Primeira Liga - Portugal
nedelja, 01.11.2026
18:00
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Funchal |
| Gosti: |
Ponta Delgada |
| Udaljenost: |
977.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estádio dos Barreiros
|
| Kapacitet: |
9 177 |
| Dimenzije: |
105 x 65 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
18:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.20 |
2.15 |
2 |
|
|
|
1.67 |
1.30 |
| 22% |
27% |
51% |
2.15 |
|
|
|
30% |
70% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.40 |
1.53 |
|
|
|
4.50 |
1.18 |
| 73% |
27% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
30% |
70% |
Poslednji 12 susret
|
2024-04-14 |
Maritimo
|
0 - 0 |
Santa Clara
|
|
2023-12-03 |
Santa Clara
|
2 - 1 |
Maritimo
|
|
2023-02-25 |
Maritimo
|
3 - 1 |
Santa Clara
|
|
2022-09-04 |
Santa Clara
|
2 - 1 |
Maritimo
|
|
2022-07-29 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Santa Clara
|
|
2022-04-23 |
Santa Clara
|
2 - 2 |
Maritimo
|
|
2021-12-11 |
Maritimo
|
4 - 1 |
Santa Clara
|
|
2021-02-08 |
Maritimo
|
1 - 2 |
Santa Clara
|
|
2020-09-20 |
Santa Clara
|
2 - 0 |
Maritimo
|
|
2020-07-03 |
Santa Clara
|
0 - 1 |
Maritimo
|
|
2019-12-07 |
Maritimo
|
2 - 2 |
Santa Clara
|
|
2019-01-19 |
Santa Clara
|
0 - 1 |
Maritimo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
Maritimo poslednji 12 mečevi
|
2026-10-27 |
Sporting
|
2 - 1 |
Maritimo
|
|
2026-10-23 |
Guimaraes
|
5 - 0 |
Maritimo
|
|
2026-10-10 |
Maritimo
|
1 - 2 |
Porto
|
|
2026-09-19 |
Gil Vicente
|
1 - 1 |
Maritimo
|
|
2026-09-14 |
Moreirense
|
3 - 1 |
Maritimo
|
|
2026-09-05 |
Maritimo
|
0 - 3 |
Benfica
|
|
2026-08-29 |
Arouca
|
2 - 1 |
Maritimo
|
|
2026-08-22 |
Maritimo
|
2 - 2 |
Academico Viseu
|
|
2026-08-16 |
Famalicao
|
1 - 2 |
Maritimo
|
|
2026-08-08 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Casa Pia
|
|
2026-05-15 |
Maritimo
|
1 - 3 |
Chaves
|
|
2026-05-09 |
Penafiel
|
1 - 0 |
Maritimo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
10 |
9 |
4 |
| 17% |
17% |
67% |
|
83% |
75% |
33% |
Santa Clara poslednji 12 mečevi
|
2026-10-26 |
Santa Clara
|
1 - 2 |
Benfica
|
|
2026-10-18 |
Mafra
|
2 - 2 |
Santa Clara
|
|
2026-10-10 |
Casa Pia
|
0 - 1 |
Santa Clara
|
|
2026-09-20 |
Santa Clara
|
0 - 0 |
Braga
|
|
2026-09-13 |
Arouca
|
1 - 2 |
Santa Clara
|
|
2026-09-06 |
Santa Clara
|
4 - 0 |
Rio Ave
|
|
2026-08-29 |
Alverca
|
1 - 1 |
Santa Clara
|
|
2026-08-23 |
Santa Clara
|
1 - 0 |
Famalicao
|
|
2026-08-15 |
Academico Viseu
|
0 - 1 |
Santa Clara
|
|
2026-08-10 |
Santa Clara
|
2 - 2 |
Nacional
|
|
2026-07-25 |
Santa Clara
|
3 - 0 |
Arouca
|
|
2026-07-22 |
Santa Clara
|
2 - 1 |
Moreirense
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
8 |
7 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
67% |
58% |
25% |
Tabela Primeira Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Porto |
10 |
10 |
0 |
0 |
25 |
4 |
+21 |
30 |
| 2 |
Benfica |
9 |
7 |
1 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
22 |
| 3 |
Sporting |
10 |
6 |
3 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
21 |
| 4 |
Santa Clara |
9 |
5 |
3 |
1 |
13 |
6 |
+7 |
18 |
| 5 |
Arouca |
9 |
5 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
17 |
| 6 |
Academico Viseu |
9 |
5 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
17 |
| 7 |
Gil Vicente |
9 |
4 |
2 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
14 |
| 8 |
Moreirense |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 9 |
Alverca |
9 |
3 |
2 |
4 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 10 |
Braga |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
11 |
| 11 |
Famalicao |
9 |
2 |
4 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
10 |
| 12 |
Estrela Amadora |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
