Premijer liga - Kuvajt
petak, 23.10.2026
15:35
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Kuvajt City |
| Gosti: |
Kuvajt City |
| Početni čas |
| Sat: |
15:35 (17:35 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
5.00 |
9.25 |
1X |
|
|
|
1.05 |
3.60 |
| 36% |
59% |
5% |
1.05 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.80 |
|
|
|
1.72 |
1.98 |
|
|
|
2.80 |
1.37 |
| 72% |
28% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
37% |
63% |
Poslednji 12 susret
|
2026-01-04 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Kazma SC
|
|
2020-12-17 |
Kazma SC
|
2 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2019-11-22 |
Al Salibikhaet
|
0 - 4 |
Kazma SC
|
|
2019-03-28 |
Kazma SC
|
1 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2019-01-23 |
Al Salibikhaet
|
1 - 3 |
Kazma SC
|
|
2017-04-21 |
Al Salibikhaet
|
1 - 0 |
Kazma SC
|
|
2016-12-24 |
Kazma SC
|
1 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2016-02-18 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Kazma SC
|
|
2015-11-21 |
Kazma SC
|
5 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2015-02-28 |
Al Salibikhaet
|
2 - 3 |
Kazma SC
|
|
2014-09-19 |
Kazma SC
|
1 - 1 |
Al Salibikhaet
|
|
2014-03-14 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Kazma SC
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
9 |
4 |
4 |
| 58% |
33% |
8% |
|
75% |
33% |
33% |
Kazma SC poslednji 12 mečevi
|
2026-10-19 |
Al Jahra
|
0 - 1 |
Kazma SC
|
|
2026-10-14 |
Al-Ettifaq
|
2 - 0 |
Kazma SC
|
|
2026-10-09 |
Kazma SC
|
1 - 1 |
Al Arabi
|
|
2026-09-06 |
Al Shabab Kuwait
|
2 - 3 |
Kazma SC
|
|
2026-09-01 |
Kazma SC
|
0 - 0 |
Al Sahel
|
|
2026-08-27 |
Al Tadamon
|
1 - 3 |
Kazma SC
|
|
2026-06-29 |
Kazma SC
|
3 - 0 |
Al Salmiya
|
|
2026-06-25 |
Al Kuwait
|
0 - 0 |
Kazma SC
|
|
2026-06-22 |
Qadsia SC Kuwait
|
1 - 2 |
Kazma SC
|
|
2026-06-19 |
Al Fahaheel
|
1 - 1 |
Kazma SC
|
|
2026-06-16 |
Kazma SC
|
0 - 2 |
Al Arabi
|
|
2026-06-12 |
Al Naser
|
1 - 2 |
Kazma SC
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Al Salibikhaet poslednji 12 mečevi
|
2026-10-19 |
Al Kuwait
|
7 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2026-10-11 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Al Jahra
|
|
2026-09-04 |
Al Arabi
|
3 - 3 |
Al Salibikhaet
|
|
2026-08-31 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Al Shabab Kuwait
|
|
2026-08-27 |
Al Sahel
|
1 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2026-02-14 |
Al Salmiya
|
2 - 1 |
Al Salibikhaet
|
|
2026-01-11 |
Al Fahaheel
|
3 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2026-01-04 |
Al Salibikhaet
|
1 - 1 |
Kazma SC
|
|
2025-05-23 |
Al Arabi
|
1 - 1 |
Al Salibikhaet
|
|
2025-03-06 |
Al Salibikhaet
|
0 - 0 |
Khaitan SC
|
|
2024-01-26 |
Al Arabi
|
1 - 0 |
Al Salibikhaet
|
|
2023-12-02 |
Al Salibikhaet
|
0 - 1 |
Al Tadamon
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
6 |
6 |
|
8 |
4 |
2 |
| 0% |
50% |
50% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabela Premijer liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Al Kuwait |
5 |
4 |
1 |
0 |
19 |
4 |
+15 |
13 |
| 2 |
Kazma SC |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 3 |
Al Fahaheel |
5 |
3 |
0 |
2 |
12 |
5 |
+7 |
9 |
| 4 |
Qadsia SC Kuwait |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 5 |
Al Naser |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
13 |
-6 |
9 |
| 6 |
Al Shabab Kuwait |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 7 |
Al Salmiya |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
