J1 League - Japan
nedelja, 01.11.2026
07:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Machida |
| Gosti: |
Suita |
| Udaljenost: |
367.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Machida
|
| Kapacitet: |
8 924 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
07:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
3.80 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 54% |
32% |
14% |
1.66 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 82% |
18% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
42% |
58% |
Poslednji 6 susret
|
2026-01-15 |
G-Osaka
|
3 - 2 |
Machida
|
|
2025-08-20 |
Machida
|
3 - 1 |
G-Osaka
|
|
2025-04-02 |
G-Osaka
|
0 - 1 |
Machida
|
|
2024-06-30 |
G-Osaka
|
1 - 3 |
Machida
|
|
2024-02-24 |
Machida
|
1 - 1 |
G-Osaka
|
|
2012-12-15 |
G-Osaka
|
3 - 2 |
Machida
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
2 |
|
5 |
4 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
67% |
Machida poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Kobe
|
0 - 0 |
Machida
|
|
2026-10-21 |
Shimizu
|
0 - 5 |
Machida
|
|
2026-10-18 |
Machida
|
3 - 0 |
Avispa Fukuoka
|
|
2026-10-15 |
Tampines
|
0 - 1 |
Machida
|
|
2026-10-10 |
Kyoto
|
0 - 1 |
Machida
|
|
2026-10-03 |
Machida
|
0 - 0 |
Kyoto
|
|
2026-09-23 |
Machida
|
2 - 1 |
Tochigi City
|
|
2026-09-20 |
Machida
|
2 - 4 |
Kashiwa
|
|
2026-09-12 |
Machida
|
1 - 1 |
Yokohama M.
|
|
2026-09-06 |
Nagoya
|
1 - 3 |
Machida
|
|
2026-09-02 |
Machida
|
2 - 1 |
Kawasaki F.
|
|
2026-08-29 |
Mito
|
1 - 1 |
Machida
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
8 |
6 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
67% |
50% |
25% |
G-Osaka poslednji 12 mečevi
|
2026-10-28 |
G-Osaka
|
1 - 1 |
Buriram
|
|
2026-10-24 |
G-Osaka
|
2 - 2 |
Kyoto
|
|
2026-10-21 |
Avispa Fukuoka
|
1 - 2 |
G-Osaka
|
|
2026-10-17 |
Shimizu
|
2 - 2 |
G-Osaka
|
|
2026-10-13 |
Newcastle Jets
|
1 - 3 |
G-Osaka
|
|
2026-10-09 |
Kashima
|
2 - 0 |
G-Osaka
|
|
2026-10-03 |
Kashiwa
|
3 - 3 |
G-Osaka
|
|
2026-09-23 |
G-Osaka
|
5 - 0 |
Tokushima
|
|
2026-09-20 |
G-Osaka
|
0 - 1 |
Kobe
|
|
2026-09-15 |
G-Osaka
|
4 - 1 |
Cong An Ha Noi
|
|
2026-09-12 |
G-Osaka
|
0 - 2 |
Tokyo
|
|
2026-09-06 |
Chiba
|
2 - 0 |
G-Osaka
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
7 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
58% |
50% |
Tabela J1 League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Tokyo |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
30 |
| 2 |
Hiroshima |
13 |
9 |
2 |
2 |
32 |
10 |
+22 |
29 |
| 3 |
Kashiwa |
13 |
9 |
1 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
28 |
| 4 |
Machida |
12 |
8 |
3 |
1 |
30 |
10 |
+20 |
27 |
| 5 |
Kobe |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
12 |
+9 |
26 |
| 6 |
Kashima |
13 |
7 |
2 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
23 |
| 7 |
Kawasaki F. |
12 |
6 |
4 |
2 |
25 |
18 |
+7 |
22 |
| 8 |
Urawa |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 9 |
Yokohama M. |
12 |
4 |
6 |
2 |
16 |
12 |
+4 |
18 |
| 10 |
Okayama |
13 |
5 |
1 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
16 |
| 11 |
Nagoya |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
14 |
| 12 |
C-Osaka |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
14 |
| 13 |
Shimizu |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
14 |
| 14 |
Kyoto |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
13 |
| 15 |
V-Varen Nagasaki |
12 |
3 |
3 |
6 |
15 |
19 |
-4 |
12 |
| 16 |
G-Osaka |
12 |
2 |
