2. Liga - Slovačka
nedelja, 11.10.2026
09:30
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Zilina |
| Gosti: |
Galanta |
| Udaljenost: |
136.9 km |
| Početni čas |
| Sat: |
09:30 (10:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.50 |
3.40 |
1 |
|
|
|
1.27 |
1.85 |
| 53% |
11% |
36% |
1.83 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.40 |
|
|
|
1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Zilina B poslednji 12 mečevi
|
2026-10-03 |
MFK Bytca
|
1 - 2 |
Zilina B
|
|
2026-09-28 |
Zilina B
|
0 - 0 |
Humenne
|
|
2026-09-20 |
Zilina B
|
4 - 2 |
Povazska Bystrica
|
|
2026-09-12 |
Banik Lehota
|
1 - 0 |
Zilina B
|
|
2026-09-07 |
Zilina B
|
2 - 0 |
Slovan Brat. B
|
|
2026-08-29 |
Samorin
|
2 - 1 |
Zilina B
|
|
2026-08-23 |
Zilina B
|
2 - 1 |
OFK Malzenice
|
|
2026-08-15 |
Z. Moravce
|
0 - 0 |
Zilina B
|
|
2026-08-09 |
Zilina B
|
2 - 1 |
Pohronie
|
|
2026-08-03 |
Inter Bratislava
|
0 - 1 |
Zilina B
|
|
2026-07-26 |
Zilina B
|
0 - 2 |
Petrzalka
|
|
2026-05-15 |
Zilina B
|
4 - 0 |
Slavia TU Kosice
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
6 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
50% |
17% |
Slovan Galanta poslednji 12 mečevi
|
2026-10-03 |
Slovan Galanta
|
2 - 3 |
Povazska Bystrica
|
|
2026-09-26 |
Banik Lehota
|
1 - 4 |
Slovan Galanta
|
|
2026-09-20 |
Slovan Galanta
|
2 - 1 |
Slovan Brat. B
|
|
2026-09-15 |
Spartak Myjava
|
2 - 1 |
Slovan Galanta
|
|
2026-09-12 |
Samorin
|
3 - 2 |
Slovan Galanta
|
|
2026-09-05 |
Slovan Galanta
|
1 - 0 |
OFK Malzenice
|
|
2026-08-29 |
Z. Moravce
|
0 - 1 |
Slovan Galanta
|
|
2026-08-22 |
Slovan Galanta
|
2 - 0 |
Pohronie
|
|
2026-08-15 |
Inter Bratislava
|
3 - 0 |
Slovan Galanta
|
|
2026-08-08 |
Slovan Galanta
|
0 - 3 |
Petrzalka
|
|
2026-07-31 |
L. Mikulas
|
2 - 0 |
Slovan Galanta
|
|
2026-07-25 |
Slovan Galanta
|
1 - 1 |
Zvolen
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
7 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
58% |
25% |
Tabela 2. Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Petrzalka |
11 |
9 |
1 |
1 |
21 |
7 |
+14 |
28 |
| 2 |
Samorin |
11 |
9 |
0 |
2 |
22 |
12 |
+10 |
27 |
| 3 |
Povazska Bystrica |
12 |
7 |
2 |
3 |
25 |
21 |
+4 |
23 |
| 4 |
Zilina B |
11 |
6 |
2 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
20 |
| 5 |
Pohronie |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
19 |
| 6 |
Presov |
12 |
5 |
3 |
4 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Inter Bratislava |
11 |
4 |
4 |
3 |
22 |
13 |
+9 |
16 |
| 8 |
L. Mikulas |
11 |
4 |
4 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
16 |
| 9 |
Banik Lehota |
12 |
4 |
4 |
4 |
18 |
19 |
-1 |
16 |
| 10 |
Slovan Galanta |
11 |
5 |
1 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
16 |
| 11 |
Z. Moravce |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 12 |
Slovan Brat. B |
11 |
3 |
3 |
5 |
16 |
16 |
0 |
12 |
| 13 |
OFK Malzenice |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
16 |
-2 |
11 |
| 14 |
MFK Bytca |
12 |
3 |
0 |
9 |
13 |
31 |
-18 |
9 |
| 15 |
Humenne |
12 |
2 |
2 |
8 |
7 |
19 |
-12 |
8 |
| 16 |
Zvolen |
12 |
0 |
3 |
9 |
7 |
21 |
-14 |
3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Zilina B |
|
