Premijer liga - Bosna i Herceg.
subota, 02.09.2023
19:45
19:45

GOSK Gabela

Sarajevo
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Gabela |
| Gosti: | Sarajevo |
| Udaljenost: | 102.5 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:45 (20:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.70 | 1.65 | 2 | 2.05 | 1.20 | |||
| 34% | 4% | 62% | 1.65 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.68 | 2.05 | 2.70 | 1.41 | ||||||
| 75% | 25% | 57% | 43% | 25% | 75% |
Poslednji 10 susret
| 2022-07-10 | Sarajevo | 6 - 0 | GOSK Gabela |
| 2019-05-25 | GOSK Gabela | 0 - 2 | Sarajevo |
| 2018-10-28 | GOSK Gabela | 1 - 0 | Sarajevo |
| 2018-08-11 | Sarajevo | 1 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-11-05 | GOSK Gabela | 0 - 2 | Sarajevo |
| 2017-08-06 | Sarajevo | 0 - 1 | GOSK Gabela |
| 2013-04-07 | GOSK Gabela | 0 - 2 | Sarajevo |
| 2012-09-02 | Sarajevo | 4 - 0 | GOSK Gabela |
| 2012-03-18 | Sarajevo | 0 - 2 | GOSK Gabela |
| 2011-08-14 | GOSK Gabela | 1 - 4 | Sarajevo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 6 | 8 | 3 | 3 | |
| 30% | 10% | 60% | 80% | 30% | 30% |
GOSK Gabela poslednji 12 mečevi
| 2023-08-27 | Siroki Brijeg | 2 - 0 | GOSK Gabela |
| 2023-08-20 | Zrinjski | 3 - 1 | GOSK Gabela |
| 2023-08-12 | GOSK Gabela | 2 - 0 | Zvijezda 09 |
| 2023-08-06 | Velez Mostar | 0 - 0 | GOSK Gabela |
| 2023-07-30 | GOSK Gabela | 1 - 4 | Tuzla City |
| 2023-07-09 | Tuzla City | 2 - 0 | GOSK Gabela |
| 2023-02-10 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Zrinjski |
| 2022-07-10 | Sarajevo | 6 - 0 | GOSK Gabela |
| 2022-02-01 | Velez Mostar | 3 - 0 | GOSK Gabela |
| 2020-09-30 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Siroki Brijeg |
| 2019-09-18 | GOSK Gabela | 1 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2019-05-25 | GOSK Gabela | 0 - 2 | Sarajevo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 4 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 33% | 25% |
Sarajevo poslednji 12 mečevi
| 2023-08-28 | Sarajevo | 1 - 0 | Velez Mostar |
| 2023-08-21 | Tuzla City | 1 - 2 | Sarajevo |
| 2023-08-11 | Sarajevo | 3 - 0 | Posusje |
| 2023-07-30 | Sarajevo | 1 - 2 | Sloga Doboj |
| 2023-07-20 | Sarajevo | 1 - 1 | Torpedo Kutaisi |
| 2023-07-13 | Torpedo Kutaisi | 2 - 2 | Sarajevo |
| 2023-07-06 | Sarajevo | 3 - 1 | Domzale |
| 2023-07-01 | Sarajevo | 1 - 0 | Nafta Lendava |
| 2023-06-30 | Sarajevo | 2 - 0 | Shkendija Tetovo |
| 2023-06-26 | Petrolul | 0 - 5 | Sarajevo |
| 2023-05-28 | Sarajevo | 2 - 4 | Igman Konjic |
| 2023-05-21 | Velez Mostar | 3 - 5 | Sarajevo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 67% | 42% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siroki Brijeg | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Borac Banja Luka | 4 | +8 | 9 |
| 3 | Željezničar | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Igman Konjic | 5 | -1 | 9 |
| 5 | Zrinjski | 2 | +4 | 6 |
| 6 | Sarajevo | 4 | +4 | 6 |
| 7 | Velez Mostar | 4 | +4 | 5 |
| 8 | GOSK Gabela | 5 | -5 | 4 |
| 9 | Tuzla City | 4 | -1 | 3 |
| 10 | Posusje | 4 | -4 | 3 |
| 11 | Sloga Doboj | 4 | -6 | 3 |
| 12 | Zvijezda 09 | 6 | -11 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| GOSK Gabela | |
| Sarajevo | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | GOSK Gabela | Sarajevo |
|---|---|---|---|
| 1 | Siroki Brijeg | ||
| 2 | Borac Banja Luka | ||
| 3 | Željezničar | ||
| 4 | Igman Konjic | ||
| 5 | Zrinjski | ||
| 6 | Sarajevo | - | |
| 7 | Velez Mostar | ||
| 8 | GOSK Gabela | - | |
| 9 | Tuzla City | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 10 | Posusje | ||
| 11 | Sloga Doboj | ||
| 12 | Zvijezda 09 | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| GOSK Gabela | Sarajevo | |
| Pozicija | 8 | 6 |
| Bodovi | 4 | 6 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 2 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| GOSK Gabela | Sarajevo | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 3 |
3
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 1 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| GOSK Gabela | Sarajevo | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
9 |
7
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
4 |
2
1 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (25) | |
| Pobeda u domu | 72% |
| Nerešeno | 8% |
| Pobeda u gostima | 20% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (78) | |
| Golovi po meču | 3.12 |
| Golovi u domu po meču | 2.16 |
| Golovi u gostima po meču | 0.96 |
| Domaći tim je postigao gol u | 96% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 48% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 56% |
| Više 3.5 | 36% |
GOSK Gabela sledeći 6 mečevi
| 2023-09-15 | Željezničar | - | GOSK Gabela |
| 2023-09-23 | GOSK Gabela | - | Igman Konjic |
| 2023-10-01 | Sloga Doboj | - | GOSK Gabela |
| 2023-10-08 | GOSK Gabela | - | Borac Banja Luka |
| 2023-10-21 | Posusje | - | GOSK Gabela |
| 2023-10-30 | Tuzla City | - | GOSK Gabela |
Sarajevo sledeći 6 mečevi
| 2023-09-16 | Sarajevo | - | Zrinjski |
| 2023-09-22 | Siroki Brijeg | - | Sarajevo |
| 2023-09-30 | Sarajevo | - | Zvijezda 09 |
| 2023-10-08 | Sarajevo | - | Željezničar |
| 2023-10-18 | Borac Banja Luka | - | Sarajevo |
| 2023-10-22 | Igman Konjic | - | Sarajevo |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.10 | 3.70 | 1.65 |
| Verovatnoća | 34% | 4% | 62% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.20 |
| Verovatnoća | 35% | 65% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.23 | 3.80 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.23 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.68 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.68 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.70 | 1.41 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.41 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-02 16:04. Moguće su trenutne promene!