S. League - Singapur
nedelja, 25.06.2023
11:00
11:00

Home Utd

Hougang
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Bishan |
| Gosti: | Hougang |
| Udaljenost: | 4.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.00 | 7.00 | 1 | 1.10 | 3.25 | |||
| 71% | 10% | 19% | 1.33 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.06 | 10.00 | 1.25 | 4.00 | 1.62 | 2.20 | ||||||
| 98% | 2% | 79% | 21% | 52% | 48% |
Poslednji 12 susret
| 2023-04-10 | Hougang | 0 - 5 | Home Utd |
| 2022-08-26 | Hougang | 4 - 9 | Home Utd |
| 2022-07-09 | Home Utd | 1 - 1 | Hougang |
| 2022-05-06 | Hougang | 3 - 4 | Home Utd |
| 2022-02-27 | Home Utd | 3 - 1 | Hougang |
| 2021-08-27 | Home Utd | 1 - 1 | Hougang |
| 2021-04-24 | Hougang | 0 - 1 | Home Utd |
| 2021-03-20 | Home Utd | 1 - 3 | Hougang |
| 2020-11-17 | Hougang | 1 - 3 | Home Utd |
| 2020-11-04 | Home Utd | 1 - 1 | Hougang |
| 2019-09-01 | Hougang | 2 - 0 | Home Utd |
| 2019-06-29 | Home Utd | 0 - 2 | Hougang |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 6 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 50% | 50% |
Home Utd poslednji 12 mečevi
| 2023-06-10 | Home Utd | 4 - 1 | Young Lions |
| 2023-06-07 | Home Utd | 1 - 1 | Tampines |
| 2023-06-01 | Balestier Khalsa | 4 - 5 | Home Utd |
| 2023-05-21 | Home Utd | 3 - 2 | FC Jurong |
| 2023-05-13 | Brunei DPMM | 3 - 3 | Home Utd |
| 2023-05-07 | Geylang | 1 - 2 | Home Utd |
| 2023-04-15 | Young Lions | 1 - 1 | Home Utd |
| 2023-04-10 | Hougang | 0 - 5 | Home Utd |
| 2023-03-31 | Tampines | 4 - 3 | Home Utd |
| 2023-03-18 | Home Utd | 3 - 0 | Balestier Khalsa |
| 2023-03-15 | Home Utd | 3 - 0 | Geylang |
| 2023-03-09 | FC Jurong | 4 - 0 | Home Utd |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 10 | 7 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 83% | 58% |
Hougang poslednji 12 mečevi
| 2023-06-10 | Tampines | 2 - 0 | Hougang |
| 2023-06-07 | Brunei DPMM | 2 - 3 | Hougang |
| 2023-06-03 | Hougang | 3 - 0 | Young Lions |
| 2023-05-28 | Tanjong Pagar | 1 - 3 | Hougang |
| 2023-05-12 | Hougang | 3 - 2 | Geylang |
| 2023-05-06 | Hougang | 0 - 5 | FC Jurong |
| 2023-04-16 | Hougang | 1 - 1 | Tampines |
| 2023-04-10 | Hougang | 0 - 5 | Home Utd |
| 2023-04-06 | Hougang | 1 - 2 | Tanjong Pagar |
| 2023-03-31 | Hougang | 0 - 3 | Brunei DPMM |
| 2023-03-18 | Young Lions | 2 - 1 | Hougang |
| 2023-03-15 | FC Jurong | 2 - 0 | Hougang |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 75% | 42% |
Tabela S. League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | 14 | +39 | 36 |
| 2 | Tampines | 14 | +17 | 33 |
| 3 | Home Utd | 14 | +16 | 30 |
| 4 | Balestier Khalsa | 15 | -10 | 21 |
| 5 | Geylang | 14 | -5 | 19 |
| 6 | Hougang | 14 | -12 | 16 |
| 7 | Tanjong Pagar | 15 | -14 | 15 |
| 8 | Brunei DPMM | 15 | -3 | 14 |
| 9 | Young Lions | 15 | -28 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Home Utd | |
| Hougang | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Home Utd | Hougang |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Tampines | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Home Utd | - | |
| 4 | Balestier Khalsa | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 5 | Geylang | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Hougang | - | |
| 7 | Tanjong Pagar | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Brunei DPMM | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Young Lions | 4 - 1 | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Home Utd | Hougang | |
| Pozicija | 3 | 6 |
| Bodovi | 30 | 16 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 6 |
| Bodovi | 19 | 9 |
Forma u ligi
| Home Utd | Hougang | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
3 2 |
5
1 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
1 0 |
3
0 4 |
Golovi u ligi
| Home Utd | Hougang | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
39
23 |
19
31 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
6 |
11
13 |
Ukupna statistika za S. League
| Meč (65) | |
| Pobeda u domu | 49% |
| Nerešeno | 9% |
| Pobeda u gostima | 42% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (255) | |
| Golovi po meču | 3.92 |
| Golovi u domu po meču | 2.08 |
| Golovi u gostima po meču | 1.85 |
| Domaći tim je postigao gol u | 85% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 75% |
| Oba Tima Pogađaju | 60% |
| Više 1.5 | 95% |
| Više 2.5 | 75% |
| Više 3.5 | 51% |
Home Utd sledeći 6 mečevi
| 2023-07-01 | Tanjong Pagar | - | Home Utd |
| 2023-07-07 | Young Lions | - | Home Utd |
| 2023-07-11 | Home Utd | - | Brunei DPMM |
| 2023-07-16 | FC Jurong | - | Home Utd |
| 2023-07-20 | Home Utd | - | Tanjong Pagar |
| 2023-07-26 | Home Utd | - | Tottenham |
Hougang sledeći 6 mečevi
| 2023-07-02 | Hougang | - | Balestier Khalsa |
| 2023-07-06 | Hougang | - | Tampines |
| 2023-07-12 | Geylang | - | Hougang |
| 2023-07-21 | Balestier Khalsa | - | Hougang |
| 2023-07-29 | Young Lions | - | Hougang |
| 2023-08-04 | Hougang | - | Brunei DPMM |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 5.00 | 7.00 |
| Verovatnoća | 71% | 10% | 19% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.10 | 3.25 |
| Verovatnoća | 78% | 22% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.06 | 10.00 | |
| Verovatnoća | 98% | 2% | |
| Više 1.5 @ 1.06 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 4.00 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 2.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 3.5 @ 1.62 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 62% | 38% | |
| Da @ 1.40 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-25 08:06. Moguće su trenutne promene!