Premijer liga - Kuvajt
ponedeljak, 19.12.2022
15:40
15:40

Kazma SC

Al Jahra
1 - 3
(1 - 3, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kuvajt City |
| Gosti: | Al Jahra |
| Udaljenost: | 31.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:40 (18:40 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.70 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.30 | |||
| 48% | 18% | 34% | 1.53 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.95 | 1.35 | ||||||
| 76% | 24% | 51% | 49% | 36% | 64% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-20 | Al Jahra | 2 - 4 | Kazma SC |
| 2022-09-02 | Al Jahra | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2020-12-31 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Jahra |
| 2020-12-11 | Kazma SC | 4 - 0 | Al Jahra |
| 2019-10-11 | Al Jahra | 3 - 3 | Kazma SC |
| 2019-01-09 | Kazma SC | 4 - 0 | Al Jahra |
| 2018-11-27 | Kazma SC | 2 - 1 | Al Jahra |
| 2018-08-26 | Al Jahra | 0 - 1 | Kazma SC |
| 2018-04-14 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Jahra |
| 2018-03-02 | Al Jahra | 1 - 2 | Kazma SC |
| 2017-10-27 | Kazma SC | 2 - 2 | Al Jahra |
| 2017-03-14 | Al Jahra | 1 - 1 | Kazma SC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 50% | 0% | 92% | 58% | 42% |
Kazma SC poslednji 12 mečevi
| 2022-12-12 | Al Fahaheel | 0 - 1 | Kazma SC |
| 2022-12-01 | Qadsia SC Kuwait | 2 - 1 | Kazma SC |
| 2022-11-27 | Yarmouk | 2 - 1 | Kazma SC |
| 2022-11-12 | Al Sahel | 3 - 1 | Kazma SC |
| 2022-11-06 | Al Kuwait | 2 - 1 | Kazma SC |
| 2022-11-01 | Kazma SC | 2 - 3 | Al Arabi |
| 2022-10-26 | Qadsia SC Kuwait | 2 - 0 | Kazma SC |
| 2022-10-20 | Al Jahra | 2 - 4 | Kazma SC |
| 2022-10-14 | Al Tadamon | 2 - 2 | Kazma SC |
| 2022-10-08 | Kazma SC | 2 - 2 | Al Kuwait |
| 2022-10-03 | Al Salmiya | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2022-09-26 | Kazma SC | 3 - 1 | Al Fahaheel |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Al Jahra poslednji 12 mečevi
| 2022-12-12 | Al Jahra | 0 - 3 | Al Kuwait |
| 2022-11-28 | Al Jahra | 1 - 3 | Al Sahel |
| 2022-11-10 | Al Fahaheel | 1 - 4 | Al Jahra |
| 2022-11-02 | Al Jahra | 0 - 2 | Al Salmiya |
| 2022-10-20 | Al Jahra | 2 - 4 | Kazma SC |
| 2022-10-13 | Al Sahel | 0 - 1 | Al Jahra |
| 2022-10-07 | Al Jahra | 1 - 2 | Al Naser |
| 2022-10-01 | Al Arabi | 2 - 0 | Al Jahra |
| 2022-09-25 | Al Arabi | 4 - 1 | Al Jahra |
| 2022-09-20 | Al Jahra | 3 - 3 | Al Salibikhaet |
| 2022-09-15 | Al Jahra | 3 - 1 | Qadsia SC Kuwait |
| 2022-09-09 | Al Tadamon | 1 - 0 | Al Jahra |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Kuwait | 10 | +8 | 21 |
| 2 | Al Arabi | 10 | +5 | 17 |
| 3 | Kazma SC | 10 | +4 | 16 |
| 4 | Al Salmiya | 10 | +1 | 13 |
| 5 | Al Jahra | 10 | -2 | 13 |
| 6 | Al Tadamon | 10 | 0 | 12 |
| 7 | Al Fahaheel | 10 | -3 | 12 |
| 8 | Qadsia SC Kuwait | 10 | -6 | 12 |
| 9 | Al Naser | 10 | -4 | 11 |
| 10 | Al Sahel | 10 | -3 | 8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kazma SC | |
| Al Jahra | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Kazma SC | Al Jahra |
|---|---|---|---|
| 1 | Al Kuwait | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 2 | Al Arabi | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Kazma SC | - | |
| 4 | Al Salmiya | ||
| 5 | Al Jahra | - | |
| 6 | Al Tadamon | 1 - 0 | |
| 7 | Al Fahaheel | 3 - 0 | 1 - 4 |
| 8 | Qadsia SC Kuwait | ||
| 9 | Al Naser | 1 - 0 | |
| 10 | Al Sahel | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Kazma SC | Al Jahra | |
| Pozicija | 3 | 5 |
| Bodovi | 16 | 13 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 2 |
| Bodovi | 7 | 9 |
Forma u ligi
| Kazma SC | Al Jahra | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
4 2 |
4
1 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
1 1 |
3
0 2 |
Golovi u ligi
| Kazma SC | Al Jahra | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
13 |
11
13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
5 |
6
4 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (50) | |
| Pobeda u domu | 36% |
| Nerešeno | 30% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (139) | |
| Golovi po meču | 2.78 |
| Golovi u domu po meču | 1.34 |
| Golovi u gostima po meču | 1.44 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 78% |
| Oba Tima Pogađaju | 62% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 54% |
| Više 3.5 | 38% |
Kazma SC sledeći 6 mečevi
| 2022-12-29 | Al Kuwait | - | Kazma SC |
| 2023-01-28 | Kazma SC | - | Burgan SC |
| 2023-02-04 | Kazma SC | - | Qadsia SC Kuwait |
| 2023-02-09 | Al Naser | - | Kazma SC |
| 2023-02-14 | Kazma SC | - | Al Salmiya |
| 2023-02-19 | Al Kuwait | - | Kazma SC |
Al Jahra sledeći 6 mečevi
| 2022-12-28 | Al Tadamon | - | Al Jahra |
| 2023-01-23 | Al Naser | - | Al Jahra |
| 2023-02-05 | Al Jahra | - | Al Tadamon |
| 2023-02-09 | Qadsia SC Kuwait | - | Al Jahra |
| 2023-02-15 | Al Jahra | - | Al Arabi |
| 2023-02-21 | Al Naser | - | Al Jahra |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 3.70 | 5.00 |
| Verovatnoća | 48% | 18% | 34% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 2.30 |
| Verovatnoća | 58% | 42% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.26 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.78 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 1.78 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.95 | 1.35 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 3.5 @ 1.35 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.87 | 1.82 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Da @ 1.87 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2022-12-19 12:05. Moguće su trenutne promene!