J2 League - Japan
subota, 17.10.2026
06:00
5 - 1
(2 - 1, 3 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Oita |
| Gosti: |
Niigata |
| Udaljenost: |
847.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Showa Denko Dome Oita
|
| Kapacitet: |
43 254 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
06:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.10 |
2.75 |
X2 |
|
|
|
1.40 |
1.50 |
| 27% |
38% |
35% |
1.50 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.50 |
1.18 |
| 68% |
32% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslednji 12 susret
|
2022-09-03 |
Albirex Niigata
|
0 - 1 |
Oita
|
|
2022-06-11 |
Oita
|
1 - 2 |
Albirex Niigata
|
|
2018-08-05 |
Oita
|
4 - 0 |
Albirex Niigata
|
|
2018-05-06 |
Albirex Niigata
|
1 - 2 |
Oita
|
|
2013-11-10 |
Oita
|
1 - 3 |
Albirex Niigata
|
|
2013-10-13 |
Albirex Niigata
|
0 - 0 |
Oita
|
|
2013-05-18 |
Albirex Niigata
|
2 - 3 |
Oita
|
|
2013-03-20 |
Albirex Niigata
|
1 - 1 |
Oita
|
|
2009-09-19 |
Albirex Niigata
|
0 - 0 |
Oita
|
|
2009-06-13 |
Albirex Niigata
|
1 - 2 |
Oita
|
|
2009-03-21 |
Oita
|
0 - 0 |
Albirex Niigata
|
|
2008-08-16 |
Albirex Niigata
|
0 - 1 |
Oita
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
6 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
50% |
25% |
Oita poslednji 12 mečevi
|
2026-10-10 |
Yokohama
|
1 - 2 |
Oita
|
|
2026-10-03 |
Oita
|
2 - 1 |
M. Yamagata
|
|
2026-09-26 |
Oita
|
1 - 1 |
Fujieda MYFC
|
|
2026-09-19 |
Sapporo
|
1 - 1 |
Oita
|
|
2026-09-12 |
Omiya
|
0 - 0 |
Oita
|
|
2026-09-06 |
Oita
|
1 - 1 |
Imabari
|
|
2026-09-02 |
Kumamoto
|
2 - 0 |
Oita
|
|
2026-08-29 |
Tokushima
|
1 - 0 |
Oita
|
|
2026-08-26 |
Iwaki FC
|
0 - 0 |
Oita
|
|
2026-08-22 |
Oita
|
4 - 1 |
Iwaki FC
|
|
2026-08-15 |
Sendai
|
0 - 0 |
Oita
|
|
2026-08-08 |
Oita
|
0 - 1 |
Shonan
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
7 |
3 |
1 |
| 25% |
50% |
25% |
|
58% |
25% |
8% |
Albirex Niigata poslednji 12 mečevi
|
2026-10-11 |
Shonan
|
1 - 1 |
Albirex Niigata
|
|
2026-10-03 |
Albirex Niigata
|
2 - 1 |
Tokushima
|
|
2026-09-29 |
Yamaga
|
1 - 0 |
Albirex Niigata
|
|
2026-09-26 |
Blaublitz Akita
|
2 - 2 |
Albirex Niigata
|
|
2026-09-19 |
Albirex Niigata
|
2 - 1 |
Iwata
|
|
2026-09-13 |
Albirex Niigata
|
1 - 0 |
M. Yamagata
|
|
2026-09-06 |
Yokohama
|
5 - 0 |
Albirex Niigata
|
|
2026-09-02 |
Thespa Gunma
|
1 - 2 |
Albirex Niigata
|
|
2026-08-29 |
Iwaki FC
|
2 - 3 |
Albirex Niigata
|
|
2026-08-26 |
Albirex Niigata
|
0 - 4 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-08-22 |
Albirex Niigata
|
1 - 0 |
Fujieda MYFC
|
|
2026-08-15 |
Albirex Niigata
|
2 - 1 |
Sapporo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
8 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
67% |
33% |
Tabela J2 League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Sendai |
10 |
7 |
2 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
23 |
| 2 |
Omiya |
10 |
5 |
5 |
0 |
20 |
9 |
+11 |
20 |
| 3 |
Albirex Niigata |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
14 |
0 |
20 |
| 4 |
Kataller Toyama |
10 |
5 |
3 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
18 |
| 5 |
Yokohama |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
17 |
| 6 |
Shonan |
10 |
4 |
5 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 7 |
Oita |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
14 |
| 8 |
Fujieda MYFC |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Blaublitz Akita |
10 |
3 |
4 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 10 |
Tegevajaro Miyazaki |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 11 |
Iwata |
10 |
4 |
1 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
13 |
| 12 |
Tokushima |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
13 |
| 13 |
M. Yamagata |
10 |
4 |
