Serie A - Ekvador

ponedeljak, 14.09.2026
00:00
Libertad Loja

Libertad Loja

Ind. del Valle

Ind. del Valle

2 - 3
(1 - 2,  1 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Loja
Gosti: Sangolqui
Udaljenost: 415.4 km
Početni čas
Sat: 00:00 (18:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
3.75 3.50 1.91 2 1.80 1.25
32% 15% 53% 1.91 37% 63%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
70% 30% 49% 51% 27% 73%

Poslednji 9 susret

2026-05-23 Ind. del Valle 2 - 3 Libertad Loja
2025-12-06 Ind. del Valle 1 - 1 Libertad Loja
2025-11-04 Libertad Loja 1 - 3 Ind. del Valle
2025-06-14 Ind. del Valle 1 - 1 Libertad Loja
2025-02-15 Libertad Loja 2 - 0 Ind. del Valle
2024-09-21 Libertad Loja 1 - 1 Ind. del Valle
2024-04-07 Ind. del Valle 3 - 0 Libertad Loja
2023-09-17 Ind. del Valle 2 - 0 Libertad Loja
2023-04-15 Libertad Loja 0 - 0 Ind. del Valle
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
2 4 3 8 3 2
22% 44% 33% 89% 33% 22%

Libertad Loja poslednji 12 mečevi

2026-09-07 Dep. Cuenca 0 - 1 Libertad Loja
2026-09-04 Libertad Loja 1 - 1 Emelec
2026-08-30 Aucas 1 - 0 Libertad Loja
2026-08-25 Libertad Loja 1 - 0 Macara
2026-08-15 Guayaquil City 2 - 2 Libertad Loja
2026-08-10 Libertad Loja 2 - 1 U. Catolica
2026-08-01 Libertad Loja 3 - 0 Orense SC
2026-07-27 Mushuc Runa 0 - 2 Libertad Loja
2026-07-21 Libertad Loja 1 - 0 Delfin
2026-07-19 Barcelona SC 1 - 0 Libertad Loja
2026-07-15 Libertad Loja 1 - 0 Tecnico U.
2026-07-12 LDU Quito 0 - 0 Libertad Loja
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 5 3 1
58% 25% 17% 42% 25% 8%

Ind. del Valle poslednji 12 mečevi

2026-09-11 Ind. del Valle 0 - 2 Flamengo RJ
2026-09-06 Ind. del Valle 3 - 1 Macara
2026-09-03 Barcelona SC 2 - 1 Ind. del Valle
2026-08-29 Ind. del Valle 2 - 2 U. Catolica
2026-08-26 Ind. del Valle 3 - 1 Deportes Tolima
2026-08-22 Leones Atuntaqui 2 - 3 Ind. del Valle
2026-08-19 Deportes Tolima 0 - 1 Ind. del Valle
2026-08-15 Ind. del Valle 3 - 2 Delfin
2026-08-08 LDU Quito 0 - 2 Ind. del Valle
2026-08-02 Ind. del Valle 1 - 0 Dep. Cuenca
2026-07-30 Ind. del Valle 1 - 0 Manta FC
2026-07-26 Orense SC 2 - 3 Ind. del Valle
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
9 1 2 9 7 6
75% 8% 17% 75% 58% 50%
Reklama

Tabela Serie A

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Ind. del Valle 29 23 2 4 70 31 +39 71
2 Macara 30 15 6 9 41 33 +8 51
3 Aucas 30 14 8 8 33 28 +5 50
4 U. Catolica 29 13 9 7 49 26 +23 48
5 LDU Quito 30 13 7 10 31 24 +7 46
6 Barcelona SC 29 11 10 8 31 24 +7 43
7 Libertad Loja 29 11 8 10 31 31 0 41
8 Leones Atuntaqui 30 10 9 11 31 32 -1 39
9 Guayaquil City 30 10 9 11 33 36 -3 39
10 Emelec 30 10 9 11 25 34 -9 39
11 Mushuc Runa 30 9 11 10 35 38 -3 38
12 Dep. Cuenca 30 10 6 14 25 37 -12 36
13 Orense SC 29 9 6 14 35 45 -10 33
14 Tecnico U. 30 10 2 18 28 42 -14 32
15 Delfin 29 7 6 16 18 30 -12 27
16 Manta FC 30 5 6 19 17 42 -25 21

Hronologija mečeva u ligi

Libertad Loja                              
Ind. del Valle                              
Domaći                              
Gosti                              

Meč domaći/gosti

P Klub Libertad Loja Ind. del Valle
1 Ind. del Valle   -
2 Macara 1 - 0 0 - 3
3 Aucas 3 - 2 0 - 3
4 U. Catolica 2 - 1 2 - 3
5 LDU Quito 2 - 1 0 - 2
6 Barcelona SC 0 - 0 2 - 1
7 Libertad Loja -  
8 Leones Atuntaqui 1 - 3 2 - 3
9 Guayaquil City 0 - 1 2 - 4
10 Emelec 1 - 1 2 - 0
11 Mushuc Runa 2 - 2 1 - 4
12 Dep. Cuenca 0 - 1 2 - 3
13 Orense SC 3 - 0 2 - 3
14 Tecnico U. 1 - 0 1 - 2
15 Delfin 1 - 0 0 - 1
16 Manta FC 1 - 0 0 - 2

Statistika timova

  Libertad Loja Ind. del Valle
Pobeda 11 23
Nerešeno 8 2
Gubici 10 4
Dati golovi 31 70
Primljeni golovi 31 31
Prosek dati golovi 1.07 2.41
Prosek primljeni golovi 1.07 1.07
Meč dati golovi 69% 93%
Meč primljeni golovi 66% 62%
Oba Tima Pogađaju 45% 55%
Više 1.5 59% 90%
Više 2.5 41% 69%
Više 3.5 17% 48%
  Domaći Gosti
Pobeda 8 12
Nerešeno 3 0
Gubici 3 2
Dati golovi 18 34
Primljeni golovi 12 16
Prosek dati golovi 1.29 2.43
Prosek primljeni golovi 0.86 1.14
Meč dati golovi 79% 93%
Meč primljeni golovi 57% 64%
Oba Tima Pogađaju 43% 57%
Više 1.5 50% 93%
Više 2.5 43% 71%
Više 3.5 21% 43%

Ukupna statistika za Serie A

Meč   (237)
Pobeda u domu 47%
Nerešeno 24%
Pobeda u gostima 29%
Mečevi odigrani 99%
Golovi   (533)
Golovi po meču 2.25
Golovi u domu po meču 1.29
Golovi u gostima po meču 0.96
Domaći tim je postigao gol u 73%
Gostujući tim je postigao gol u 63%
Oba Tima Pogađaju 45%
Više 1.5 64%
Više 2.5 39%
Više 3.5 18%

Libertad Loja sledeći mečevi

Nema podataka u sistemu

Ind. del Valle sledeći mečevi

Nema podataka u sistemu

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 3.75 3.50 1.91
Verovatnoća 32% 15% 53%
2 @ 1.91
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.80 1.25
Verovatnoća 37% 63%
X2 @ 1.25
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.29 3.50
Verovatnoća   70% 30%
Više 1.5 @ 1.29
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   1.90 1.90
Verovatnoća   49% 51%
Manje 2.5 @ 1.90
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.25 1.33
Verovatnoća   27% 73%
Manje 3.5 @ 1.33
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.73 2.00
Verovatnoća   48% 52%
Ne @ 2.00

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-09-13 20:03. Moguće su trenutne promene!