J2 League - Japan
subota, 29.04.2023
09:00
09:00

Mito

Verdy
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Mito |
| Gosti: | Chofu |
| Udaljenost: | 110.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | K's denki Stadium Mito |
| Kapacitet: | 12 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 09:00 (17:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 2.15 | 2 | 1.67 | 1.30 | |||
| 31% | 32% | 37% | 2.15 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 64% | 36% | 46% | 54% | 22% | 78% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-21 | Mito | 1 - 2 | Verdy |
| 2022-05-14 | Verdy | 0 - 2 | Mito |
| 2021-08-09 | Mito | 1 - 1 | Verdy |
| 2021-04-04 | Verdy | 2 - 1 | Mito |
| 2020-12-20 | Verdy | 0 - 1 | Mito |
| 2020-08-16 | Mito | 0 - 2 | Verdy |
| 2019-08-24 | Mito | 1 - 2 | Verdy |
| 2019-04-03 | Verdy | 0 - 0 | Mito |
| 2018-10-14 | Mito | 0 - 1 | Verdy |
| 2018-04-21 | Verdy | 3 - 0 | Mito |
| 2017-07-29 | Mito | 3 - 2 | Verdy |
| 2017-03-11 | Verdy | 4 - 0 | Mito |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Mito poslednji 12 mečevi
| 2023-04-23 | Oita | 0 - 1 | Mito |
| 2023-04-16 | Mito | 1 - 4 | Fujieda MYFC |
| 2023-04-12 | Tokushima | 0 - 2 | Mito |
| 2023-04-08 | Mito | 1 - 5 | Iwata |
| 2023-04-02 | M. Yamagata | 0 - 1 | Mito |
| 2023-03-26 | Mito | 2 - 4 | Kofu |
| 2023-03-19 | Blaublitz Akita | 1 - 1 | Mito |
| 2023-03-12 | Machida | 3 - 0 | Mito |
| 2023-03-05 | Mito | 1 - 1 | Okayama |
| 2023-02-26 | Mito | 2 - 2 | Iwaki FC |
| 2023-02-18 | Shimizu | 0 - 0 | Mito |
| 2022-10-23 | Mito | 2 - 1 | Thespa Gunma |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Verdy poslednji 12 mečevi
| 2023-04-22 | Verdy | 1 - 2 | M. Yamagata |
| 2023-04-16 | Chiba | 1 - 0 | Verdy |
| 2023-04-12 | Verdy | 2 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-04-08 | Shimizu | 2 - 1 | Verdy |
| 2023-04-01 | Verdy | 1 - 0 | Omiya |
| 2023-03-25 | Verdy | 3 - 0 | Kumamoto |
| 2023-03-19 | Fujieda MYFC | 0 - 5 | Verdy |
| 2023-03-12 | Tokushima | 0 - 2 | Verdy |
| 2023-03-05 | Verdy | 0 - 0 | Kofu |
| 2023-02-26 | Oita | 1 - 0 | Verdy |
| 2023-02-19 | Verdy | 1 - 0 | Kanazawa |
| 2022-10-23 | Verdy | 2 - 0 | Okayama |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 7 | 5 | 1 | |
| 58% | 8% | 33% | 58% | 42% | 8% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Oita | 11 | +3 | 22 |
| 3 | V-Varen Nagasaki | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Kofu | 11 | +2 | 20 |
| 5 | Verdy | 11 | +9 | 19 |
| 6 | Fujieda MYFC | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Thespa Gunma | 11 | +2 | 18 |
| 8 | Blaublitz Akita | 11 | +1 | 18 |
| 9 | Iwata | 11 | +5 | 16 |
| 10 | Shimizu | 11 | +7 | 15 |
| 11 | Kanazawa | 11 | 0 | 15 |
| 12 | Okayama | 11 | +3 | 14 |
| 13 | Kumamoto | 11 | +1 | 14 |
| 14 | Sendai | 11 | +1 | 13 |
| 15 | Mito | 11 | -8 | 13 |
| 16 | Tochigi | 11 | -3 | 12 |
| 17 | Omiya | 11 | -4 | 12 |
| 18 | Renofa Yamaguchi | 11 | -13 | 12 |
| 19 | Iwaki FC | 11 | -6 | 11 |
| 20 | Chiba | 11 | -6 | 10 |
| 21 | M. Yamagata | 11 | -6 | 9 |
| 22 | Tokushima | 11 | -10 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Mito | |
| Verdy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Mito | Verdy |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | ||
| 2 | Oita | 1 - 0 | |
| 3 | V-Varen Nagasaki | ||
| 4 | Kofu | 2 - 4 | |
| 5 | Verdy | - | |
| 6 | Fujieda MYFC | 1 - 4 | 0 - 5 |
| 7 | Thespa Gunma | ||
| 8 | Blaublitz Akita | ||
| 9 | Iwata | 1 - 5 | |
| 10 | Shimizu | 2 - 1 | |
| 11 | Kanazawa | ||
| 12 | Okayama | 1 - 1 | |
| 13 | Kumamoto | ||
| 14 | Sendai | ||
| 15 | Mito | - | |
| 16 | Tochigi | ||
| 17 | Omiya | ||
| 18 | Renofa Yamaguchi | ||
| 19 | Iwaki FC | 2 - 2 | |
| 20 | Chiba | 1 - 0 | |
| 21 | M. Yamagata | ||
| 22 | Tokushima | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| Mito | Verdy | |
| Pozicija | 15 | 5 |
| Bodovi | 13 | 19 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 20 | 15 |
| Bodovi | 2 | 6 |
Forma u ligi
| Mito | Verdy | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
4 4 |
6
1 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
2 3 |
2
0 3 |
Golovi u ligi
| Mito | Verdy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
20 |
16
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
16 |
8
4 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (121) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (296) | |
| Golovi po meču | 2.45 |
| Golovi u domu po meču | 1.21 |
| Golovi u gostima po meču | 1.23 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 67% |
| Više 2.5 | 47% |
| Više 3.5 | 23% |
Mito sledeći 6 mečevi
| 2023-05-03 | V-Varen Nagasaki | - | Mito |
| 2023-05-07 | Mito | - | Sendai |
| 2023-05-13 | Mito | - | Tochigi |
| 2023-05-17 | Thespa Gunma | - | Mito |
| 2023-05-21 | Mito | - | Kumamoto |
| 2023-05-28 | Mito | - | Renofa Yamaguchi |
Verdy sledeći 6 mečevi
| 2023-05-03 | Verdy | - | Iwata |
| 2023-05-07 | V-Varen Nagasaki | - | Verdy |
| 2023-05-13 | Verdy | - | Machida |
| 2023-05-17 | Tochigi | - | Verdy |
| 2023-05-21 | Renofa Yamaguchi | - | Verdy |
| 2023-05-28 | Verdy | - | Iwaki FC |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 3.40 | 2.15 |
| Verovatnoća | 31% | 32% | 37% |
| 2 @ 2.15 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 1.30 |
| Verovatnoća | 38% | 62% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 64% | 36% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Manje 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Ne @ 1.91 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-29 08:01. Moguće su trenutne promene!