PAS Giannina |
| 2022-11-05 | PAOK | 2 - 0 | PAS Giannina |
| 2022-10-31 | PAS Giannina | 2 - 1 | Asteras T. |
| 2022-10-23 | Ionikos | 2 - 2 | PAS Giannina |
| 2022-10-20 | AEK | 2 - 0 | PAS Giannina |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Tabela Superliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 18 | +21 | 45 |
| 2 | AEK | 18 | +28 | 41 |
| 3 | Olympiakos | 18 | +22 | 38 |
| 4 | PAOK | 18 | +15 | 36 |
| 5 | Volos | 18 | -5 | 29 |
| 6 | Aris | 18 | +11 | 28 |
| 7 | Atromitos | 18 | 0 | 23 |
| 8 | Panetolikos | 18 | -7 | 19 |
| 9 | Asteras T. | 18 | -8 | 18 |
| 10 | PAS Giannina | 18 | -14 | 17 |
| 11 | OFI Crete | 18 | -8 | 16 |
| 12 | Levadiakos | 18 | -12 | 12 |
| 13 | Lamia | 18 | -23 | 11 |
| 14 | Ionikos | 18 | -20 | 8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Panetolikos | |
| PAS Giannina | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Panetolikos | PAS Giannina |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | AEK | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Olympiakos | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | PAOK | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Volos | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | Aris | 3 - 1 | |
| 7 | Atromitos | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Panetolikos | - | |
| 9 | Asteras T. | ||
| 10 | PAS Giannina | - | |
| 11 | OFI Crete | 0 - 4 | |
| 12 | Levadiakos | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 13 | Lamia | 1 - 1 | |
| 14 | Ionikos | 2 - 2 |
Pozicija u ligi
| Panetolikos | PAS Giannina | |
| Pozicija | 8 | 10 |
| Bodovi | 19 | 17 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 10 |
| Bodovi | 7 | 5 |
Forma u ligi
| Panetolikos | PAS Giannina | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 9 |
4
5 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
1 6 |
1
2 6 |
Golovi u ligi
| Panetolikos | PAS Giannina | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
26 |
20
34 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
15 |
8
17 |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (126) | |
| Pobeda u domu | 42% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (285) | |
| Golovi po meču | 2.26 |
| Golovi u domu po meču | 1.21 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 68% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 40% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 39% |
| Više 3.5 | 18% |
Panetolikos sledeći 6 mečevi
| 2023-01-28 | Volos | - | Panetolikos |
| 2023-02-05 | Panetolikos | - | Asteras T. |
| 2023-02-13 | Olympiakos | - | Panetolikos |
| 2023-02-19 | Panetolikos | - | Ionikos |
| 2023-02-26 | Levadiakos | - | Panetolikos |
| 2023-03-06 | Panathinaikos | - | Panetolikos |
PAS Giannina sledeći 6 mečevi
| 2023-01-28 | PAS Giannina | - | Atromitos |
| 2023-02-04 | OFI Crete | - | PAS Giannina |
| 2023-02-11 | PAS Giannina | - | Ionikos |
| 2023-02-18 | Asteras T. | - | PAS Giannina |
| 2023-02-25 | PAS Giannina | - | PAOK |
| 2023-03-05 | PAS Giannina | - | Volos |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.45 | 3.00 | 3.20 |
| Verovatnoća | 49% | 21% | 30% |
| 1 @ 2.45 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 62% | 38% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.60 | 1.48 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 1.48 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 5.50 | 1.14 | |
| Verovatnoća | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.14 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-20 16:06. Moguće su trenutne promene!