NB I - Mađarska
nedelja, 29.01.2023
12:00
12:00

Mezokovesd

Puskas Academy
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Mezokovesd |
| Gosti: | Felcsut |
| Udaljenost: | 153.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mezokovesd Varosi |
| Kapacitet: | 2 570 (570) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 12:00 (13:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.75 | 1.95 | X2 | 1.80 | 1.25 | |||
| 23% | 41% | 36% | 1.25 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Poslednji 12 susret
| 2022-08-30 | Puskas Academy | 1 - 0 | Mezokovesd |
| 2022-04-30 | Puskas Academy | 3 - 1 | Mezokovesd |
| 2022-02-06 | Mezokovesd | 1 - 2 | Puskas Academy |
| 2021-10-02 | Puskas Academy | 2 - 0 | Mezokovesd |
| 2021-04-04 | Puskas Academy | 2 - 0 | Mezokovesd |
| 2020-12-20 | Mezokovesd | 1 - 0 | Puskas Academy |
| 2020-09-25 | Puskas Academy | 1 - 0 | Mezokovesd |
| 2020-03-14 | Mezokovesd | 0 - 0 | Puskas Academy |
| 2020-03-11 | Mezokovesd | 1 - 1 | Puskas Academy |
| 2020-03-03 | Puskas Academy | 0 - 1 | Mezokovesd |
| 2019-11-30 | Puskas Academy | 1 - 1 | Mezokovesd |
| 2019-08-17 | Mezokovesd | 1 - 0 | Puskas Academy |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 17% | 8% |
Mezokovesd poslednji 12 mečevi
| 2023-01-22 | Mezokovesd | 6 - 2 | Nyiregyhaza Sp. |
| 2023-01-11 | Mezokovesd | 0 - 0 | Legia |
| 2023-01-08 | Pendikspor | 2 - 1 | Mezokovesd |
| 2023-01-07 | Voluntari | 2 - 1 | Mezokovesd |
| 2023-01-05 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Mezokovesd |
| 2022-12-21 | Mezokovesd | 0 - 0 | Ferencvaros |
| 2022-11-13 | Vasas | 1 - 0 | Mezokovesd |
| 2022-11-09 | Debrecen | 1 - 0 | Mezokovesd |
| 2022-11-05 | Mezokovesd | 2 - 1 | Kecskemeti |
| 2022-10-28 | Mezokovesd | 1 - 1 | Kisvarda |
| 2022-10-24 | Mezokovesd | 1 - 0 | Ujpest |
| 2022-10-16 | Mezokovesd | 2 - 1 | Ferencvaros |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 8% |
Puskas Academy poslednji 12 mečevi
| 2023-01-19 | Jablonec | 1 - 0 | Puskas Academy |
| 2023-01-15 | Karlsruher | 0 - 1 | Puskas Academy |
| 2023-01-11 | Young Boys | 3 - 0 | Puskas Academy |
| 2022-11-12 | Puskas Academy | 2 - 1 | Debrecen |
| 2022-11-08 | Kecskemeti | 1 - 1 | Puskas Academy |
| 2022-11-05 | Puskas Academy | 0 - 1 | Kisvarda |
| 2022-10-30 | Ujpest | 3 - 3 | Puskas Academy |
| 2022-10-22 | Puskas Academy | 2 - 4 | Ferencvaros |
| 2022-10-19 | Fehervar | 0 - 1 | Puskas Academy |
| 2022-10-15 | Puskas Academy | 1 - 0 | Honved |
| 2022-10-09 | Paks | 1 - 3 | Puskas Academy |
| 2022-10-02 | Puskas Academy | 1 - 1 | Fehervar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Tabela NB I
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvaros | 16 | +23 | 38 |
| 2 | Kecskemeti | 16 | +7 | 26 |
| 3 | Kisvarda | 17 | -2 | 26 |
| 4 | Puskas Academy | 16 | +4 | 25 |
| 5 | Debrecen | 17 | +3 | 23 |
| 6 | Zalaegerszeg | 17 | +3 | 22 |
| 7 | Paks | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Fehervar | 16 | -3 | 19 |
| 9 | Vasas | 17 | -7 | 16 |
| 10 | Mezokovesd | 16 | -8 | 16 |
| 11 | Ujpest | 16 | -10 | 16 |
| 12 | Honved | 16 | -11 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Mezokovesd | |
| Puskas Academy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Mezokovesd | Puskas Academy |
|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvaros | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Kecskemeti | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Kisvarda | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Puskas Academy | - | |
| 5 | Debrecen | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Zalaegerszeg | 0 - 5 | 1 - 2 |
| 7 | Paks | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 8 | Fehervar | ||
| 9 | Vasas | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Mezokovesd | - | |
| 11 | Ujpest | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 12 | Honved |
Pozicija u ligi
| Mezokovesd | Puskas Academy | |
| Pozicija | 10 | 4 |
| Bodovi | 16 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 4 |
| Bodovi | 14 | 11 |
Forma u ligi
| Mezokovesd | Puskas Academy | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
4 8 |
6
7 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 2 |
2
5 1 |
Golovi u ligi
| Mezokovesd | Puskas Academy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
26 |
22
18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
13 |
12
10 |
Ukupna statistika za NB I
| Meč (98) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 30% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (280) | |
| Golovi po meču | 2.86 |
| Golovi u domu po meču | 1.62 |
| Golovi u gostima po meču | 1.23 |
| Domaći tim je postigao gol u | 82% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 57% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 53% |
| Više 3.5 | 34% |
Mezokovesd sledeći 6 mečevi
| 2023-02-01 | MTK Budapest | - | Mezokovesd |
| 2023-02-05 | Zalaegerszeg | - | Mezokovesd |
| 2023-02-10 | Mezokovesd | - | Fehervar |
| 2023-02-18 | Paks | - | Mezokovesd |
| 2023-02-24 | Mezokovesd | - | Honved |
| 2023-02-28 | Mezokovesd | - | Zalaegerszeg |
Puskas Academy sledeći 6 mečevi
| 2023-02-03 | Puskas Academy | - | Vasas |
| 2023-02-09 | Puskas Academy | - | Ujpest |
| 2023-02-12 | Puskas Academy | - | Zalaegerszeg |
| 2023-02-18 | Fehervar | - | Puskas Academy |
| 2023-02-25 | Puskas Academy | - | Paks |
| 2023-03-02 | Debrecen | - | Puskas Academy |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 3.75 | 1.95 |
| Verovatnoća | 23% | 41% | 36% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.25 |
| Verovatnoća | 38% | 62% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 73% | 27% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.93 | |
| Verovatnoća | 44% | 56% | |
| Manje 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 62% | 38% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-29 08:06. Moguće su trenutne promene!