Botola - Maroko
subota, 28.01.2023
17:15
17:15

Ol. de Safi

Raja Casablanca
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Safi |
| Gosti: | Casablanca |
| Udaljenost: | 208.7 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:15 (18:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 2.80 | 2.10 | X2 | 1.62 | 1.22 | |||
| 25% | 47% | 28% | 1.22 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.88 | 1.40 | 6.00 | 1.13 | ||||||
| 56% | 44% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-04 | Raja Casablanca | 2 - 2 | Ol. de Safi |
| 2022-06-22 | Raja Casablanca | 2 - 3 | Ol. de Safi |
| 2021-11-23 | Ol. de Safi | 1 - 0 | Raja Casablanca |
| 2021-07-17 | Ol. de Safi | 2 - 2 | Raja Casablanca |
| 2021-04-25 | Raja Casablanca | 2 - 0 | Ol. de Safi |
| 2020-08-08 | Raja Casablanca | 2 - 0 | Ol. de Safi |
| 2019-10-27 | Ol. de Safi | 0 - 0 | Raja Casablanca |
| 2019-04-07 | Raja Casablanca | 1 - 0 | Ol. de Safi |
| 2019-02-20 | Ol. de Safi | 0 - 1 | Raja Casablanca |
| 2018-03-29 | Raja Casablanca | 0 - 0 | Ol. de Safi |
| 2017-10-29 | Ol. de Safi | 2 - 0 | Raja Casablanca |
| 2017-03-12 | Ol. de Safi | 0 - 0 | Raja Casablanca |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 3 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 25% | 25% |
Ol. de Safi poslednji 12 mečevi
| 2023-01-25 | Ol. de Safi | 1 - 1 | JSS Soualem |
| 2023-01-22 | Ol. Khouribga | 0 - 1 | Ol. de Safi |
| 2023-01-19 | Ol. de Safi | 0 - 0 | Wydad |
| 2023-01-15 | FUS Rabat | 2 - 1 | Ol. de Safi |
| 2023-01-07 | Hassania Agadir | 0 - 1 | Ol. de Safi |
| 2023-01-04 | Ol. de Safi | 1 - 1 | Moghreb Tetouan |
| 2022-12-29 | Ch. Mohammedia | 1 - 2 | Ol. de Safi |
| 2022-11-04 | Ol. de Safi | 0 - 0 | Difaa El Jadidi |
| 2022-10-26 | UTS Touarga | 2 - 0 | Ol. de Safi |
| 2022-10-18 | FAR Rabat | 1 - 1 | Ol. de Safi |
| 2022-10-14 | Ol. de Safi | 1 - 2 | Mouloudia Oujda |
| 2022-10-01 | Ol. de Safi | 1 - 0 | IR Tanger |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 0 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 0% |
Raja Casablanca poslednji 12 mečevi
| 2023-01-24 | Difaa El Jadidi | 0 - 0 | Raja Casablanca |
| 2023-01-21 | Raja Casablanca | 1 - 0 | FAR Rabat |
| 2023-01-17 | Raja Casablanca | 2 - 1 | Mouloudia Oujda |
| 2023-01-14 | Berkane | 0 - 2 | Raja Casablanca |
| 2023-01-06 | Raja Casablanca | 3 - 0 | IR Tanger |
| 2023-01-03 | Ol. Khouribga | 0 - 0 | Raja Casablanca |
| 2022-12-27 | Raja Casablanca | 0 - 0 | Maghreb Fez |
| 2022-11-05 | JSS Soualem | 1 - 4 | Raja Casablanca |
| 2022-10-29 | Raja Casablanca | 1 - 0 | FUS Rabat |
| 2022-10-23 | Wydad | 2 - 1 | Raja Casablanca |
| 2022-10-19 | Raja Casablanca | 1 - 0 | Hassania Agadir |
| 2022-09-30 | Ch. Mohammedia | 0 - 0 | Raja Casablanca |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 42% | 33% | 8% |
Tabela Botola
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | 15 | +16 | 31 |
| 2 | Wydad | 15 | +9 | 31 |
| 3 | FUS Rabat | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Raja Casablanca | 15 | +10 | 27 |
| 5 | Ol. de Safi | 15 | +2 | 24 |
| 6 | Berkane | 15 | +1 | 23 |
| 7 | UTS Touarga | 15 | 0 | 22 |
| 8 | Maghreb Fez | 15 | +2 | 21 |
| 9 | JSS Soualem | 15 | +1 | 21 |
| 10 | Difaa El Jadidi | 15 | -4 | 21 |
| 11 | Ch. Mohammedia | 15 | -4 | 18 |
