Premijer liga - Malta
petak, 15.09.2023
18:00
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Marsaxlokk |
| Gosti: |
Naxxar |
| Udaljenost: |
12.0 km |
| Početni čas |
| Sat: |
18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.49 |
4.00 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.45 |
| 41% |
32% |
27% |
1.49 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.63 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 75% |
25% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Marsaxlokk poslednji 12 mečevi
|
2023-09-09 |
St. Lucia
|
0 - 1 |
Marsaxlokk
|
|
2023-09-02 |
Marsaxlokk
|
1 - 0 |
Sliema Wanderers
|
|
2023-08-26 |
Valletta
|
0 - 1 |
Marsaxlokk
|
|
2023-08-19 |
Gudja United
|
0 - 2 |
Marsaxlokk
|
|
2023-08-12 |
Marsaxlokk
|
0 - 3 |
Floriana
|
|
2023-04-30 |
Birkirkara
|
2 - 0 |
Marsaxlokk
|
|
2023-04-25 |
Marsaxlokk
|
1 - 1 |
Gzira
|
|
2023-04-20 |
Valletta
|
1 - 1 |
Marsaxlokk
|
|
2023-04-14 |
Marsaxlokk
|
1 - 5 |
Floriana
|
|
2023-04-08 |
Sirens
|
3 - 2 |
Marsaxlokk
|
|
2023-04-02 |
Marsaxlokk
|
1 - 2 |
Pieta Hotspurs
|
|
2023-03-11 |
Hibernians
|
1 - 3 |
Marsaxlokk
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
25% |
Naxxar Lions poslednji 12 mečevi
|
2023-09-09 |
Gudja United
|
1 - 0 |
Naxxar Lions
|
|
2023-09-01 |
Naxxar Lions
|
1 - 7 |
St. Lucia
|
|
2023-08-25 |
Naxxar Lions
|
1 - 3 |
Sirens
|
|
2023-08-18 |
Mosta FC
|
3 - 3 |
Naxxar Lions
|
|
2023-08-11 |
Birkirkara
|
3 - 0 |
Naxxar Lions
|
|
2023-01-15 |
Gudja United
|
2 - 1 |
Naxxar Lions
|
|
2022-02-10 |
Hamrun Spartans
|
1 - 0 |
Naxxar Lions
|
|
2021-08-27 |
Mosta FC
|
2 - 2 |
Naxxar Lions
|
|
2021-03-02 |
Naxxar Lions
|
0 - 0 |
St. Andrews
|
|
2018-04-20 |
Naxxar Lions
|
3 - 0 |
Senglea Ath.
|
|
2018-04-15 |
Mosta FC
|
0 - 2 |
Naxxar Lions
|
|
2018-04-07 |
Naxxar Lions
|
0 - 2 |
Gzira
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
7 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
58% |
33% |
Marsaxlokk sledeći 6 mečevi
|
2023-09-24 |
Gudja United
|
- |
Marsaxlokk
|
|
2023-09-27 |
Marsaxlokk
|
- |
Sirens
|
|
2023-10-01 |
Sliema Wanderers
|
- |
Marsaxlokk
|
|
2023-10-22 |
Marsaxlokk
|
- |
Valletta
|
|
2023-10-28 |
Mosta FC
|
- |
Marsaxlokk
|
|
2023-11-04 |
Birkirkara
|
- |
Marsaxlokk
|
Naxxar Lions sledeći 6 mečevi
|
2023-09-23 |
Naxxar Lions
|
- |
Hamrun Spartans
|
|
2023-09-26 |
Gzira
|
- |
Naxxar Lions
|
|
2023-10-01 |
Naxxar Lions
|
- |
St. Lucia
|
|
2023-10-21 |
Floriana
|
- |
Naxxar Lions
|
|
2023-10-28 |
Naxxar Lions
|
- |
Hibernians
|
|
2023-11-05 |
Balzan
|
- |
Naxxar Lions
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.49 |
4.00 |
5.25 |
| Verovatnoća |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.49 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.14 |
2.45 |
| Verovatnoća |
73% |
27% |
|
1X @ 1.14 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.21 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.21 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.63 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Više 2.5 @ 1.63 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.55 |
1.44 |
| Verovatnoća |
|
34% |
66% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.75 |
1.93 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Da @ 1.75 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-15 16:02. Moguće su trenutne promene!