Superettan - Švedska
nedelja, 04.06.2023
14:00
14:00

Östers

Utsiktens
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Vaxjo |
| Gosti: | Gothenburg |
| Udaljenost: | 192.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Myresjohus Arena |
| Kapacitet: | 12 000 (2 000) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.33 | 1 | 1.20 | 2.00 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.75 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 63% | 37% | 27% | 73% |
Poslednji 4 susret
| 2022-08-04 | Östers | 3 - 1 | Utsiktens |
| 2022-07-10 | Utsiktens | 1 - 1 | Östers |
| 2016-08-28 | Utsiktens | 2 - 1 | Östers |
| 2016-07-09 | Östers | 1 - 0 | Utsiktens |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Östers poslednji 12 mečevi
| 2023-06-01 | Jonkopings | 2 - 3 | Östers |
| 2023-05-26 | Östers | 2 - 1 | Landskrona |
| 2023-05-22 | Västerås SK | 2 - 1 | Östers |
| 2023-05-13 | Östers | 1 - 2 | GAIS |
| 2023-05-08 | Orgryte | 2 - 2 | Östers |
| 2023-04-29 | Östers | 0 - 1 | Östersunds |
| 2023-04-24 | Sundsvall | 2 - 3 | Östers |
| 2023-04-15 | Östers | 3 - 0 | AFC Eskilstuna |
| 2023-04-10 | Östers | 5 - 2 | Trelleborgs |
| 2023-04-04 | Helsingborg | 0 - 1 | Östers |
| 2023-03-25 | Kalmar | 0 - 0 | Östers |
| 2023-03-18 | Malmo FF | 2 - 2 | Östers |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 9 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 75% | 42% |
Utsiktens poslednji 12 mečevi
| 2023-05-31 | Utsiktens | 2 - 1 | Örebro |
| 2023-05-28 | Östersunds | 1 - 2 | Utsiktens |
| 2023-05-21 | Helsingborg | 0 - 1 | Utsiktens |
| 2023-05-14 | Utsiktens | 4 - 1 | Brage |
| 2023-05-05 | AFC Eskilstuna | 1 - 1 | Utsiktens |
| 2023-05-01 | Utsiktens | 2 - 1 | Orgryte |
| 2023-04-23 | Gefle | 1 - 1 | Utsiktens |
| 2023-04-16 | Utsiktens | 1 - 2 | GAIS |
| 2023-04-09 | Landskrona | 1 - 3 | Utsiktens |
| 2023-04-02 | Utsiktens | 1 - 0 | Skövde |
| 2023-03-22 | Utsiktens | 2 - 0 | Varbergs |
| 2023-03-11 | Utsiktens | 1 - 2 | Falkenbergs |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 17% |
Tabela Superettan
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Utsiktens | 10 | +9 | 23 |
| 2 | Östers | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Västerås SK | 10 | +7 | 18 |
| 4 | GAIS | 10 | +5 | 17 |
| 5 | Jonkopings | 10 | +4 | 16 |
| 6 | Sundsvall | 10 | +1 | 16 |
| 7 | Orgryte | 10 | +1 | 14 |
| 8 | Landskrona | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Brage | 10 | -4 | 14 |
| 10 | Östersunds | 10 | +2 | 13 |
| 11 | Trelleborgs | 10 | -2 | 13 |
| 12 | Gefle | 10 | -4 | 11 |
| 13 | AFC Eskilstuna | 10 | -5 | 11 |
| 14 | Örebro | 10 | -3 | 10 |
| 15 | Helsingborg | 10 | -5 | 6 |
| 16 | Skövde | 10 | -11 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Östers | |
| Utsiktens | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Östers | Utsiktens |
|---|---|---|---|
| 1 | Utsiktens | - | |
| 2 | Östers | - | |
| 3 | Västerås SK | ||
| 4 | GAIS | 1 - 2 | |
| 5 | Jonkopings | ||
| 6 | Sundsvall | ||
| 7 | Orgryte | ||
| 8 | Landskrona | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Brage | ||
| 10 | Östersunds | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Trelleborgs | 5 - 2 | |
| 12 | Gefle | 1 - 1 | |
| 13 | AFC Eskilstuna | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Örebro | ||
| 15 | Helsingborg | 0 - 1 | |
| 16 | Skövde |
Pozicija u ligi
| Östers | Utsiktens | |
| Pozicija | 2 | 1 |
| Bodovi | 19 | 23 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 1 |
| Bodovi | 9 | 11 |
Forma u ligi
| Östers | Utsiktens | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
1 3 |
7
2 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 2 |
3
2 0 |
Golovi u ligi
| Östers | Utsiktens | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
14 |
18
9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
6 |
8
4 |
Ukupna statistika za Superettan
| Meč (80) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (206) | |
| Golovi po meču | 2.58 |
| Golovi u domu po meču | 1.46 |
| Golovi u gostima po meču | 1.11 |
| Domaći tim je postigao gol u | 75% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 70% |
| Više 2.5 | 51% |
| Više 3.5 | 24% |
Östers sledeći 6 mečevi
| 2023-06-10 | Gefle | - | Östers |
| 2023-06-30 | Trelleborgs | - | Östers |
| 2023-07-07 | Örebro | - | Östers |
| 2023-07-14 | Östers | - | Skövde |
| 2023-07-23 | Brage | - | Östers |
| 2023-07-29 | Östers | - | Jonkopings |
Utsiktens sledeći 6 mečevi
| 2023-06-10 | Utsiktens | - | Sundsvall |
| 2023-07-02 | Utsiktens | - | Orgryte |
| 2023-07-10 | Trelleborgs | - | Utsiktens |
| 2023-07-15 | Västerås SK | - | Utsiktens |
| 2023-07-23 | Utsiktens | - | Jonkopings |
| 2023-07-31 | Utsiktens | - | Helsingborg |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.75 | 3.60 | 4.33 |
| Verovatnoća | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 2.00 |
| Verovatnoća | 71% | 29% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.93 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Više 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 27% | 73% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-04 12:00. Moguće su trenutne promene!