J1 League - Japan
subota, 05.08.2023
11:00
11:00

Nagoya

Albirex Niigata
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Nagoya |
| Gosti: | Niigata |
| Udaljenost: | 356.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mizuho |
| Kapacitet: | 27 000 |
| Dimenzije: | 106 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.91 | |||
| 42% | 38% | 20% | 1.85 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Poslednji 12 susret
| 2023-04-01 | Albirex Niigata | 1 - 3 | Nagoya |
| 2016-09-10 | Albirex Niigata | 0 - 1 | Nagoya |
| 2016-04-24 | Nagoya | 2 - 1 | Albirex Niigata |
| 2015-10-24 | Nagoya | 4 - 2 | Albirex Niigata |
| 2015-06-07 | Albirex Niigata | 1 - 1 | Nagoya |
| 2014-09-27 | Nagoya | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2014-05-17 | Albirex Niigata | 1 - 1 | Nagoya |
| 2014-04-02 | Albirex Niigata | 3 - 3 | Nagoya |
| 2013-12-07 | Albirex Niigata | 2 - 0 | Nagoya |
| 2013-05-22 | Nagoya | 2 - 1 | Albirex Niigata |
| 2013-04-13 | Nagoya | 2 - 0 | Albirex Niigata |
| 2012-09-29 | Albirex Niigata | 5 - 0 | Nagoya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Nagoya poslednji 12 mečevi
| 2023-08-02 | Nagoya | 3 - 0 | Urawa |
| 2023-07-16 | Kyoto | 2 - 1 | Nagoya |
| 2023-07-12 | Nagoya | 0 - 0 | Sendai |
| 2023-07-08 | Nagoya | 2 - 2 | Yokohama M. |
| 2023-07-01 | Nagoya | 2 - 0 | Kawasaki F. |
| 2023-06-24 | Tokyo | 2 - 0 | Nagoya |
| 2023-06-18 | Nagoya | 2 - 1 | Hiroshima |
| 2023-06-11 | Nagoya | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2023-06-03 | Nagoya | 3 - 1 | C-Osaka |
| 2023-05-27 | Sapporo | 1 - 2 | Nagoya |
| 2023-05-24 | Nagoya | 0 - 1 | Kobe |
| 2023-05-20 | Nagoya | 2 - 1 | Hiroshima |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 17% |
Albirex Niigata poslednji 12 mečevi
| 2023-08-02 | Machida | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2023-07-19 | Kataller Toyama | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2023-07-15 | Sapporo | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2023-07-12 | Kataller Toyama | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2023-07-07 | Albirex Niigata | 0 - 1 | Kobe |
| 2023-07-01 | Albirex Niigata | 2 - 0 | Hiroshima |
| 2023-06-24 | Kashiwa | 0 - 0 | Albirex Niigata |
| 2023-06-18 | Kashima | 2 - 0 | Albirex Niigata |
| 2023-06-11 | Albirex Niigata | 1 - 3 | Kyoto |
| 2023-06-03 | Shonan | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2023-05-28 | Albirex Niigata | 1 - 3 | G-Osaka |
| 2023-05-24 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Avispa Fukuoka |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Tabela J1 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 21 | +25 | 44 |
| 2 | Yokohama M. | 21 | +20 | 43 |
| 3 | Nagoya | 21 | +10 | 39 |
| 4 | Urawa | 21 | +10 | 37 |
| 5 | C-Osaka | 21 | +7 | 35 |
| 6 | Kashima | 21 | +8 | 33 |
| 7 | Kawasaki F. | 21 | +4 | 32 |
| 8 | Hiroshima | 21 | +3 | 31 |
| 9 | Sagan Tosu | 21 | +3 | 29 |
| 10 | Avispa Fukuoka | 21 | -5 | 29 |
| 11 | Sapporo | 21 | +1 | 27 |
| 12 | Tokyo | 21 | -5 | 26 |
| 13 | G-Osaka | 21 | -8 | 26 |
| 14 | Albirex Niigata | 21 | -7 | 24 |
| 15 | Kyoto | 21 | -7 | 23 |
| 16 | Yokohama | 21 | -26 | 15 |
| 17 | Kashiwa | 21 | -15 | 14 |
| 18 | Shonan | 21 | -18 | 13 |
Hronologija mečeva u ligi
| Nagoya | |
| Albirex Niigata | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Nagoya | Albirex Niigata |
|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Yokohama M. | 2 - 2 | |
| 3 | Nagoya | - | |
| 4 | Urawa | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | C-Osaka | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Kashima | ||
| 7 | Kawasaki F. | 2 - 0 | |
| 8 | Hiroshima | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Sagan Tosu | 2 - 0 | |
| 10 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | |
| 11 | Sapporo | 0 - 1 | |
| 12 | Tokyo | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | G-Osaka | 1 - 0 | |
| 14 | Albirex Niigata | - | |
| 15 | Kyoto | 1 - 0 | |
| 16 | Yokohama | 1 - 0 | |
| 17 | Kashiwa | 0 - 0 | |
| 18 | Shonan | 2 - 2 | 2 - 2 |
Pozicija u ligi
| Nagoya | Albirex Niigata | |
| Pozicija | 3 | 14 |
| Bodovi | 39 | 24 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 12 |
| Bodovi | 23 | 10 |
Forma u ligi
| Nagoya | Albirex Niigata | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
11
6 4 |
6
6 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
5 0 |
2
4 4 |
Golovi u ligi
| Nagoya | Albirex Niigata | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
30
20 |
22
29 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
9 |
9
12 |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (189) | |
| Pobeda u domu | 42% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (501) | |
| Golovi po meču | 2.65 |
| Golovi u domu po meču | 1.39 |
| Golovi u gostima po meču | 1.26 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 71% |
| Oba Tima Pogađaju | 56% |
| Više 1.5 | 74% |
| Više 2.5 | 52% |
| Više 3.5 | 28% |
Nagoya sledeći 6 mečevi
| 2023-08-13 | Nagoya | - | Kashima |
| 2023-08-18 | Urawa | - | Nagoya |
| 2023-08-26 | C-Osaka | - | Nagoya |
| 2023-08-30 | Kashiwa | - | Nagoya |
| 2023-09-02 | Nagoya | - | Yokohama |
| 2023-09-06 | Nagoya | - | Kashima |
Albirex Niigata sledeći 6 mečevi
| 2023-08-12 | Albirex Niigata | - | Shonan |
| 2023-08-18 | Avispa Fukuoka | - | Albirex Niigata |
| 2023-08-26 | Kashima | - | Albirex Niigata |
| 2023-08-30 | Albirex Niigata | - | Kawasaki F. |
| 2023-09-02 | Albirex Niigata | - | Urawa |
| 2023-09-17 | G-Osaka | - | Albirex Niigata |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.85 | 3.60 | 4.33 |
| Verovatnoća | 42% | 38% | 20% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 1.91 |
| Verovatnoća | 67% | 33% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-05 08:01. Moguće su trenutne promene!