Liga MX - Meksiko
nedelja, 09.04.2023
02:05
02:05

Club Leon

Cruz Azul
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Leon |
| Gosti: | Mexico City |
| Udaljenost: | 325.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Leon |
| Kapacitet: | 339 431 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 02:05 (19:05 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.50 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.73 | |||
| 46% | 24% | 30% | 2.05 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 67% | 33% | 47% | 53% | 31% | 69% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-09 | Cruz Azul | 1 - 0 | Club Leon |
| 2022-09-16 | Cruz Azul | 2 - 1 | Club Leon |
| 2022-02-08 | Club Leon | 0 - 1 | Cruz Azul |
| 2021-11-04 | Cruz Azul | 0 - 1 | Club Leon |
| 2021-07-19 | Club Leon | 1 - 2 | Cruz Azul |
| 2021-02-28 | Club Leon | 0 - 1 | Cruz Azul |
| 2020-08-09 | Cruz Azul | 2 - 0 | Club Leon |
| 2019-11-01 | Cruz Azul | 1 - 0 | Club Leon |
| 2019-02-07 | Club Leon | 1 - 1 | Cruz Azul |
| 2019-02-03 | Club Leon | 2 - 0 | Cruz Azul |
| 2019-01-17 | Cruz Azul | 2 - 3 | Club Leon |
| 2018-10-25 | Cruz Azul | 1 - 1 | Club Leon |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 25% | 8% |
Club Leon poslednji 12 mečevi
| 2023-04-02 | Club America | 2 - 2 | Club Leon |
| 2023-03-25 | Mazatlan | 1 - 2 | Club Leon |
| 2023-03-20 | Club Leon | 4 - 1 | Santos Laguna |
| 2023-03-11 | Atlas | 0 - 1 | Club Leon |
| 2023-03-04 | Club Leon | 2 - 0 | Atl. San Luis |
| 2023-02-28 | Club Leon | 1 - 1 | Monterrey |
| 2023-02-18 | Juarez | 0 - 0 | Club Leon |
| 2023-02-15 | Club Leon | 2 - 0 | Puebla |
| 2023-02-10 | Queretaro | 0 - 3 | Club Leon |
| 2023-02-04 | Club Leon | 0 - 1 | Pachuca |
| 2023-01-29 | Toluca | 0 - 0 | Club Leon |
| 2023-01-22 | U.N.A.M. | 4 - 1 | Club Leon |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Cruz Azul poslednji 12 mečevi
| 2023-04-02 | Pachuca | 0 - 2 | Cruz Azul |
| 2023-03-30 | Queretaro | 2 - 2 | Cruz Azul |
| 2023-03-18 | Cruz Azul | 1 - 0 | Atl. San Luis |
| 2023-03-12 | Cruz Azul | 1 - 0 | U.N.A.M. |
| 2023-03-04 | Mazatlan | 3 - 1 | Cruz Azul |
| 2023-02-25 | Cruz Azul | 1 - 0 | Juarez |
| 2023-02-23 | Cruz Azul | 1 - 0 | Atlas |
| 2023-02-18 | Puebla | 1 - 3 | Cruz Azul |
| 2023-02-12 | Toluca | 3 - 1 | Cruz Azul |
| 2023-02-08 | Cruz Azul | 3 - 3 | Atlanta United |
| 2023-02-05 | Cruz Azul | 0 - 1 | Tigres |
| 2023-01-22 | Necaxa | 1 - 0 | Cruz Azul |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 5 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 42% | 42% |
Tabela Liga MX
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monterrey | 13 | +18 | 34 |
| 2 | Toluca | 14 | +14 | 28 |
| 3 | Club Leon | 13 | +9 | 25 |
| 4 | Club America | 13 | +11 | 24 |
| 5 | Pachuca | 13 | +6 | 22 |
| 6 | Guadalajara | 13 | +3 | 22 |
| 7 | Tigres | 13 | +6 | 21 |
| 8 | Cruz Azul | 13 | +1 | 20 |
| 9 | Queretaro | 14 | -6 | 16 |
| 10 | Puebla | 14 | -8 | 16 |
| 11 | Santos Laguna | 13 | -9 | 16 |
| 12 | Atl. San Luis | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Atlas | 13 | 0 | 13 |
| 14 | Necaxa | 13 | -2 | 13 |
| 15 | Juarez | 13 | -5 | 13 |
| 16 | Club Tijuana | 14 | -8 | 12 |
| 17 | U.N.A.M. | 13 | -9 | 11 |
| 18 | Mazatlan | 13 | -17 | 4 |
Hronologija mečeva u ligi
| Club Leon | |
| Cruz Azul | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Club Leon | Cruz Azul |
|---|---|---|---|
| 1 | Monterrey | 1 - 1 | |
| 2 | Toluca | 3 - 1 | |
| 3 | Club Leon | - | |
| 4 | Club America | ||
| 5 | Pachuca | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Guadalajara | ||
| 7 | Tigres | ||
| 8 | Cruz Azul | - | |
| 9 | Queretaro | 2 - 2 | |
| 10 | Puebla | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Santos Laguna | 4 - 1 | |
| 12 | Atl. San Luis | 2 - 0 | |
| 13 | Atlas | ||
| 14 | Necaxa | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Juarez | ||
| 16 | Club Tijuana | 1 - 1 | |
| 17 | U.N.A.M. | ||
| 18 | Mazatlan | 3 - 1 |
Pozicija u ligi
| Club Leon | Cruz Azul | |
| Pozicija | 3 | 8 |
| Bodovi | 25 | 20 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 8 |
| Bodovi | 13 | 8 |
Forma u ligi
| Club Leon | Cruz Azul | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
4 2 |
6
2 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
1 1 |
2
2 3 |
Golovi u ligi
| Club Leon | Cruz Azul | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
11 |
16
15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
4 |
10
11 |
Ukupna statistika za Liga MX
| Meč (119) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (340) | |
| Golovi po meču | 2.86 |
| Golovi u domu po meču | 1.56 |
| Golovi u gostima po meču | 1.29 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 73% |
| Oba Tima Pogađaju | 58% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 57% |
| Više 3.5 | 34% |
Club Leon sledeći 6 mečevi
| 2023-04-16 | Club Leon | - | Guadalajara |
| 2023-04-22 | Club Tijuana | - | Club Leon |
| 2023-04-26 | Tigres | - | Club Leon |
| 2023-05-01 | Club Leon | - | Tigres |
| 2023-05-04 | Club Leon | - | Tigres |
| 2023-05-08 | Club Leon | - | Atl. San Luis |
Cruz Azul sledeći 6 mečevi
| 2023-04-16 | Cruz Azul | - | Club America |
| 2023-04-23 | Guadalajara | - | Cruz Azul |
| 2023-04-30 | Cruz Azul | - | Santos Laguna |
| 2023-05-07 | Cruz Azul | - | Atlas |
| 2023-07-02 | Atlas | - | Cruz Azul |
| 2023-07-09 | Cruz Azul | - | Toluca |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 3.50 | 3.60 |
| Verovatnoća | 46% | 24% | 30% |
| 1 @ 2.05 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 1.73 |
| Verovatnoća | 60% | 40% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.93 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 31% | 69% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.75 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-09 00:06. Moguće su trenutne promene!