Liga I - Rumunija
nedelja, 08.10.2023
14:00
14:00

Otelul Galati

Farul Constanta
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Galati |
| Gosti: | Constanta |
| Udaljenost: | 148.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Otelul |
| Kapacitet: | 13 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.30 | 2.10 | X2 | 1.70 | 1.36 | |||
| 32% | 35% | 33% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 42% | 58% | 34% | 66% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Otelul Galati poslednji 12 mečevi
| 2023-09-29 | Otelul Galati | 1 - 0 | Dinamo Bucharest |
| 2023-09-22 | U Craiova 1948 | 0 - 2 | Otelul Galati |
| 2023-09-17 | Otelul Galati | 0 - 0 | Rapid Bucuresti |
| 2023-09-01 | Petrolul | 2 - 2 | Otelul Galati |
| 2023-08-25 | Otelul Galati | 2 - 2 | Voluntari |
| 2023-08-19 | Botosani | 0 - 0 | Otelul Galati |
| 2023-08-12 | Otelul Galati | 1 - 1 | U Cluj |
| 2023-08-07 | Sepsi | 1 - 1 | Otelul Galati |
| 2023-07-29 | Otelul Galati | 0 - 2 | FCSB |
| 2023-07-24 | CS U. Craiova | 0 - 0 | Otelul Galati |
| 2023-07-14 | Otelul Galati | 1 - 1 | UTA Arad |
| 2023-07-02 | Otelul Galati | 0 - 0 | Maribor |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 9 | 1 | 7 | 2 | 2 | |
| 17% | 75% | 8% | 58% | 17% | 17% |
Farul Constanta poslednji 12 mečevi
| 2023-09-30 | Farul Constanta | 2 - 1 | Sepsi |
| 2023-09-26 | Voluntari | 2 - 0 | Farul Constanta |
| 2023-09-22 | Dinamo Bucharest | 0 - 2 | Farul Constanta |
| 2023-09-17 | Farul Constanta | 0 - 1 | FCSB |
| 2023-09-03 | U Craiova 1948 | 4 - 0 | Farul Constanta |
| 2023-08-31 | HJK Helsinki | 2 - 0 | Farul Constanta |
| 2023-08-27 | Farul Constanta | 2 - 0 | CS U. Craiova |
| 2023-08-24 | Farul Constanta | 2 - 1 | HJK Helsinki |
| 2023-08-20 | Rapid Bucuresti | 3 - 1 | Farul Constanta |
| 2023-08-16 | Flora Tallinn | 0 - 2 | Farul Constanta |
| 2023-08-10 | Farul Constanta | 3 - 0 | Flora Tallinn |
| 2023-08-06 | Petrolul | 3 - 2 | Farul Constanta |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 11 | 6 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 92% | 50% | 25% |
Tabela Liga I
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FCSB | 12 | +14 | 29 |
| 2 | CFR Cluj | 11 | +13 | 25 |
| 3 | Rapid Bucuresti | 12 | +11 | 22 |
| 4 | CS U. Craiova | 12 | +9 | 22 |
| 5 | Hermannstadt | 12 | +3 | 16 |
| 6 | Petrolul | 12 | +1 | 16 |
| 7 | Farul Constanta | 10 | -1 | 15 |
| 8 | Otelul Galati | 11 | +1 | 14 |
| 9 | U Craiova 1948 | 12 | -3 | 13 |
| 10 | Sepsi | 10 | -3 | 12 |
| 11 | U Cluj | 11 | -4 | 12 |
| 12 | Voluntari | 12 | -8 | 12 |
| 13 | Poli Iasi | 11 | -5 | 11 |
| 14 | UTA Arad | 11 | -6 | 10 |
| 15 | Dinamo Bucharest | 11 | -12 | 8 |
| 16 | Botosani | 12 | -10 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Otelul Galati | |
| Farul Constanta | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Otelul Galati | Farul Constanta |
|---|---|---|---|
| 1 | FCSB | 0 - 2 | |
| 2 | CFR Cluj | ||
| 3 | Rapid Bucuresti | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | CS U. Craiova | ||
| 5 | Hermannstadt | 0 - 1 | |
| 6 | Petrolul | 3 - 2 | |
| 7 | Farul Constanta | - | |
| 8 | Otelul Galati | - | |
| 9 | U Craiova 1948 | 4 - 0 | |
| 10 | Sepsi | ||
| 11 | U Cluj | 1 - 1 | |
| 12 | Voluntari | 2 - 2 | |
| 13 | Poli Iasi | ||
| 14 | UTA Arad | 1 - 1 | |
| 15 | Dinamo Bucharest | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Botosani |
Pozicija u ligi
| Otelul Galati | Farul Constanta | |
| Pozicija | 8 | 7 |
| Bodovi | 14 | 15 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 11 |
| Bodovi | 7 | 6 |
Forma u ligi
| Otelul Galati | Farul Constanta | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
8 1 |
5
0 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
4 1 |
2
0 3 |
Golovi u ligi
| Otelul Galati | Farul Constanta | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
9 |
15
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
6 |
6
10 |
Ukupna statistika za Liga I
| Meč (91) | |
| Pobeda u domu | 37% |
| Nerešeno | 33% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (250) | |
| Golovi po meču | 2.75 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.32 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 73% |
| Oba Tima Pogađaju | 56% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 49% |
| Više 3.5 | 34% |
Otelul Galati sledeći 6 mečevi
| 2023-10-23 | CFR Cluj | - | Otelul Galati |
| 2023-10-28 | Otelul Galati | - | Hermannstadt |
| 2023-10-31 | Otelul Galati | - | FCSB |
| 2023-11-03 | Poli Iasi | - | Otelul Galati |
| 2023-11-13 | UTA Arad | - | Otelul Galati |
| 2023-11-26 | Otelul Galati | - | CS U. Craiova |
Farul Constanta sledeći 6 mečevi
| 2023-10-21 | Farul Constanta | - | U Cluj |
| 2023-10-26 | Farul Constanta | - | UTA Arad |
| 2023-10-30 | CFR Cluj | - | Farul Constanta |
| 2023-11-05 | Farul Constanta | - | Botosani |
| 2023-11-11 | Farul Constanta | - | Hermannstadt |
| 2023-11-25 | Voluntari | - | Farul Constanta |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 3.30 | 2.10 |
| Verovatnoća | 32% | 35% | 33% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 1.36 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 1.67 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 34% | 66% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-10-08 12:02. Moguće su trenutne promene!