6 |
| 8 |
Al Jahra |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
Al Sahel |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
4 |
| 10 |
Al Arabi |
4 |
0 |
3 |
1 |
8 |
9 |
-1 |
3 |
| 11 |
Al Salibikhaet |
5 |
0 |
3 |
2 |
5 |
13 |
-8 |
3 |
| 12 |
Al Tadamon |
5 |
0 |
0 |
5 |
3 |
13 |
-10 |
0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kazma SC |
|
| Al Salibikhaet |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Kazma SC |
Al Salibikhaet |
| 1 |
Al Kuwait |
|
7 - 0 |
| 2 |
Kazma SC |
- |
|
| 3 |
Al Fahaheel |
|
|
| 4 |
Qadsia SC Kuwait |
|
|
| 5 |
Al Naser |
|
|
| 6 |
Al Shabab Kuwait |
|
|
| 7 |
Al Salmiya |
|
|
| 8 |
Al Jahra |
|
|
| 9 |
Al Sahel |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Al Arabi |
1 - 1 |
3 - 3 |
| 11 |
Al Salibikhaet |
|
- |
| 12 |
Al Tadamon |
|
|
Statistika timova
| |
Kazma SC |
Al Salibikhaet |
| Pobeda |
3 |
0 |
| Nerešeno |
2 |
3 |
| Gubici |
0 |
2 |
| Dati golovi |
8 |
5 |
| Primljeni golovi |
4 |
13 |
| Prosek dati golovi |
1.60 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
0.80 |
2.60 |
| Meč dati golovi |
80% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
60% |
| Više 1.5 |
60% |
80% |
| Više 2.5 |
40% |
40% |
| Više 3.5 |
40% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
0 |
0 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
0 |
2 |
| Dati golovi |
1 |
3 |
| Primljeni golovi |
1 |
11 |
| Prosek dati golovi |
0.50 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
0.50 |
3.67 |
| Meč dati golovi |
50% |
33% |
| Meč primljeni golovi |
50% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
33% |
| Više 1.5 |
50% |
67% |
| Više 2.5 |
0% |
67% |
| Više 3.5 |
0% |
67% |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (28) |
| Pobeda u domu |
39% |
| Nerešeno |
21% |
| Pobeda u gostima |
39% |
| Mečevi odigrani |
21% |
| Golovi (87) |
| Golovi po meču |
3.11 |
| Golovi u domu po meču |
1.54 |
| Golovi u gostima po meču |
1.57 |
| Domaći tim je postigao gol u |
75% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
54% |
| Više 1.5 |
79% |
| Više 2.5 |
54% |
| Više 3.5 |
32% |
Kazma SC sledeći 6 mečevi
|
2026-10-27 |
Kazma SC
|
- |
Ajman
|
|
2026-10-31 |
Al Kuwait
|
- |
Kazma SC
|
|
2026-11-08 |
Al Salmiya
|
- |
Kazma SC
|
|
2026-11-20 |
Kazma SC
|
- |
Al Fahaheel
|
|
2026-11-28 |
Qadsia SC Kuwait
|
- |
Kazma SC
|
|
2026-12-02 |
Kazma SC
|
- |
Al Naser
|
Al Salibikhaet sledeći 6 mečevi
|
2026-10-31 |
Al Salibikhaet
|
- |
Al Salmiya
|
|
2026-11-06 |
Al Fahaheel
|
- |
Al Salibikhaet
|
|
2026-11-20 |
Al Salibikhaet
|
- |
Qadsia SC Kuwait
|
|
2026-11-28 |
Al Naser
|
- |
Al Salibikhaet
|
|
2026-12-02 |
Al Salibikhaet
|
- |
Al Tadamon
|
|
2027-02-06 |
Al Salibikhaet
|
- |
Al Sahel
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.25 |
5.00 |
9.25 |
| Verovatnoća |
36% |
59% |
5% |
|
1X @ 1.05 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.05 |
3.60 |
| Verovatnoća |
85% |
15% |
|
1X @ 1.05 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.23 |
3.80 |
| Verovatnoća |
|
72% |
28% |
|
Više 1.5 @ 1.23 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.72 |
1.98 |
| Verovatnoća |
|
44% |
56% |
|
Manje 2.5 @ 1.98 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.80 |
1.37 |
| Verovatnoća |
|
37% |
63% |
|
Manje 3.5 @ 1.37 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.30 |
1.53 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Da @ 2.30 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-23 12:04. Moguće su trenutne promene!