Premijer liga - Island
nedelja, 11.06.2023
20:15
20:15

Keflavik

Stjarnan
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Keflavik |
| Gosti: | Gardabaer |
| Udaljenost: | 32.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nettovollurinn |
| Kapacitet: | 4 957 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:15 (19:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.70 | 1.77 | 2 | 1.95 | 1.24 | |||
| 37% | 16% | 47% | 1.77 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.40 | 1.57 | 2.25 | 2.35 | 1.51 | ||||||
| 77% | 23% | 58% | 42% | 40% | 60% |
Poslednji 12 susret
| 2023-05-18 | Stjarnan | 4 - 0 | Keflavik |
| 2022-09-04 | Stjarnan | 0 - 2 | Keflavik |
| 2022-06-16 | Keflavik | 2 - 2 | Stjarnan |
| 2021-07-03 | Stjarnan | 2 - 3 | Keflavik |
| 2021-05-09 | Keflavik | 2 - 0 | Stjarnan |
| 2021-03-05 | Stjarnan | 2 - 0 | Keflavik |
| 2019-01-22 | Stjarnan | 3 - 0 | Keflavik |
| 2018-07-07 | Keflavik | 0 - 2 | Stjarnan |
| 2018-04-27 | Stjarnan | 2 - 2 | Keflavik |
| 2018-02-09 | Keflavik | 0 - 1 | Stjarnan |
| 2016-03-09 | Keflavik | 3 - 2 | Stjarnan |
| 2015-09-26 | Stjarnan | 7 - 0 | Keflavik |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 50% |
Keflavik poslednji 12 mečevi
| 2023-06-02 | Fram | 4 - 1 | Keflavik |
| 2023-05-29 | Keflavik | 0 - 0 | Breidablik |
| 2023-05-21 | Valur | 0 - 0 | Keflavik |
| 2023-05-18 | Stjarnan | 4 - 0 | Keflavik |
| 2023-05-14 | Keflavik | 0 - 2 | HK Kopavog |
| 2023-05-08 | FH Hafnarfjordur | 2 - 1 | Keflavik |
| 2023-05-04 | Vikingur R. | 4 - 1 | Keflavik |
| 2023-04-29 | Keflavik | 1 - 3 | Vestmannaeyjar |
| 2023-04-23 | Akureyri | 0 - 0 | Keflavik |
| 2023-04-19 | Keflavik | 0 - 0 | IA Akranes |
| 2023-04-15 | Keflavik | 0 - 2 | KR Reykjavik |
| 2023-04-10 | Fylkir | 1 - 2 | Keflavik |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Stjarnan poslednji 12 mečevi
| 2023-06-06 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Stjarnan |
| 2023-06-02 | Stjarnan | 4 - 0 | Akureyri |
| 2023-05-28 | KR Reykjavik | 1 - 0 | Stjarnan |
| 2023-05-22 | Stjarnan | 2 - 2 | Fylkir |
| 2023-05-18 | Stjarnan | 4 - 0 | Keflavik |
| 2023-05-13 | Stjarnan | 4 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2023-05-08 | Fram | 2 - 1 | Stjarnan |
| 2023-05-04 | Stjarnan | 0 - 2 | Breidablik |
| 2023-04-29 | Valur | 3 - 2 | Stjarnan |
| 2023-04-24 | Stjarnan | 5 - 4 | HK Kopavog |
| 2023-04-19 | Stjarnan | 0 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2023-04-15 | FH Hafnarfjordur | 1 - 0 | Stjarnan |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 50% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur R. | 11 | +18 | 28 |
| 2 | Breidablik | 12 | +8 | 24 |
| 3 | Valur | 11 | +16 | 23 |
| 4 | FH Hafnarfjordur | 11 | +1 | 18 |
| 5 | Akureyri | 12 | -6 | 17 |
| 6 | HK Kopavog | 10 | -2 | 13 |
| 7 | KR Reykjavik | 11 | -9 | 12 |
| 8 | Fram | 10 | -2 | 11 |
| 9 | Fylkir | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Stjarnan | 10 | +1 | 10 |
| 11 | Vestmannaeyjar | 11 | -7 | 10 |
| 12 | Keflavik | 10 | -12 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Keflavik | |
| Stjarnan | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Keflavik | Stjarnan |
|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur R. | ||
| 2 | Breidablik | 0 - 0 | |
| 3 | Valur | 3 - 2 | |
| 4 | FH Hafnarfjordur | 1 - 0 | |
| 5 | Akureyri | ||
| 6 | HK Kopavog | 0 - 2 | |
| 7 | KR Reykjavik | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Fram | 2 - 1 | |
| 9 | Fylkir | ||
| 10 | Stjarnan | - | |
| 11 | Vestmannaeyjar | 1 - 3 | |
| 12 | Keflavik | - |
Pozicija u ligi
| Keflavik | Stjarnan | |
| Pozicija | 12 | 10 |
| Bodovi | 6 | 10 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 12 | 12 |
| Bodovi | 1 | 0 |
Forma u ligi
| Keflavik | Stjarnan | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
3 6 |
3
1 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 3 |
0
0 4 |
Golovi u ligi
| Keflavik | Stjarnan | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
18 |
18
17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
7 |
3
7 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (65) | |
| Pobeda u domu | 49% |
| Nerešeno | 18% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (218) | |
| Golovi po meču | 3.35 |
| Golovi u domu po meču | 1.86 |
| Golovi u gostima po meču | 1.49 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 72% |
| Oba Tima Pogađaju | 57% |
| Više 1.5 | 83% |
| Više 2.5 | 65% |
| Više 3.5 | 42% |
Keflavik sledeći 6 mečevi
| 2023-06-23 | Keflavik | - | Fylkir |
| 2023-06-28 | KR Reykjavik | - | Keflavik |
| 2023-07-08 | Keflavik | - | Vikingur R. |
| 2023-07-16 | Vestmannaeyjar | - | Keflavik |
| 2023-07-24 | Keflavik | - | Akureyri |
| 2023-07-31 | Keflavik | - | FH Hafnarfjordur |
Stjarnan sledeći 6 mečevi
| 2023-06-24 | Vikingur R. | - | Stjarnan |
| 2023-06-29 | Stjarnan | - | FH Hafnarfjordur |
| 2023-07-17 | Stjarnan | - | Valur |
| 2023-07-23 | HK Kopavog | - | Stjarnan |
| 2023-07-26 | Stjarnan | - | Fram |
| 2023-07-29 | Breidablik | - | Stjarnan |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.80 | 3.70 | 1.77 |
| Verovatnoća | 37% | 16% | 47% |
| 2 @ 1.77 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.24 |
| Verovatnoća | 43% | 57% |
| X2 @ 1.24 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.18 | 4.40 | |
| Verovatnoća | 77% | 23% | |
| Više 1.5 @ 1.18 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.35 | 1.51 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 3.5 @ 1.51 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Ne @ 2.25 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-11 16:05. Moguće su trenutne promene!