10 |
| 13 |
Guimaraes |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
10 |
0 |
8 |
| 14 |
Maritimo |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
8 |
| 15 |
Nacional |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 16 |
Rio Ave |
9 |
2 |
1 |
6 |
8 |
21 |
-13 |
7 |
| 17 |
Casa Pia |
10 |
2 |
1 |
7 |
5 |
19 |
-14 |
7 |
| 18 |
Estoril |
10 |
0 |
2 |
8 |
5 |
19 |
-14 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Maritimo |
|
| Santa Clara |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Maritimo |
Santa Clara |
| 1 |
Porto |
1 - 2 |
|
| 2 |
Benfica |
0 - 3 |
|
| 3 |
Sporting |
|
|
| 4 |
Santa Clara |
|
- |
| 5 |
Arouca |
|
1 - 2 |
| 6 |
Academico Viseu |
2 - 2 |
0 - 1 |
| 7 |
Gil Vicente |
|
|
| 8 |
Moreirense |
|
|
| 9 |
Alverca |
|
1 - 1 |
| 10 |
Braga |
|
|
| 11 |
Famalicao |
|
|
| 12 |
Estrela Amadora |
|
|
| 13 |
Guimaraes |
|
|
| 14 |
Maritimo |
- |
|
| 15 |
Nacional |
|
|
| 16 |
Rio Ave |
|
|
| 17 |
Casa Pia |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 18 |
Estoril |
|
|
Statistika timova
| |
Maritimo |
Santa Clara |
| Pobeda |
2 |
5 |
| Nerešeno |
2 |
3 |
| Gubici |
5 |
1 |
| Dati golovi |
9 |
13 |
| Primljeni golovi |
19 |
6 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.44 |
| Prosek primljeni golovi |
2.11 |
0.67 |
| Meč dati golovi |
78% |
89% |
| Meč primljeni golovi |
89% |
44% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
44% |
| Više 1.5 |
89% |
56% |
| Više 2.5 |
78% |
44% |
| Više 3.5 |
33% |
22% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
3 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
2 |
0 |
| Dati golovi |
4 |
5 |
| Primljeni golovi |
7 |
2 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.25 |
| Prosek primljeni golovi |
1.75 |
0.50 |
| Meč dati golovi |
75% |
100% |
| Meč primljeni golovi |
75% |
50% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
50% |
| Više 1.5 |
75% |
50% |
| Više 2.5 |
75% |
25% |
| Više 3.5 |
25% |
0% |
Ukupna statistika za Primeira Liga
| Meč (84) |
| Pobeda u domu |
38% |
| Nerešeno |
21% |
| Pobeda u gostima |
40% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (231) |
| Golovi po meču |
2.75 |
| Golovi u domu po meču |
1.30 |
| Golovi u gostima po meču |
1.45 |
| Domaći tim je postigao gol u |
71% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
49% |
| Više 1.5 |
75% |
| Više 2.5 |
56% |
| Više 3.5 |
36% |
Maritimo sledeći 6 mečevi
|
2026-11-08 |
Estoril
|
- |
Maritimo
|
|
2026-11-27 |
Maritimo
|
- |
Nacional
|
|
2026-12-06 |
Sporting
|
- |
Maritimo
|
|
2026-12-13 |
Maritimo
|
- |
Rio Ave
|
|
2026-12-20 |
Estrela Amadora
|
- |
Maritimo
|
|
2026-12-27 |
Maritimo
|
- |
Braga
|
Santa Clara sledeći 6 mečevi
|
2026-11-08 |
Santa Clara
|
- |
Gil Vicente
|
|
2026-11-28 |
Moreirense
|
- |
Santa Clara
|
|
2026-12-06 |
Santa Clara
|
- |
Porto
|
|
2026-12-13 |
Estoril
|
- |
Santa Clara
|
|
2026-12-20 |
Santa Clara
|
- |
Guimaraes
|
|
2026-12-27 |
Santa Clara
|
- |
Estrela Amadora
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.40 |
3.20 |
2.15 |
| Verovatnoća |
22% |
27% |
51% |
|
2 @ 2.15 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.67 |
1.30 |
| Verovatnoća |
30% |
70% |
|
X2 @ 1.30 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
73% |
27% |
|
Više 1.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.40 |
1.53 |
| Verovatnoća |
|
59% |
41% |
|
Više 2.5 @ 2.40 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
4.50 |
1.18 |
| Verovatnoća |
|
30% |
70% |
|
Manje 3.5 @ 1.18 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.05 |
1.70 |
| Verovatnoća |
|
53% |
47% |
|
Da @ 2.05 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 16:02. Moguće su trenutne promene!