| 12 | Moghreb Tetouan | 15 | -5 | 16 |
| 13 | Hassania Agadir | 15 | -3 | 14 |
| 14 | Mouloudia Oujda | 15 | -5 | 13 |
| 15 | Ol. Khouribga | 15 | -10 | 7 |
| 16 | IR Tanger | 15 | -20 | 2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Ol. de Safi | |
| Raja Casablanca | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Ol. de Safi | Raja Casablanca |
|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | ||
| 2 | Wydad | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | FUS Rabat | ||
| 4 | Raja Casablanca | - | |
| 5 | Ol. de Safi | - | |
| 6 | Berkane | 0 - 2 | |
| 7 | UTS Touarga | 1 - 0 | |
| 8 | Maghreb Fez | 2 - 1 | |
| 9 | JSS Soualem | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 10 | Difaa El Jadidi | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Ch. Mohammedia | 0 - 0 | |
| 12 | Moghreb Tetouan | 1 - 1 | |
| 13 | Hassania Agadir | ||
| 14 | Mouloudia Oujda | 1 - 2 | |
| 15 | Ol. Khouribga | 0 - 0 | |
| 16 | IR Tanger | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| Ol. de Safi | Raja Casablanca | |
| Pozicija | 5 | 4 |
| Bodovi | 24 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 8 |
| Bodovi | 10 | 9 |
Forma u ligi
| Ol. de Safi | Raja Casablanca | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
6 3 |
7
6 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
4 1 |
2
3 2 |
Golovi u ligi
| Ol. de Safi | Raja Casablanca | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
14 |
18
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
5 |
7
4 |
Ukupna statistika za Botola
| Meč (120) | |
| Pobeda u domu | 34% |
| Nerešeno | 33% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (239) | |
| Golovi po meču | 1.99 |
| Golovi u domu po meču | 1.02 |
| Golovi u gostima po meču | 0.98 |
| Domaći tim je postigao gol u | 64% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 65% |
| Oba Tima Pogađaju | 44% |
| Više 1.5 | 58% |
| Više 2.5 | 37% |
| Više 3.5 | 12% |
Ol. de Safi sledeći 6 mečevi
| 2023-02-21 | Maghreb Fez | - | Ol. de Safi |
| 2023-02-26 | Ol. de Safi | - | Berkane |
| 2023-03-04 | IR Tanger | - | Ol. de Safi |
| 2023-03-12 | Ol. de Safi | - | FAR Rabat |
| 2023-03-31 | FUS Rabat | - | Ol. de Safi |
| 2023-04-03 | Mouloudia Oujda | - | Ol. de Safi |
Raja Casablanca sledeći 6 mečevi
| 2023-02-22 | Raja Casablanca | - | UTS Touarga |
| 2023-02-28 | Moghreb Tetouan | - | Raja Casablanca |
| 2023-03-04 | Raja Casablanca | - | Ch. Mohammedia |
| 2023-03-12 | Hassania Agadir | - | Raja Casablanca |
| 2023-03-15 | CAYB Berrechid | - | Raja Casablanca |
| 2023-04-05 | Raja Casablanca | - | Wydad |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 2.80 | 2.10 |
| Verovatnoća | 25% | 47% | 28% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 1.22 |
| Verovatnoća | 47% | 53% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 56% | 44% | |
| Više 1.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.88 | 1.40 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 2.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 6.00 | 1.13 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.13 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.57 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.57 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-28 16:05. Moguće su trenutne promene!