| Slovan Galanta |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Zilina B |
Slovan Galanta |
| 1 |
Petrzalka |
0 - 2 |
|
| 2 |
Samorin |
|
3 - 2 |
| 3 |
Povazska Bystrica |
4 - 2 |
|
| 4 |
Zilina B |
- |
|
| 5 |
Pohronie |
2 - 1 |
|
| 6 |
Presov |
|
|
| 7 |
Inter Bratislava |
|
3 - 0 |
| 8 |
L. Mikulas |
|
2 - 0 |
| 9 |
Banik Lehota |
|
1 - 4 |
| 10 |
Slovan Galanta |
|
- |
| 11 |
Z. Moravce |
|
0 - 1 |
| 12 |
Slovan Brat. B |
2 - 0 |
|
| 13 |
OFK Malzenice |
2 - 1 |
|
| 14 |
MFK Bytca |
|
|
| 15 |
Humenne |
0 - 0 |
|
| 16 |
Zvolen |
|
|
Statistika timova
| |
Zilina B |
Slovan Galanta |
| Pobeda |
6 |
5 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
3 |
5 |
| Dati golovi |
14 |
15 |
| Primljeni golovi |
10 |
17 |
| Prosek dati golovi |
1.27 |
1.36 |
| Prosek primljeni golovi |
0.91 |
1.55 |
| Meč dati golovi |
64% |
73% |
| Meč primljeni golovi |
64% |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
45% |
45% |
| Više 1.5 |
64% |
82% |
| Više 2.5 |
45% |
55% |
| Više 3.5 |
9% |
27% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
4 |
2 |
| Nerešeno |
1 |
0 |
| Gubici |
1 |
3 |
| Dati golovi |
10 |
7 |
| Primljeni golovi |
6 |
9 |
| Prosek dati golovi |
1.67 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
1.80 |
| Meč dati golovi |
67% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
40% |
| Više 1.5 |
83% |
80% |
| Više 2.5 |
50% |
60% |
| Više 3.5 |
17% |
40% |
Ukupna statistika za 2. Liga
| Meč (91) |
| Pobeda u domu |
48% |
| Nerešeno |
20% |
| Pobeda u gostima |
32% |
| Mečevi odigrani |
38% |
| Golovi (258) |
| Golovi po meču |
2.84 |
| Golovi u domu po meču |
1.58 |
| Golovi u gostima po meču |
1.25 |
| Domaći tim je postigao gol u |
77% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
79% |
| Više 2.5 |
57% |
| Više 3.5 |
31% |
Zilina B sledeći 6 mečevi
|
2026-10-19 |
Presov
|
- |
Zilina B
|
|
2026-10-25 |
Zilina B
|
- |
Zvolen
|
|
2026-10-30 |
L. Mikulas
|
- |
Zilina B
|
|
2026-11-08 |
Petrzalka
|
- |
Zilina B
|
|
2026-11-15 |
Zilina B
|
- |
Inter Bratislava
|
|
2027-02-26 |
Pohronie
|
- |
Zilina B
|
Slovan Galanta sledeći 6 mečevi
|
2026-10-17 |
Slovan Galanta
|
- |
MFK Bytca
|
|
2026-10-24 |
Slovan Galanta
|
- |
Humenne
|
|
2026-10-31 |
Presov
|
- |
Slovan Galanta
|
|
2026-11-07 |
Zvolen
|
- |
Slovan Galanta
|
|
2026-11-14 |
Slovan Galanta
|
- |
L. Mikulas
|
|
2027-02-28 |
Petrzalka
|
- |
Slovan Galanta
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.83 |
3.50 |
3.40 |
| Verovatnoća |
53% |
11% |
36% |
|
1 @ 1.83 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.27 |
1.85 |
| Verovatnoća |
59% |
41% |
|
1X @ 1.27 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.18 |
4.40 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.18 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.60 |
2.20 |
| Verovatnoća |
|
52% |
48% |
|
Više 2.5 @ 1.60 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.45 |
1.47 |
| Verovatnoća |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.47 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.55 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
48% |
52% |
|
Ne @ 2.25 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-11 08:05. Moguće su trenutne promene!