Primera División - Urugvaj

petak, 28.08.2026
23:00
Wanderers

Wanderers

Central Espanol

Central Espanol

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Montevideo
Gosti: Montevideo
Stadion
Stadion: Alfredo Victor Viera
Kapacitet: 10 000
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 23:00 (19:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
1.95 3.10 3.50 1X 1.25 1.73
38% 41% 21% 1.25 64% 36%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.15 1.67 3.75 1.25
52% 48% 33% 67% 18% 82%

Poslednji 12 susret

2026-02-28 Central Espanol 0 - 1 Wanderers
2013-03-16 Central Espanol 0 - 1 Wanderers
2012-09-23 Wanderers 0 - 0 Central Espanol
2011-04-16 Wanderers 2 - 2 Central Espanol
2010-10-30 Central Espanol 2 - 1 Wanderers
2009-10-03 Central Espanol 1 - 1 Wanderers
2009-04-05 Wanderers 3 - 0 Central Espanol
2008-10-05 Central Espanol 0 - 4 Wanderers
2008-05-10 Central Espanol 0 - 1 Wanderers
2007-11-25 Wanderers 2 - 3 Central Espanol
2007-05-12 Central Espanol 2 - 1 Wanderers
2006-12-09 Wanderers 1 - 1 Central Espanol
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 6 3
42% 33% 25% 67% 50% 25%

Wanderers poslednji 12 mečevi

2026-08-23 Mont. City Torque 5 - 1 Wanderers
2026-08-15 Wanderers 1 - 1 Cerro Largo Melo
2026-08-09 Defensor Sp. 0 - 1 Wanderers
2026-08-06 Penarol 5 - 1 Wanderers
2026-07-31 Mont. City Torque 0 - 2 Wanderers
2026-07-17 Club Nacional 1 - 2 Wanderers
2026-07-11 Wanderers 2 - 0 Progreso
2026-06-05 Wanderers 0 - 0 Danubio
2026-05-31 Juventud de LP 2 - 5 Wanderers
2026-05-24 Wanderers 1 - 1 Dep. Maldonado
2026-05-17 Albion 0 - 0 Wanderers
2026-05-08 Wanderers 1 - 0 Liverpool M.
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 4 3
50% 33% 17% 67% 33% 25%

Central Espanol poslednji 12 mečevi

2026-08-22 Central Espanol 0 - 1 Juventud de LP
2026-08-16 Penarol 2 - 1 Central Espanol
2026-08-08 Central Espanol 1 - 0 Progreso
2026-08-02 Central Espanol 0 - 0 Liverpool M.
2026-07-25 Central Espanol 0 - 1 Cerro Largo Melo
2026-07-12 Boston River 0 - 0 Central Espanol
2026-06-06 Central Espanol 1 - 1 Racing M.
2026-06-02 Penarol 0 - 1 Central Espanol
2026-05-24 Cerro CA 1 - 0 Central Espanol
2026-05-17 Central Espanol 2 - 1 Defensor Sp.
2026-05-09 Central Espanol 2 - 0 Racing M.
2026-05-03 Boston River 2 - 1 Central Espanol
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 5 3 0
33% 25% 42% 42% 25% 0%
Reklama

Tabela Primera División

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Liverpool M. 3 3 0 0 9 0 +9 9
2 Boston River 3 2 1 0 5 3 +2 7
3 Mont. City Torque 2 2 0 0 6 1 +5 6
4 Cerro CA 3 2 0 1 3 5 -2 6
5 Dep. Maldonado 3 1 2 0 4 2 +2 5
5 Racing M. 3 1 2 0 4 2 +2 5
7 Penarol 2 1 1 0 2 1 +1 4
8 Juventud de LP 3 1 1 1 2 2 0 4
9 Wanderers 3 1 1 1 3 6 -3 4
10 Cerro Largo Melo 3 0 3 0 3 3 0 3
11 Central Espanol 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 Club Nacional 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 Danubio 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 Defensor Sp. 3 0 1 2 1 6 -5 1
15 Albion 3 0 0 3 3 6 -3 0
16 Progreso 3 0 0 3 0 4 -4 0

Hronologija mečeva u ligi

Wanderers    
Central Espanol    
Domaći    
Gosti    

Meč domaći/gosti

P Klub Wanderers Central Espanol
1 Liverpool M.    
2 Boston River    
3 Mont. City Torque    
4 Cerro CA    
5 Dep. Maldonado    
5 Racing M.    
7 Penarol   2 - 1
8 Juventud de LP    
9 Wanderers -  
10 Cerro Largo Melo 1 - 1  
11 Central Espanol   -
12 Club Nacional    
13 Danubio    
14 Defensor Sp.    
15 Albion    
16 Progreso    

Statistika timova

  Wanderers Central Espanol
Pobeda 1 1
Nerešeno 1 0
Gubici 1 2
Dati golovi 3 2
Primljeni golovi 6 3
Prosek dati golovi 1.00 0.67
Prosek primljeni golovi 2.00 1.00
Meč dati golovi 100% 67%
Meč primljeni golovi 67% 67%
Oba Tima Pogađaju 67% 33%
Više 1.5 67% 33%
Više 2.5 33% 33%
Više 3.5 33% 0%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 1 0
Gubici 0 1
Dati golovi 1 1
Primljeni golovi 1 2
Prosek dati golovi 1.00 1.00
Prosek primljeni golovi 1.00 2.00
Meč dati golovi 100% 100%
Meč primljeni golovi 100% 100%
Oba Tima Pogađaju 100% 100%
Više 1.5 100% 100%
Više 2.5 0% 100%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Primera División

Meč   (23)
Pobeda u domu 35%
Nerešeno 30%
Pobeda u gostima 35%
Mečevi odigrani 19%
Golovi   (49)
Golovi po meču 2.13
Golovi u domu po meču 1.13
Golovi u gostima po meču 1.00
Domaći tim je postigao gol u 61%
Gostujući tim je postigao gol u 65%
Oba Tima Pogađaju 39%
Više 1.5 57%
Više 2.5 35%
Više 3.5 22%

Wanderers sledeći 4 mečevi

2026-09-01 Wanderers - Cerro CA
2026-09-05 Dep. Maldonado - Wanderers
2026-09-10 Dep. Maldonado - Wanderers
2026-09-12 Wanderers - Club Nacional

Central Espanol sledeći 4 mečevi

2026-09-02 Central Espanol - Juventud de LP
2026-09-06 Central Espanol - Defensor Sp.
2026-09-09 Racing M. - Central Espanol
2026-09-12 Cerro Largo Melo - Central Espanol

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 1.95 3.10 3.50
Verovatnoća 38% 41% 21%
1X @ 1.25
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.25 1.73
Verovatnoća 64% 36%
1X @ 1.25
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.36 3.00
Verovatnoća   52% 48%
Više 1.5 @ 1.36
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   2.15 1.67
Verovatnoća   33% 67%
Manje 2.5 @ 1.67
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.75 1.25
Verovatnoća   18% 82%
Manje 3.5 @ 1.25
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.91 1.80
Verovatnoća   46% 54%
Ne @ 1.80

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-28 20:06. Moguće su trenutne promene!