5 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
11 |
| 17 |
Mito |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
| 18 |
Verdy |
12 |
1 |
5 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
8 |
| 19 |
Avispa Fukuoka |
12 |
2 |
1 |
9 |
13 |
21 |
-8 |
7 |
| 20 |
Chiba |
12 |
1 |
4 |
7 |
12 |
24 |
-12 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| Machida |
|
| G-Osaka |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Machida |
G-Osaka |
| 1 |
Tokyo |
|
|
| 2 |
Hiroshima |
|
|
| 3 |
Kashiwa |
2 - 4 |
|
| 4 |
Machida |
- |
|
| 5 |
Kobe |
|
|
| 6 |
Kashima |
|
2 - 0 |
| 7 |
Kawasaki F. |
2 - 1 |
|
| 8 |
Urawa |
3 - 1 |
|
| 9 |
Yokohama M. |
1 - 1 |
|
| 10 |
Okayama |
|
|
| 11 |
Nagoya |
|
3 - 1 |
| 12 |
C-Osaka |
|
|
| 13 |
Shimizu |
|
2 - 2 |
| 14 |
Kyoto |
|
|
| 15 |
V-Varen Nagasaki |
|
2 - 2 |
| 16 |
G-Osaka |
|
- |
| 17 |
Mito |
|
1 - 1 |
| 18 |
Verdy |
|
|
| 19 |
Avispa Fukuoka |
3 - 0 |
1 - 2 |
| 20 |
Chiba |
|
2 - 0 |
Statistika timova
| |
Machida |
G-Osaka |
| Pobeda |
8 |
2 |
| Nerešeno |
3 |
5 |
| Gubici |
1 |
5 |
| Dati golovi |
30 |
14 |
| Primljeni golovi |
10 |
21 |
| Prosek dati golovi |
2.50 |
1.17 |
| Prosek primljeni golovi |
0.83 |
1.75 |
| Meč dati golovi |
92% |
58% |
| Meč primljeni golovi |
58% |
92% |
| Oba Tima Pogađaju |
58% |
58% |
| Više 1.5 |
83% |
83% |
| Više 2.5 |
67% |
50% |
| Više 3.5 |
50% |
42% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
3 |
| Gubici |
1 |
3 |
| Dati golovi |
11 |
8 |
| Primljeni golovi |
7 |
13 |
| Prosek dati golovi |
2.20 |
1.14 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
1.86 |
| Meč dati golovi |
100% |
71% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
71% |
| Više 1.5 |
100% |
100% |
| Više 2.5 |
80% |
57% |
| Više 3.5 |
40% |
43% |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (126) |
| Pobeda u domu |
45% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
32% |
| Mečevi odigrani |
33% |
| Golovi (379) |
| Golovi po meču |
3.01 |
| Golovi u domu po meču |
1.64 |
| Golovi u gostima po meču |
1.37 |
| Domaći tim je postigao gol u |
77% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
| Više 1.5 |
81% |
| Više 2.5 |
59% |
| Više 3.5 |
37% |
Machida sledeći 6 mečevi
|
2026-11-08 |
Machida
|
- |
Hiroshima
|
|
2026-11-21 |
Machida
|
- |
V-Varen Nagasaki
|
|
2026-11-28 |
Machida
|
- |
Verdy
|
|
2026-12-06 |
Machida
|
- |
Okayama
|
|
2026-12-12 |
C-Osaka
|
- |
Machida
|
|
2026-12-16 |
Kashima
|
- |
Machida
|
G-Osaka sledeći 6 mečevi
|
2026-11-08 |
G-Osaka
|
- |
C-Osaka
|
|
2026-11-21 |
G-Osaka
|
- |
Okayama
|
|
2026-11-28 |
Kawasaki F.
|
- |
G-Osaka
|
|
2026-12-06 |
G-Osaka
|
- |
Yokohama M.
|
|
2026-12-12 |
G-Osaka
|
- |
Verdy
|
|
2026-12-16 |
G-Osaka
|
- |
Kashiwa
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.66 |
3.80 |
4.75 |
| Verovatnoća |
54% |
32% |
14% |
|
1 @ 1.66 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.18 |
2.10 |
| Verovatnoća |
78% |
22% |
|
1X @ 1.18 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.25 |
3.75 |
| Verovatnoća |
|
82% |
18% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.85 |
1.95 |
| Verovatnoća |
|
58% |
42% |
|
Više 2.5 @ 1.85 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.25 |
1.33 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Manje 3.5 @ 1.33 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.80 |
1.95 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Da @ 1.80 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 04:01. Moguće su trenutne promene!