Prijateljske utakmice - Klubovi
petak, 02.10.2026
10:00
Ruzomberok
(Slovačka)
Opava
(Češka)
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Ruzomberok (Svk) |
| Gosti: |
Opava (Cec) |
| Udaljenost: |
139.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion MFK Ruzomberok
(Ruzomberok / Svk)
|
| Kapacitet: |
4 876 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
10:00 (11:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.17 |
3.98 |
2.75 |
12 |
|
|
|
1.39 |
1.61 |
| 37% |
29% |
34% |
1.21 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.77 |
|
|
|
1.57 |
2.37 |
|
|
|
2.29 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
40% |
60% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Ruzomberok poslednji 12 mečevi
|
2026-09-19 |
Kosice
|
2 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2026-09-12 |
Ruzomberok
|
3 - 0 |
Michalovce
|
|
2026-09-06 |
Ruzomberok
|
1 - 1 |
Trnava
|
|
2026-09-02 |
Poprad
|
0 - 2 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-29 |
Trencin
|
2 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-22 |
Ruzomberok
|
0 - 1 |
Dukla B. Bystrica
|
|
2026-08-15 |
Slovan Br.
|
5 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-08 |
Ruzomberok
|
1 - 4 |
Podbrezova
|
|
2026-08-01 |
Skalica
|
2 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2026-07-26 |
Ruzomberok
|
1 - 1 |
Dun. Streda
|
|
2026-07-15 |
Dusseldorf
|
2 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2026-07-12 |
Slavia Prague
|
3 - 0 |
Ruzomberok
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
6 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
50% |
17% |
Opava poslednji 12 mečevi
|
2026-09-18 |
Opava
|
2 - 1 |
Arsenal CL
|
|
2026-09-12 |
HS Kromeriz
|
2 - 2 |
Opava
|
|
2026-09-05 |
Opava
|
1 - 2 |
Dukla Prague
|
|
2026-08-30 |
Slavia Prague B
|
3 - 3 |
Opava
|
|
2026-08-21 |
Opava
|
2 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-15 |
Taborsko
|
3 - 0 |
Opava
|
|
2026-08-07 |
Opava
|
1 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-07-31 |
Pribram
|
1 - 0 |
Opava
|
|
2026-07-27 |
Opava
|
2 - 0 |
Karvina
|
|
2026-07-11 |
Opava
|
3 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-06-20 |
Zilina
|
1 - 1 |
Opava
|
|
2026-05-23 |
Opava
|
0 - 0 |
Pribram
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Ruzomberok sledeći 6 mečevi
|
2026-10-11 |
Ruzomberok
|
- |
Zilina
|
|
2026-10-14 |
Spartak Myjava
|
- |
Ruzomberok
|
|
2026-10-17 |
Komarno
|
- |
Ruzomberok
|
|
2026-10-24 |
Dun. Streda
|
- |
Ruzomberok
|
|
2026-11-01 |
Ruzomberok
|
- |
Skalica
|
|
2026-11-08 |
Podbrezova
|
- |
Ruzomberok
|
Opava sledeći 6 mečevi
|
2026-10-09 |
Usti n. L.
|
- |
Opava
|
|
2026-10-16 |
Opava
|
- |
Jihlava
|
|
2026-10-23 |
Opava
|
- |
Banik Ostrava B
|
|
2026-11-01 |
Prostejov
|
- |
Opava
|
|
2026-11-06 |
Opava
|
- |
Vlasim
|
|
2026-11-22 |
Zizkov
|
- |
Opava
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.17 |
3.98 |
2.75 |
| Verovatnoća |
37% |
29% |
34% |
|
12 @ 1.21 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.39 |
1.61 |
| Verovatnoća |
55% |
45% |
|
1X @ 1.39 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.14 |
4.77 |
| Verovatnoća |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.14 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.57 |
2.37 |
| Verovatnoća |
|
60% |
40% |
|
Više 2.5 @ 1.57 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.29 |
1.57 |
| Verovatnoća |
|
40% |
60% |
|
Manje 3.5 @ 1.57 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.40 |
2.85 |
| Verovatnoća |
|
67% |
33% |
|
Da @ 1.40 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-02 08:01. Moguće su trenutne promene!