0 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
12 |
| 14 |
Iwaki FC |
10 |
4 |
0 |
6 |
13 |
17 |
-4 |
12 |
| 15 |
Sagan Tosu |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
11 |
| 16 |
Tochigi City |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
17 |
-1 |
10 |
| 17 |
Imabari |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
10 |
| 18 |
Kofu |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
18 |
-9 |
10 |
| 19 |
Vanraure Hachinohe |
10 |
3 |
1 |
6 |
6 |
17 |
-11 |
10 |
| 20 |
Sapporo |
10 |
2 |
2 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Oita |
|
| Albirex Niigata |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Oita |
Albirex Niigata |
| 1 |
Sendai |
|
|
| 2 |
Omiya |
|
1 - 0 |
| 3 |
Albirex Niigata |
|
- |
| 4 |
Kataller Toyama |
|
|
| 5 |
Yokohama |
|
5 - 0 |
| 6 |
Shonan |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Oita |
- |
|
| 8 |
Fujieda MYFC |
1 - 1 |
|
| 9 |
Blaublitz Akita |
|
2 - 2 |
| 10 |
Tegevajaro Miyazaki |
|
|
| 11 |
Iwata |
|
|
| 12 |
Tokushima |
|
|
| 13 |
M. Yamagata |
2 - 1 |
|
| 14 |
Iwaki FC |
4 - 1 |
2 - 3 |
| 15 |
Sagan Tosu |
|
|
| 16 |
Tochigi City |
|
|
| 17 |
Imabari |
1 - 1 |
|
| 18 |
Kofu |
|
|
| 19 |
Vanraure Hachinohe |
|
|
| 20 |
Sapporo |
|
|
Statistika timova
| |
Oita |
Albirex Niigata |
| Pobeda |
3 |
6 |
| Nerešeno |
5 |
2 |
| Gubici |
2 |
2 |
| Dati golovi |
11 |
14 |
| Primljeni golovi |
8 |
14 |
| Prosek dati golovi |
1.10 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
0.80 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
60% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
60% |
| Više 1.5 |
60% |
70% |
| Više 2.5 |
30% |
60% |
| Više 3.5 |
10% |
30% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
1 |
2 |
| Dati golovi |
8 |
6 |
| Primljeni golovi |
5 |
11 |
| Prosek dati golovi |
1.60 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
2.20 |
| Meč dati golovi |
80% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
60% |
| Više 1.5 |
80% |
80% |
| Više 2.5 |
40% |
60% |
| Više 3.5 |
20% |
60% |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (100) |
| Pobeda u domu |
46% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
26% |
| Golovi (260) |
| Golovi po meču |
2.60 |
| Golovi u domu po meču |
1.45 |
| Golovi u gostima po meču |
1.15 |
| Domaći tim je postigao gol u |
79% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
53% |
| Više 1.5 |
74% |
| Više 2.5 |
49% |
| Više 3.5 |
27% |
Oita sledeći 6 mečevi
|
2026-10-21 |
Iwata
|
- |
Oita
|
|
2026-10-25 |
Oita
|
- |
Kofu
|
|
2026-10-31 |
Tegevajaro Miyazaki
|
- |
Oita
|
|
2026-11-03 |
Oita
|
- |
Vanraure Hachinohe
|
|
2026-11-07 |
Blaublitz Akita
|
- |
Oita
|
|
2026-11-14 |
Oita
|
- |
Tochigi City
|
Albirex Niigata sledeći 6 mečevi
|
2026-10-21 |
Albirex Niigata
|
- |
Sagan Tosu
|
|
2026-10-25 |
Albirex Niigata
|
- |
Sendai
|
|
2026-10-31 |
Albirex Niigata
|
- |
Kataller Toyama
|
|
2026-11-03 |
Kofu
|
- |
Albirex Niigata
|
|
2026-11-07 |
Albirex Niigata
|
- |
Imabari
|
|
2026-11-14 |
Albirex Niigata
|
- |
Tegevajaro Miyazaki
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.45 |
3.10 |
2.75 |
| Verovatnoća |
27% |
38% |
35% |
|
X2 @ 1.50 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.40 |
1.50 |
| Verovatnoća |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 1.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.35 |
1.57 |
| Verovatnoća |
|
46% |
54% |
|
Manje 2.5 @ 1.57 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
4.50 |
1.18 |
| Verovatnoća |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.18 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.00 |
1.73 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Da @ 2.00 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-17 04:00. Moguće su trenutne promene!