Superliga - Srbija
četvrtak, 23.02.2023
13:30
13:30

Napredak

Radnicki Nis
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kruševac |
| Gosti: | Nis |
| Udaljenost: | 54.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mladost |
| Kapacitet: | 10 331 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 13:30 (14:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 2.87 | 2.80 | 12 | 1.38 | 1.50 | |||
| 35% | 28% | 37% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 64% | 36% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Poslednji 12 susret
| 2022-08-26 | Radnicki Nis | 3 - 2 | Napredak |
| 2022-04-20 | Napredak | 0 - 4 | Radnicki Nis |
| 2021-11-20 | Napredak | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2021-07-24 | Radnicki Nis | 4 - 2 | Napredak |
| 2021-04-07 | Radnicki Nis | 1 - 2 | Napredak |
| 2020-10-17 | Napredak | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2020-05-30 | Napredak | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2019-10-19 | Radnicki Nis | 4 - 1 | Napredak |
| 2019-05-11 | Napredak | 3 - 3 | Radnicki Nis |
| 2018-12-17 | Napredak | 1 - 2 | Radnicki Nis |
| 2018-08-25 | Radnicki Nis | 3 - 3 | Napredak |
| 2018-05-17 | Radnicki Nis | 4 - 1 | Napredak |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 9 | 7 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 75% | 58% |
Napredak poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Napredak | 0 - 1 | Novi Pazar |
| 2023-02-11 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Napredak |
| 2023-02-05 | Napredak | 0 - 1 | Partizan |
| 2023-01-26 | Aktobe | 0 - 0 | Napredak |
| 2022-11-11 | Javor | 2 - 1 | Napredak |
| 2022-11-04 | Napredak | 0 - 0 | Cukaricki |
| 2022-10-29 | Voždovac | 0 - 0 | Napredak |
| 2022-10-24 | Napredak | 0 - 2 | Vojvodina |
| 2022-10-20 | Partizan | 1 - 0 | Napredak |
| 2022-10-15 | Napredak | 1 - 0 | Radnik |
| 2022-10-12 | Indija | 0 - 2 | Napredak |
| 2022-10-08 | Mladost | 3 - 1 | Napredak |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 42% | 17% | 8% |
Radnicki Nis poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Radnicki Nis | 0 - 0 | Radnik |
| 2023-02-12 | Novi Pazar | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2023-02-04 | Radnicki Nis | 2 - 1 | Mladost |
| 2023-01-27 | Radnicki Nis | 0 - 0 | Kharkiv |
| 2023-01-23 | Radnicki Nis | 4 - 1 | Krylya Sovetov |
| 2023-01-20 | Radnicki Nis | 1 - 2 | Bohemians 1905 |
| 2023-01-17 | Radnicki Nis | 0 - 0 | Zira |
| 2022-11-12 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-11-05 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Kolubara |
| 2022-10-30 | Partizan | 4 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-10-23 | Radnicki Nis | 1 - 2 | Crvena zvezda |
| 2022-10-19 | Javor | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Tabela Superliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | 22 | +52 | 60 |
| 2 | Partizan | 22 | +29 | 49 |
| 3 | TSC Backa Topola | 22 | +24 | 45 |
| 4 | Cukaricki | 22 | +15 | 41 |
| 5 | Vojvodina | 22 | +13 | 38 |
| 6 | Novi Pazar | 22 | +10 | 38 |
| 7 | Voždovac | 22 | -11 | 34 |
| 8 | Radnicki 1923 | 22 | -1 | 26 |
| 9 | Kolubara | 22 | -20 | 26 |
| 10 | Javor | 22 | -17 | 23 |
| 11 | Radnicki Nis | 22 | -14 | 22 |
| 12 | Napredak | 22 | -9 | 19 |
| 13 | Mladost | 22 | -13 | 19 |
| 14 | Sp. Subotica | 22 | -14 | 18 |
| 15 | Mladost GAT | 22 | -20 | 16 |
| 16 | Radnik | 22 | -24 | 12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Napredak | |
| Radnicki Nis | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Napredak | Radnicki Nis |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | 4 - 0 | |
| 2 | Partizan | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Cukaricki | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Vojvodina | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Novi Pazar | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Voždovac | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Radnicki 1923 | 1 - 0 | |
| 9 | Kolubara | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Javor | 2 - 4 | 0 - 2 |
| 11 | Radnicki Nis | - | |
| 12 | Napredak | - | |
| 13 | Mladost | 2 - 2 | |
| 14 | Sp. Subotica | ||
| 15 | Mladost GAT | 1 - 0 | |
| 16 | Radnik | 1 - 0 | 1 - 3 |
Pozicija u ligi
| Napredak | Radnicki Nis | |
| Pozicija | 12 | 11 |
| Bodovi | 19 | 22 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 11 |
| Bodovi | 15 | 9 |
Forma u ligi
| Napredak | Radnicki Nis | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 13 |
5
7 10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
3 4 |
2
3 6 |
Golovi u ligi
| Napredak | Radnicki Nis | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
25 |
25
39 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
8 |
9
20 |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (176) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (450) | |
| Golovi po meču | 2.56 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.13 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 43% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 49% |
| Više 3.5 | 27% |
Napredak sledeći 6 mečevi
| 2023-03-01 | Mladost GAT | - | Napredak |
| 2023-03-05 | Napredak | - | Sp. Subotica |
| 2023-03-11 | Radnicki 1923 | - | Napredak |
| 2023-03-15 | Sp. Subotica | - | Napredak |
| 2023-03-19 | Napredak | - | Crvena zvezda |
| 2023-03-31 | Kolubara | - | Napredak |
Radnicki Nis sledeći 6 mečevi
| 2023-02-28 | Radnicki Nis | - | Vojvodina |
| 2023-03-06 | Mladost GAT | - | Radnicki Nis |
| 2023-03-12 | Radnicki Nis | - | Voždovac |
| 2023-03-19 | Sp. Subotica | - | Radnicki Nis |
| 2023-03-26 | Radnicki Nis | - | Slavia Sofia |
| 2023-04-02 | Radnicki Nis | - | Cukaricki |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 2.87 | 2.80 |
| Verovatnoća | 35% | 28% | 37% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.38 | 1.50 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.43 | 2.60 | |
| Verovatnoća | 64% | 36% | |
| Više 1.5 @ 1.43 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 1.55 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 1.55 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.20 | 1.19 | |
| Verovatnoća | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.19 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-23 12:06. Moguće su trenutne promene!