League Two - Engleska
ponedeljak, 10.04.2023
15:00
15:00

Mansfield

Rochdale
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Mansfield |
| Gosti: | Rochdale |
| Udaljenost: | 83.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Field Mill |
| Kapacitet: | 10 000 |
| Dimenzije: | 104 x 64 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.75 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.25 | |||
| 53% | 29% | 18% | 1.62 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 20% | 80% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-12 | Rochdale | 0 - 1 | Mansfield |
| 2022-03-22 | Rochdale | 0 - 1 | Mansfield |
| 2021-09-18 | Mansfield | 1 - 1 | Rochdale |
| 2017-08-08 | Mansfield | 0 - 1 | Rochdale |
| 2014-04-12 | Mansfield | 3 - 0 | Rochdale |
| 2013-12-26 | Rochdale | 3 - 0 | Mansfield |
| 2008-03-08 | Mansfield | 0 - 4 | Rochdale |
| 2007-11-24 | Rochdale | 1 - 0 | Mansfield |
| 2007-04-14 | Mansfield | 1 - 2 | Rochdale |
| 2006-11-25 | Rochdale | 2 - 0 | Mansfield |
| 2006-01-21 | Mansfield | 1 - 0 | Rochdale |
| 2005-09-17 | Rochdale | 2 - 0 | Mansfield |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 33% | 8% |
Mansfield poslednji 12 mečevi
| 2023-04-07 | Swindon | 2 - 4 | Mansfield |
| 2023-04-01 | Mansfield | 4 - 1 | Crawley Town |
| 2023-03-25 | Mansfield | 0 - 0 | Sutton |
| 2023-03-22 | Mansfield | 0 - 0 | Grimsby Town |
| 2023-03-18 | Stockport | 1 - 1 | Mansfield |
| 2023-03-14 | Northampton | 1 - 0 | Mansfield |
| 2023-03-04 | AFC Wimbledon | 1 - 3 | Mansfield |
| 2023-02-25 | Mansfield | 2 - 5 | Salford City |
| 2023-02-18 | Tranmere | 0 - 2 | Mansfield |
| 2023-02-14 | Carlisle | 0 - 4 | Mansfield |
| 2023-02-11 | Mansfield | 2 - 0 | Gillingham FC |
| 2023-02-04 | Bradford | 1 - 1 | Mansfield |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Rochdale poslednji 12 mečevi
| 2023-04-07 | Rochdale | 4 - 2 | Walsall |
| 2023-04-01 | AFC Wimbledon | 0 - 1 | Rochdale |
| 2023-03-25 | Crawley Town | 2 - 0 | Rochdale |
| 2023-03-18 | Rochdale | 4 - 4 | Swindon |
| 2023-03-11 | Grimsby Town | 1 - 0 | Rochdale |
| 2023-03-04 | Rochdale | 2 - 0 | Stevenage |
| 2023-02-25 | Crewe | 1 - 1 | Rochdale |
| 2023-02-21 | Rochdale | 1 - 2 | Stockport |
| 2023-02-18 | Rochdale | 0 - 2 | Gillingham FC |
| 2023-02-14 | Leyton Orient | 2 - 1 | Rochdale |
| 2023-02-11 | Rochdale | 1 - 1 | Northampton |
| 2023-02-04 | Salford City | 2 - 1 | Rochdale |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 39 | +27 | 80 |
| 2 | Northampton | 40 | +16 | 70 |
| 3 | Carlisle | 40 | +23 | 69 |
| 4 | Stevenage | 39 | +17 | 69 |
| 5 | Stockport | 40 | +20 | 67 |
| 6 | Bradford | 39 | +14 | 65 |
| 7 | Mansfield | 39 | +15 | 64 |
| 8 | Salford City | 40 | +15 | 63 |
| 9 | Barrow | 40 | -5 | 58 |
| 10 | Sutton | 40 | -1 | 57 |
| 11 | Swindon | 39 | +3 | 51 |
| 12 | Doncaster | 40 | -15 | 51 |
| 13 | Walsall | 40 | +2 | 50 |
| 14 | Tranmere | 40 | -4 | 50 |
| 15 | Grimsby Town | 39 | -8 | 48 |
| 16 | Crewe | 39 | -8 | 48 |
| 17 | Newport | 39 | -2 | 47 |
| 18 | AFC Wimbledon | 41 | -5 | 47 |
| 19 | Gillingham FC | 40 | -14 | 47 |
| 20 | Harrogate Town | 39 | -12 | 40 |
| 21 | Colchester | 40 | -12 | 39 |
| 22 | Crawley Town | 40 | -21 | 38 |
| 23 | Hartlepool | 40 | -22 | 38 |
| 24 | Rochdale | 40 | -23 | 32 |
Hronologija mečeva u ligi
| Mansfield | |
| Rochdale | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Mansfield | Rochdale |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 2 - 1 | |
| 2 | Northampton | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Carlisle | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 4 | Stevenage | 1 - 0 | |
| 5 | Stockport | 2 - 1 | |
| 6 | Bradford | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Mansfield | - | |
| 8 | Salford City | 2 - 5 | 2 - 1 |
| 9 | Barrow | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 10 | Sutton | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Swindon | 2 - 5 | 3 - 0 |
| 12 | Doncaster | 4 - 1 | 4 - 3 |
| 13 | Walsall | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Tranmere | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Grimsby Town | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Crewe | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Newport | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | AFC Wimbledon | 5 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Gillingham FC | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Harrogate Town | ||
| 21 | Colchester | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 22 | Crawley Town | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 23 | Hartlepool | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 24 | Rochdale | - |
Pozicija u ligi
| Mansfield | Rochdale | |
| Pozicija | 7 | 24 |
| Bodovi | 64 | 32 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 12 | 22 |
| Bodovi | 31 | 16 |
Forma u ligi
| Mansfield | Rochdale | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
18
10 11 |
8
8 24 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
7 4 |
4
4 12 |
Golovi u ligi
| Mansfield | Rochdale | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
63
48 |
38
61 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
33
26 |
15
29 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (476) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (1099) | |
| Golovi po meču | 2.31 |
| Golovi u domu po meču | 1.26 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 68% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 19% |
Mansfield sledeći 6 mečevi
| 2023-04-15 | Grimsby Town | - | Mansfield |
| 2023-04-18 | Newport | - | Mansfield |
| 2023-04-22 | Mansfield | - | Stevenage |
| 2023-04-25 | Mansfield | - | Leyton Orient |
| 2023-04-29 | Mansfield | - | Harrogate Town |
| 2023-05-08 | Colchester | - | Mansfield |
Rochdale sledeći 6 mečevi
| 2023-04-15 | Rochdale | - | Bradford |
| 2023-04-18 | Rochdale | - | Tranmere |
| 2023-04-22 | Stockport | - | Rochdale |
| 2023-04-29 | Rochdale | - | Sutton |
| 2023-05-08 | Harrogate Town | - | Rochdale |
| 2023-07-15 | Chorley | - | Rochdale |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 3.75 | 6.00 |
| Verovatnoća | 53% | 29% | 18% |
| 1 @ 1.62 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.13 | 2.25 |
| Verovatnoća | 74% | 26% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Manje 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 20% | 80% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-10 12:01. Moguće su trenutne promene!